Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
Chcesz szybko sprzedać Mieszkanie?
Kupimy Je za gotówkę w 24H!
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Kompleksowy przewodnik po skupie udziałów w nieruchomościach

   Z artykułu dowiesz się, jak wyglądają formalności na skup udziałów w nieruchomości? Jak dokonać sprzedaż posiadanych udziałów w szybkim czasie? Co skup nieruchomości oferuje swoim klientom?

   Czym jest skup udziałów w nieruchomościach?

   Nieruchomość może być własnością jednego lub kilku podmiotów. Jeżeli należy do więcej niż jednego właściciela, to każdy z nich ma odpowiednie udziały w nieruchomości.

   W takiej sytuacji zarządzanie posiadanym majątkiem może wiązać się z dużymi problemami. Wówczas niezbędne może okazać się skorzystanie z oferty firm zajmujących się skupem udziałów w nieruchomości. Sprzedaż odbywa się szybko i za gotówkę, a cała transakcja nie jest skomplikowana.

   Definicja i zakres skupu udziałów w nieruchomościach

   Czy mogę zbyć udziały? Za pośrednictwem skupu możesz sprzedać część udziałów w nieruchomości. Opcja skupu udziałów jest dużą szansą dla osób, które są ich właścicielami.

   Różne formy skupu udziałów – prawo a skup udziałów

   Udział to część prawa własności do określonej nieruchomości. Wyrażany jest ułamkiem lub procentem. Oznacza to, że możliwe jest posiadanie jednej drugiej czy nawet jednej dziesiątej udziału w nieruchomości.

   Można też być właścicielem jednej czwartej czy jednej szóstej udziału w nieruchomości. Proporcjonalny podział własności nie jest wcale konieczny. Udział w nieruchomości dotyczy mieszkań, ale można mieć go również w przypadku domu. Przedmiotem przeprowadzanych przez nas transakcji może być nieruchomość gruntowa, budynkowa lub lokalowa.

   W naszej ofercie znaleźć można zarówno skup mieszkań czy domu, jak i udziałów w nieruchomościach. W drugim przypadku naszymi klientami są osoby posiadające prawa do nieruchomości nabyte w różny sposób. Podczas realizowanych przez nas czynności skupowane są udziały w nieruchomościach, które powstały przede wszystkim w drodze:

   • dziedziczenia,
   • podziału majątku wspólnego po ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej,
   • podziału majątku wspólnego wspólników spółki cywilnej.

   Biuro nieruchomości – szybki skup nieruchomości

   Jakie są warunki skupu nieruchomości? Nieistotne jest też to, ile wynosi sprzedawany udział. Niezależnie od specyfiki transakcji skup udziałów w nieruchomości, przebiega szybko i sprawnie. Co jednak najważniejsze, skupujemy udziały w nieruchomości za gotówkę!

   Szybki skup udziałów a procedura skupu

   Skupujemy każdy rodzaj udziałów – także tych, które zostały nabyte bez działu spadku czy podziału majątku. Zajmujemy się również skupem udziałów w nieruchomości z lokatorami.

   Każdy zakup udziału w nieruchomości rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Skorzystaj również z bezpłatnej wyceny posiadanych przez Ciebie udziałów i dowiedz się, ile zyskasz na sprzedaży swojej części nieruchomości za gotówkę.

   Formalności na skup – pozostali właściciele

   W kontekście opisywanego tematu kluczowe znaczenie ma rozróżnienie współwłasności łącznej i współwłasności udziałowej – tylko druga z nich może być przedmiotem transakcji przeprowadzanych przez takie firmy jak nasza, mających w swojej ofercie skup nieruchomości, na przykład skup mieszkań czy domu, a także skup udziałów w nieruchomościach. Rodzaje współwłasności zostały opisane w art. 196. Kodeksu cywilnego:

   Art. 196. [Rodzaje współwłasności]

   Współwłasność jest albo współwłasnością w częściach ułamkowych, albo współwłasnością łączną.

   Współwłasność łączną regulują przepisy dotyczące stosunków, z których ona wynika. Do współwłasności w częściach ułamkowych stosuje się przepisy niniejszego działu.

   Firmy oferujące skup udziałów w nieruchomościach

   Skomplikowana transakcja? Dla nas to nie problem! Czy warto sprzedać udziały? Przegląd korzyści

   Jak wybrać firmę skupującą udziały w nieruchomościach?

   Skup zainteresowany sprzedażą udziałów? Kupujemy część udziałów nabytych po rozwodzie lub w spadku (współwłasność ułamkowa). Jednak firmę skupującą nieruchomości interesuje także profesjonalny skup nieruchomości. W gę wchodzi nawet skomplikowana transakcja.

   Przegląd skupów nieruchomości – pomoc w wyborze skupu

   Planując sprzedać udziały nieruchomości należy dobrze zapoznać się, jak jest propozycja skupu udziałów. Można zapoznać się z ich ofertą i wybrać profesjonalny skup udziałów. Dowiedzieć się chociażby, czy sprzedaży udziałów dokonuje się na podstawie aktu notarialnego. Pracujemy zgodnie z prawem. W takim wypadku należy rozważyć skup udziałów.

   Proces sprzedaży udziałów w nieruchomościach

   Przed sprzedażą nieruchomości poprzez firmy kupujące nieruchomości w złym stanie technicznym, należy zdobyć niezbędne informacji. Ważne jest:

   • czy wycena nieruchomości jest darmowa?
   • jakie lokale użytkowe nabywa skup?
   • czy skup nieruchomości zapewnia wsparcie online?
   • jak wygląda procedura skupu?
   • jakie dokumenty trzeba zapewnić?
   • czy umowy zbycia podpisywane są u notariusza?

   Płacimy za skup udziałów spadkowych

   Jak sprzedać nieruchomość za pośrednictwem skupu? Co skup udziałów daje osobom zainteresowanym chęcią odkupu część udziałów mieszkania.

   Gromadzimy niezbędne dokumenty i umawiamy spotkanie z notariuszem. Wasza zgoda jest dobrowolna i w każdym momencie możecie się wycofać. Jesteśmy zdania, że to klienci wiedzą, czego potrzebują najbardziej. Wasze zdanie zawsze jest najważniejsze.

   Skup zadłużonych lokali – wszystko zgodnie z prawem

   Chcę sprzedać jedynie część udziałów nieruchomości. Czy to możliwe? Czy w takim wypadku mogę skorzystać z usług skupu? Warunki skupu udziałów

   Czy skup udziałów dotyczy wszystkich rodzajów nieruchomości? Sprzedam udziały w nieruchomości

   Jaka może być współwłasność nieruchomości? Przykładem współwłasności łącznej (współwłasności bez udziałowej) jest wspólność małżeńska. Oznacza to, że mąż i żona, którzy nabyli nieruchomość w trakcie trwania związku małżeńskiego, nie mając przy tym rozdzielności majątkowej, są właścicielami kupionego dobra w jednakowym zakresie. O współwłasności udziałowej natomiast należy wiedzieć, że (na podstawie Kodeksu cywilnego):

   Art. 197. Domniemywa się, że udziały współwłaścicieli są równe.

   Art. 198. Każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem bez zgody pozostałych współwłaścicieli.

   Art. 199. Do rozporządzania rzeczą wspólną oraz do innych czynności, które przekraczają zakres zwykłego zarządu, potrzebna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli. W braku takiej zgody współwłaściciele, których udziały wynoszą co najmniej połowę, mogą żądać rozstrzygnięcia przez sąd, który orzeknie mając na względzie cel zamierzonej czynności oraz interesy wszystkich współwłaścicieli.

   Skup udziałów w różnych typach nieruchomości: od mieszkań do działek

   Jaki konkretny skupu udziałów jest warty zainteresowania? Oferta skupów mieszkań za gotówkę obejmuje również skup nieruchomości o obiektywnie problematycznym stanie prawnym. Klientami, którzy z niej korzystają, są między innymi właściciele mieszkań z wadą prawną. Skup mieszkań za gotówkę obejmuje również lokale ze służebnością czy z dożywociem.

   Skupujemy nieruchomości: Wykup udziałów nieruchomości w złym stanie

   Czy biuro nieruchomości ułatwi sprzedaż? Na czym polega transakcja skupu? Prawo a skup? Pytań i odpowiedzi jest wiele.

   Przepisy prawa umożliwiają zbycie Dotyczy to, tak sprzedaży indywidualnego udziału , jak i możliwość sprzedaży udziałów w kamienicy. Poprzez sprzedaż udziałów możliwe jest pozbycie się problemów finansowych i uregulowanie zadłużenia. Zatem można sprzedać udziały domu lub rozważyć sprzedaż udziałów w obiekcie innego rodzaju.

   Działalność firm specjalizujących się w skupie udziałów w nieruchomości cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bycie właścicielem np. mieszkania nie zawsze związane jest z czerpaniem licznych korzyści z tego tytułu.

   Czasami dochodzi do sytuacji, w której dana osoba chce pozbyć się ciążących na niej zobowiązań poprzez sprzedaż posiadanego obiektu, z czym nie zgadzają się pozostali współwłaściciele. Ma ona jednak możliwość sprzedaży wyłącznie swoich udziałów i uporania się tym samym ze swoimi problemami.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket