Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
Chcesz szybko sprzedać Działkę?
Kupimy Ją za gotówkę w 24H!
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Kompleksowy przewodnik po skupie działek: od procesu do korzyści

   Potrzeba sprzedaży działki może jawić się, jako coś problematycznego. Dzieje się tak szczególnie, gdy osoba nie ma właściwego rozeznania na rynku nieruchomości. Sprzedaż posiadanego terenu nie powinna sprawiać trudności, gdy zostanie podjęta decyzja o zbyciu za pośrednictwem skupu gruntów.

   Jak się do tego przygotować i o czym warto wiedzieć? Zapraszamy do artykułu.

   Skupujemy działki: Jakie są kryteria?

   Prowadzimy skup mieszkań oraz działek budowlanych. Co więcej, kupujemy także grunty rolne. Ponadto w naszej ofercie mieści się skup nieruchomości różnego rodzaju.

   Taka szeroka gama działań pozwala na dotarcie do wielu klientów. W związku z tym możliwe jest zagwarantowanie im doskonałej oferty. Jeśli wyrażacie Państwo chęć sprzedaży gruntów, których jesteście prawnym właścicielem, zapraszamy do kontaktu.

   Kupujemy działki zarówno z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jak i bez niego. Podobna zależność istnieje, jeśli chodzi o warunki zabudowy. W przypadku, gdy ich nie ma, również możemy pomóc.

   Odkup wszystkich rodzajów działek. Skup zadłużonych działek również możliwy

   Jak sprzedać działkę budowlaną? Jakie działki budowlane skupujemy? Z założenia skupujemy wszystkie typy działek. Nie stanowi to dla Nas problemu. Wystarczy skontaktować się z naszym skupem nieruchomości za gotówkę.

   Skup działek budowlanych oraz skup gruntów rolnych: Czego szukamy?

   Szczególna sytuacja zachodzi w przypadku działek rekreacyjnych. Aby postawić na nich altanę, nie jest wymagane pozwolenie na budowę. Jednak, gdy dysponują Państwo domkiem nad morzem są zobligowani do posiadania takiego pozwolenia.

   Jak działa skup działek rolnych? Skup działek rolnych jest dobrym rozwiązaniem, gdy osoby posiada nieużywaną działkę rolną. Jej sprzedaż pozwoli na zyskanie dodatkowych środków. Właściciel takiego majątku nie musi wykonywać żadnej pracy, wystarczy zadzwonić.

   Sprzedajesz działkę budowlaną? Skupujemy działki budowlane

   Możliwy jest skup działek położonych daleko od miasta? Odpowiedź brzmi – tak. Mamy możliwość zakupić wszystkie nieruchomości gruntowe.

   Prowadzimy: skup zadłużonych nieruchomości, skup działek siedliskowych , skup gruntów i działek

   Skup działek rolnych, skup działek i gruntów wszystkich typów

   Skup działek leśnych i siedliskowych: Czy są atrakcyjne dla skupu? Skup ma możliwość nabycia, posiadanych przez właścicieli terenów, zarówno działek rolnych, jak i budowlanych oraz gruntów typu siedlisko. Za naszym pośrednictwem możliwy jest również szybki skup działek pod inwestycje. Z pewnością każda sytuacja jest inna i wymaga szczegółowego rozpatrzenia.

   Płacimy za działki – skup nieruchomości

   Czy skup kupuje działki budowlane? Odkupujemy różne typy działek, kupujemy również grunty z problemami oraz zadłużone.

   Sprzedaż nieruchomości za pośrednictwem skupów pozwala szybko sprzedać nieruchomość. Skupujemy nieruchomości, co zapewnia szybki dostęp środków (płatność gotówką lub przelewem) w ciągu 24h.

   Skup bez pośredników: Oszczędność czasu i pieniędzy

   Po sfinalizowaniu transakcji otrzymują Państwo gotówkę do ręki lub na konto bankowe. Pozwoli to sprostać nieoczekiwanym wydatkom. Jeśli dotychczas nie korzystali Państwo ze skupu, nic straconego. Dotychczas zaufało nam wielu, obecnie zadowolonych i spokojnych klientów.

   Przy wycenie Państwa nieruchomości duże znaczenie ma powierzchnia użytkowa. Wielkość ta jest liczona po wewnętrznej stronie ścian we wszystkich pomieszczeniach użytkowych. Niemniej jednak, przy sprzedaży działek nie ma tego problemu.

   W związku z tym nie musicie Państwo dokonywać skomplikowanych obliczeń. Od lat prowadzimy skup gruntów rolnych, co pozwala na bezproblemową transakcję. Skupujemy ziemię rolną oraz tereny zabudowane – szybko i bez problemu!

   Skupujemy ziemię rolną- sprzedaż gruntów rolnych

   Jak wyceniamy działkę rolną, a także wartość działki? Skup zadłużonych działek opracowuje strategię zgodną z obowiązującymi realiami rynku. Analizujemy jej położenie, potencjał oraz realną wartość. Dopiero następnie przedstawiamy proponowaną cenę skupu.

   Status działki: Jakie dokumenty są potrzebne?

   Jeśli chcemy podjąć się sprzedaży gruntów, musimy zgromadzić niezbędne dokumenty. W zależności od rodzaju ziemi konieczne jest zebranie dokumentów:

   • numer księgi wieczystej,
   • wypis z rejestru gruntów wraz z wyrysem z mapy ewidencyjnej,
   • zaświadczenie o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego,
   • zaświadczenie o lasach,
   • zaświadczenie o rewitalizacji.

   Skup działek budowlanych – procedura skupu

   Jak funkcjonuje natychmiastowy skup nieruchomości? Proces skupu działek zazwyczaj przebiega w ten sam sposób. Gdy planujesz szybko sprzedać działkę kontaktujesz się z naszym agentem, który poprowadzi Cię dalej. Procedura skupu zostaje zakończona po wizycie u notariusza i podpisaniu dokumentów. Pozostaje oczekiwać na przelew należnych środków. Ten ma miejsce do 24 h!

   Z powodzeniem tworzymy skup działek. Interesują nas zarówno działki rolne, jak i działki rekreacyjne. Jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dobrą stawkę. Gotówkę otrzymają Państwo już w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.

   Często zadawane pytania o szybki odkup – oferta skupu działek

   Co oferuje skup nieruchomości? Ile płacimy za działki i jak ocenić podaną cenę skupu? Działki inwestycyjne, działki siedliskowe grunty rolno-budowlane .

   Jak już wspominano każda sytuacja jest inna i zależy od wielu czynników. Z pewnością należy jednak stwierdzić, że bez fachowej wyceny nieruchomości trudno jest podać ostateczną kwotę, za którą będzie ona odkupiona.

   Czy skupujemy wszystkie nieruchomości?

   Czy moja działka dla skupu przedstawia wartość? Bez względu na rodzaj nieruchomości można skontaktować się z naszym agentem i ustalić dogodny dla Państwa termin spotkania. Z pewnością dana działka dla skupu przedstawia określoną wartość.

   Podsumowanie

   Chcąc sprzedać działkę, powinniśmy mieć informacje o jej pozycji w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Istnieje jednak inne, mniej problemowe wyjście — deweloper skup działek.

   Jest on w stanie załatwić tę kwestię za Państwa. Tym samym zyskują Państwo czas, na rzeczy naprawdę ważne. Nasza firma prowadzi również skup działek rekreacyjnych, odkupujemy także inne działki. O co tak naprawdę chodzi ze skupem?

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket