Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
Chcesz szybko sprzedać Mieszkanie?
Kupimy Je za gotówkę w 24H!
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup mieszkań za gotówkę czyli szybka sprzedaż

   Szybka sprzedaż mieszkania za gotówkę jest kluczowa dla właścicieli nieruchomości z problemem. Działalność skupów mieszkań stanowi zatem ich częsty wybór. Ekspresowe przeprowadzenie transakcji sprzedaży i otrzymanie gotówki od ręki pozwala im na prędkie zapomnienie o kłopocie. Właśnie dlatego skup mieszkań za gotówkę cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

   Skup domów jest dobrym rozwiązaniem w przypadku posiadania nieruchomości z komornikiem. Dzięki nam możesz szybko sprzedać posiadaną działkę, gospodarstwo lub mieszkanie. Otrzymane środki stanowią potężny zastrzyk gotówki.

   Skup mieszkań za gotówkę – sprawdzone rozwiązanie

   Skorzystanie z naszej oferty, wiąże się z możliwością otrzymania szybkiej gotówki. Istnieje możliwość jej otrzymania już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy u notariusza. W razie jakiejkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do naszego agenta. Trudne sytuacje to nasza specjalność, pomagamy z nich wybrnąć.

   Nasi specjaliści znajdą właściwe rozwiązanie i wskażą je wam. Pozwoli to Wam odetchnąć z ulgą. Szukając pomocy przy szybkiej sprzedaży mieszkania, z którym są pewne problemy warto im zaufać. Konieczna jest Wasza decyzja.

   Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Pomagamy wskazać właściwe rozwiązanie. Wystarczy umówić się na spotkanie, resztę załatwimy za Ciebie. Jedyne co musisz, to być właścicielem takiego lokalu.

   Gwarantujemy kompleksowe usługi na miarę Waszych potrzeb. Po umówieniu się na spotkanie, dokonujemy wyceny. Oczywiście, jeśli istnieje taka potrzeba. Ten krok wydaje się być ostatnim, pozostaje tylko wizyta u notariusza. 

   Czy sprzedaż nieruchomości w skupie mieszkań za gotówkę jest bezpieczna?

   Sprzedaż problematycznego domu czy mieszkania okazuje się nierzadko najlepszym rozwiązaniem problemu. Właśnie dlatego wielu właścicieli takich nieruchomości decyduje się na zawarcie umowy z wybranym skupem mieszkań.

   Daje im to pewność, że planowana transakcja sprzedaży mieszkania przebiegnie szybko i bez zbędnych komplikacji. Warto przy tym podkreślić, że skorzystanie z oferty dobrego skupu nieruchomości nie powinno budzić żadnych obaw. Gwarantem bezpieczeństwa zawieranych z nami umów są w szczególności takie kwestie jak:

   •  wykwalifikowana kadra,
   •  stała opieka prawna,
   •  podpisanie umowy w formie aktu notarialnego,
   •  wieloletnie doświadczenie w skupie mieszkań za gotówkę.

   Jakie nieruchomości obejmuje skup mieszkań za gotówkę?

   Przedmiotami transakcji przeprowadzanych w ramach skupu mieszkań za gotówkę są nieruchomości w różnym stanie technicznym. Są więc to zarówno mieszkania gotowe do wprowadzenia się, jak i nieruchomości wymagające remontu.

   W skupach nieruchomości za gotówkę przyjmowane są nawet mieszkania zniszczone, na przykład po pożarze. W Polsce sprzedaż mieszkania, domu lub innej zniszczonej nieruchomości nie stanowi żadnego problemu. Jeżeli ustalenia dotyczące transakcji (oraz dokonanej wyceny) zostają zaakceptowane przez strony, dochodzi do jej finalizacji.

   Oferta skupów mieszkań za gotówkę obejmuje również skup nieruchomości o obiektywnie problematycznym stanie prawnym. Klientami, którzy z niej korzystają, są między innymi właściciele mieszkań z wadą prawną. Skup mieszkań za gotówkę obejmuje również mieszkania ze służebnością czy z dożywociem. Podsumowując, oferta firm takich jak nasza skierowana jest do klientów chcących sprzedać jedną z następujących nieruchomości:

   •  mieszkanie z wadą prawną,
   •  mieszkanie ze służebnością,
   •  mieszkanie z dożywociem,
   •  mieszkanie z lokatorem,
   •  mieszkanie z egzekucją komornika,
   •  mieszkanie zadłużone,
   •  mieszkanie z innym problemem prawnym.

   Kiedy warto zdecydować się na skup mieszkań za gotówkę?

   Skup nieruchomości za gotówkę jest dobrym wyborem w przypadku właścicieli problematycznych nieruchomości. Jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla klientów prywatnych. Szybka wycena i ekspresowa finalizacja transakcji zachęcają klientów do skorzystania z oferty dobrych skupów. Takie osoby są zainteresowane skupem mieszkań za gotówkę, ponieważ:

   •  ich mieszkanie jest zadłużone;
   •  ich nieruchomość wymaga kapitalnego remontu;
   •  z powodów osobistych zależy im na szybkiej sprzedaży mieszkania;
   •  nie radzą sobie ze spłatą kredytu i potrzebują gotówki;
   •  potrzebują pieniędzy, dzięki którym zrealizują ważny dla siebie cel.

   Dokonujemy darmowej wyceny, przy czym nie ma tu znaczenia wygląd lokalu. Bez względu na jego stan faktyczny zawsze jest to bezpłatne wsparcie. Jest to szczególnie ważne, gdy istnieje duże zadłużenie mieszkania, apartamentu lub domu.

   Skup mieszkań za gotówkę – jak skorzystać?

   Sprzedaż mieszkania w wybranym skupie wymaga od klientów przygotowania niezbędnych dokumentów. Konieczne może być uzyskanie na przykład zaświadczenia ze spółdzielni o przysługiwaniu prawa do lokalu.

   Niezbędne do przeprowadzenia transakcji bywa również zaświadczenie z urzędu skarbowego o niezaleganiu w opłatach z tytułu podatku od spadków i darowizn. Rodzaj niezbędnej dokumentacji jest uzależniony od wielu czynników.

   W następnym kroku przeprowadzana jest wizja lokalna. Po niej rzeczoznawca przygotowuje wycenę. Zaakceptowanie warunków planowanej transakcji oznacza możliwość podpisania umowy skupu i sprzedaży w formie aktu notarialnego. Ostatnim etapem skupu nieruchomości za gotówkę jest wypłata pieniędzy za dokonaną sprzedaż.

   Skup zadłużonych nieruchomości

   Posiadanie nieruchomości, na przykład mieszkania nie zawsze wiąże się z czerpaniem z tego tytułu licznych profitów. Czasami stanowi problem, z którym trudno sobie poradzić bez pomocy skupu mieszkań. Jedną z sytuacji, w której bycie właścicielem mieszkania generuje więcej strat niż korzyści, jest jego zadłużenie.

   Coraz więcej właścicieli nieruchomości z problemami decyduje się na ich sprzedaż prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest skup mieszkań. Otrzymane od wybranej firmy pieniądze rozwiązują nierzadko ich liczne problemy. Transakcje odbywają się szybko, a oferty skupów mieszkań bywają bardzo korzystne dla licznej grupy klientów.

   Zadłużenie mieszkania może powstać z różnych przyczyn. Niemniej jednak warto szukać rozwiązań, które pomogą w jego spłacie. Jednym z nich jest skorzystanie ze skupu nieruchomości za gotówkę. Jest ta pewna wypłata, gwarantowanych środków.

   Jednym z wyznaczników ostatecznej wyceny Państwa nieruchomości, jest odniesienie się do ceny rynkowe. Poza stanem faktycznym Państwa własności, wielkością, ilością pomieszczeń ma to bardzo duże znaczenie.

   Kiedy warto sprzedać nieruchomość w skupie mieszkań?

   Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na usługi skupu mieszkań. Jednym z nich jest krótki czas oczekiwania na otrzymanie pieniędzy za dokonaną transakcję skupu mieszkania. Gotówka jest wypłacana od ręki.

   Niezależnie od tego, czy skup mieszkań przyjmuje mieszkanie, dom, obiekt firmy, czy inną nieruchomość z problemami. Przeprowadzenie transakcji wraz ze skupem mieszkań jest korzystnym wyborem przede wszystkim w następujących sytuacjach:

   •  właścicielowi mieszkania zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości za gotówkę.
   •  posiadaczem mieszkania jest spadkobierca, który nie potrzebuje odziedziczonej nieruchomości.
   •  właściciel przedmiotu planowanej transakcji nie ma czasu na tradycyjną sprzedaż.
   •  osoby posiadające udziały w nieruchomości nie mogą dojść do porozumienia.
   •  przedmiotem planowanej transakcji jest mieszkanie z problemami.

   Skorzystanie z możliwości skupu nieruchomości za gotówkę pozwala na szybkie otrzymanie pieniędzy za dokonaną sprzedaż. Dla wielu osób ekspresowa wycena i szybkie zbycie nieruchomości w skupie mieszkań ma ogromne znaczenie. Transakcje tego typu bywają bardzo opłacalne dla wielu klientów, posiadających mieszkania w różnym stanie. Oferty są korzystne, a dokonywana wycena mieszkania i cały proces skupu zajmuje niedużo czasu.

   Na czym polega skup mieszkań za gotówkę?

   Sprzedaż mieszkania w skupie mieszkań odbywa się w kilku prostych etapach. Dzięki temu pieniądze są wypłacane w bliskim terminie od wyceny i rozpoczęcia transakcji. Klientów, którzy chcą sprzedać mieszkanie z problemami lub udziały w nieruchomości, prosimy o wykonanie następujących kroków:

   1. Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.
   2. Zgromadź niezbędną dokumentację, która pomoże nam w przygotowaniu oferty.
   3. Pokaż nam mieszkanie na sprzedaż.
   4. Opowiedz nam o stanie swojej nieruchomości.
   5. Zaczekaj na wiadomość zwrotną od rzeczoznawcy dokonującego wyceny.
   6. Umów się z nami na sprzedaż u notariusza.
   7. Odbierz pieniądze za transakcję skupu nieruchomości za gotówkę.

   Proces sprzedaży i skupu mieszkania jest prowadzony w skupie mieszkań pod kontrolą prawnika. Stanowi to duże zabezpieczenie dla klientów. Dzięki temu mają pewność, że nieruchomość została zbyta zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

   Ponadto umowa skupu i sprzedaży mieszkania zawierana jest u notariusza. Daje to klientom pełną gwarancję jej poprawności.

   Czy w skupie mieszkań można sprzedać mieszkanie z lokatorem?

   Czasami lokal będący przedmiotem planowanej transakcji jest zajmowany przez niechcianą osobę. Również w takiej sytuacji istnieje możliwość sprzedania go w skupie mieszkań. Eksmisja lokatora zajmuje zazwyczaj bardzo dużo czasu.

   Nie każdy właściciel nieruchomości z problemem może sobie na to pozwolić. W związku z tym decyduje się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę w wybranym skupie mieszkań.

   Lokatorami, którzy zajmują mieszkania klientów skupów mieszkań, są na przykład ich byli małżonkowie. Bywają nimi również osoby, które przez długi czas nie płaciły należnego czynszu. Nasza oferta jest więc skierowana również do tych właścicieli nieruchomości, którzy planują sprzedaż mieszkania z lokatorem.

   Skup mieszkań z komornikiem. Jak szybko otrzymam pieniądze?

   Gotówkę otrzymasz w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy. Jest ona zawsze zawierana pod okiem wykwalifikowanego notariusza. Wystarczy wskazanie konta bankowego lub decyzja o otrzymaniu pieniędzy do ręki. Prowadząc skup zadłużonych mieszkań, wiemy jak ważny jest czas.

   Pomogliśmy już wielu osobom w trudnych sytuacjach. W zakresie naszych działań jest również skup udziałów w nieruchomościach. Udziały mogą powstań na przykład po podziale majątku, gdy dochodzi do rozwodu lub zostać przekazane w spadku.

   Korzystając ze skupu nieruchomości otrzymają Państwo pomoc w całej Polsce. Oznacza to, że wypłacamy gotówkę w całej Polsce. Wiadomość ta powinna ucieszyć każdą osobę, posiadającą mieszkanie lub domek znajdujących się na uboczu miasta.

   Czy w skupie mieszkań można sprzedać działkę?

   Przedmiotami transakcji przeprowadzanych w skupach mieszkań są różne nieruchomości. Są nimi na przykład mieszkania wymagające remontu. Skupujemy także lokale zniszczone, nawet po przebytym pożarze. Możliwa jest w nich również szybka sprzedaż mieszkania z lokatorem, w każdym stanie prawnym.

   Natomiast nie tylko takie obiekty podlegają skupowi nieruchomości za gotówkę. Transakcje, do których dochodzi w firmach takich jak nasza, dotyczą także domów oraz udziałów w nich. W skupie nieruchomości można również sprzedać działkę.

   Odkupimy Państwa siedlisko znajdujące się poza granicami miasta, domek nad morzem, apartament, ale również małe mieszkanie (tzw. kawalerkę). Bez znaczenia jest usytuowanie danego lokalu, jak i jego stan oraz sytuacja prawna. Działamy szybko i fachowo.

   Korzyści jakie gwarantuje skup nieruchomości

   Sprzedając mieszkanie, dom lub apartament w skupie nieruchomości można zyskać bardzo wiele. Przede wszystkim fachowe wsparcie na każdym etapie transakcji. Posiadanie wiedzy dotyczącej rynku nieruchomości ma kluczowe znaczenie, gdy chcą Państwo sprzedać swoją własność.

   Skup mieszkań za gotówkę to:

   •  darmowa wycena (istnieje możliwość wyceny online),
   •  fachowa pomoc,
   •  umowa podpisywana w kancelarii notarialnej),
   •  duży poziom bezpieczeństwa,
   •  otrzymanie gwarantowanych środków w ciągu 24 godzin,
   •  pewna sprzedaż.

   Czy warto zainteresować się możliwościami, jakie daje skup nieruchomości?

   Odpowiadamy – warto! Skup nieruchomości za gotówkę pozwalają odzyskać stabilność finansową, gdy jesteśmy posiadaczami posiadłości na sprzedaż. Co więcej, może być to lokal mający pewne problemy. W niektórych przypadkach skorzystanie z usług firm zajmujących się profesjonalnie skupem mieszkań i innych lokali okazuje się jedynym wyjściem z trudnej sytuacji. 

   Firmy umożliwiające szybki odkup majątku nieruchomego mogą być genialnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko sprzedać posiadany lokal. Jeśli ma on pewne problemy, tym bardziej warto dowiedzieć się jak podmiot odkupujący lokale może Ci pomóc. Jest on na pewno dobrym rozwiązaniem, gdy planujesz sprzedać nieruchomość rodzącą pewne trudności. 

   Kiedy warto sprzedać nam dom, mieszkanie lub inną nieruchomość?

   Sprzedaż nieruchomości za gotówkę w wybranym skupie nieruchomości jest opłacalna na przykład wtedy, kiedy dany dom czy mieszkanie jest zadłużone. Umożliwia to ochronę jej właściciela przed licytacją komorniczą.

   Oferta skupów nieruchomości za gotówkę cieszy się zainteresowaniem także wśród osób mających trudności ze spłatą hipoteki. Jest dobrym pomysłem również w przypadku tych osób, których nieruchomość jest w złym stanie. 

   W każdej sytuacji staramy się wspólnie poszukać, satysfakcjonującego Was rozwiązania. Nie należy zapominać, że skup ma dużo większe możliwości, niż osoby prywatne. Pomagamy również w przypadku nieruchomości zadłużonych.

   Zalety skupu mieszkań za gotówkę

   Główną zaletą sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem skupu mieszkań jest czas. Taki wybór gwarantuje uzyskanie szybkiej gotówki. Wystarczy zgłosić chęć sprzedaży w naszym biurze. Reszta dzieje się bardzo szybko.

   Gromadzimy niezbędne dokumenty i umawiamy spotkanie z notariuszem. Wasza zgoda jest dobrowolna i w każdym momencie możecie się wycofać. Jesteśmy zdania, że to klienci wiedzą, czego potrzebują najbardziej. Wasze zdanie zawsze jest najważniejsze.

   W następnej kolejności, po podpisaniu umowy, wystarczy poczekać jedynie do 24 godzin na otrzymanie ustalonej kwoty. Tutaj istnieją dwie możliwości wynagrodzenia:

   1. przelew pieniężny na wskazane konto;
   2. otrzymanie gotówki do ręki.

   W obu przypadkach sprzedający otrzyma taką samą, należną mu kwotę. Nie ma potrzeby oczekiwać na pozytywną decyzję z banku. Po prostu otrzymujesz ustalone środki od skupu nieruchomości Reda. Wszystko to sprawia, że transakcja jest bardzo szybka.

   Nasza oferta dla Ciebie

   Każda osoba chcąc sprzedać swoją nieruchomość (bez względu na jej stan), wie jak trudne jest to zadanie. Nawet mieszkania z potencjałem są trudne do zbycia, gdy nie ma zainteresowanego kupca. Konieczne jest wtedy wsparcie. Ułatwia ono przejście przez całą transakcję.

   Brak efektów w próbie samodzielnej sprzedaży może wynikać między innymi z nieznajomości rynku. Inna ewentualność to brak wiedzy o przepisach prawa dotyczących sprzedaży nieruchomości. Nasze działania to zawsze profesjonalne wsparcie. Warto zauważyć, że specjalizujemy się w sprawach beznadziejnych.

   Zatrudnieni w naszym biurze specjaliści w każdej sytuacji służą pomoc i fachową wiedzą. Pracują tu nie tylko z racji kompetencji, ale również zamiłowania. Dlatego tak chętnie dzielą się wiedzą. Umożliwia to szczegółowe pochylenie się nad każdą sprawą.

   Dzięki czemu każdy otrzyma pomoc, na jaką zasługuje. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie sprzedaży. Zadzwoń i umów się na spotkanie, termin zostanie dostosowany do twoich potrzeb!

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket