Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
Chcesz szybko sprzedać Nieruchomość?
Kupimy Ją za gotówkę w 24H!
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Kompleksowy przewodnik po skupie nieruchomości w Polsce

   Działalność firm oferujących skup nieruchomości cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej osób napotyka problemy z posiadanym domem lub z inną nieruchomością. Kłopoty te wynikają na przykład z zadłużenia mieszkania czy trudności w spłacie zobowiązań finansowych. W takiej sytuacji sprzedaż nieruchomości może okazać się najlepszym wyborem.

   Konieczność szybkiego pozbycia się problemu natomiast skłania ich właścicieli do ekspresowej transakcji mieszkań za gotówkę. Jest to możliwe, natomiast wyłącznie w profesjonalnych skupach nieruchomości. Taka firma wspiera na każdym etapie transakcji nieruchomości.

   Jakie nieruchomości skupujemy? Z lokatorem? Z komornikiem? Do remontu?

   Zakres usług świadczonych przez firmy skupujące nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im szybki skup nieruchomości za gotówkę.

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów.

   W firmach świadczących usługi skupu nieruchomości przyjmowane są mieszkania, apartamenty wakacyjne, domy, działki (budowlane, rolne) oraz kamienice. Ponadto są w nich skupowane udziały w nieruchomościach. Naszymi klientami są zazwyczaj te osoby, którym zależy na transakcji sprzedaży nieruchomości domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości:

   •  z wadą prawną,
   •  zadłużonej,
   •  ze służebnością,
   •  z dożywociem,
   •  z lokatorem,
   •  z egzekucją komornika,
   •  z innym problemem prawnym.

   Stan prawny danego domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości nie stanowi dla profesjonalnego skupu nieruchomości żadnego problemu. Podpisanie umowy jest możliwe nawet wtedy, kiedy nieruchomość wymaga remontu. W związku z tym klientami skupów nieruchomości za gotówkę są w Polsce osoby będące właścicielami różnych nieruchomości lub udziałów w nich.

   Sprzedaż mieszkania w dobrej cenie? Tylko najlepsza firma skup nieruchomości

   Proces skupu nieruchomości za gotówkę przeprowadzany jest w kilku etapach. Choć przebieg transakcji może być nieznacznie różny w poszczególnych przypadkach. Na początku zbierana jest wymagana dokumentacja dotycząca nieruchomości.

   W kolejnym kroku ustalane są szczegóły współpracy i czas realizacji danych założeń. Po tym możliwa staje się finalizacja transakcji. Podpisanie umowy w kancelarii notarialnej umożliwia wypłatę klientowi gotówki.

   Co ważne, po zgromadzeniu dokumentów ma miejsce wizja lokalna. Dzięki niej rzeczoznawca robi wycenę, a my możemy przedstawić klientowi warunki skupu nieruchomości za gotówkę.

   Jeśli zaprezentowana propozycja zostanie zaakceptowana, umawiamy się na podpisanie umowy u notariusza. Po tym następuje wypłata pieniędzy. Dzięki tak poprowadzonym działaniom oraz stałej opiece prawnika transakcja przebiega szybko i sprawnie.

   Warto pamiętać, że prowadzimy również skup działek, błyskawiczny skup mieszkań do remontu oraz skup nieruchomości z kredytem! Sprawdź opinie klientów!

   Czy skup nieruchomości za gotówkę opłaca się? Nawet, gdy chodzi o sprzedaż mieszkania z kredytem?

   Sprzedaż na przykład domu, mieszkania bądź udziałów w nim wymaga od sprzedawcy zgromadzenia niezbędnych dokumentów. Kluczowy jest akt własności. Taki dokument stanowi w Polsce podstawowe potwierdzenie posiadania tytułu prawnego do nieruchomości.

   Naszymi klientami są jednak również takie osoby, w przypadku których prawo własności wymaga uregulowania. Zapewniamy im wówczas niezbędną opiekę prawną. 

   Do sprzedaży na przykład swojego mieszkania w firmie skup nieruchomości mogą być potrzebne różne dokumenty. Wpływa na to przede wszystkim specyfika danej nieruchomości. Ważny jest między innymi jej rodzaj oraz stan prawny.

   Osoba chcąca dokonać w Polsce sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (bez księgi wieczystej) w skupie nieruchomości z komornikiem może być zobligowana do przygotowania na przykład takich dokumentów jak:

   •  zaświadczenie ze spółdzielni o przysługiwaniu prawa do lokalu,
   •  saldo należności z tytułu opłat czynszowych i eksploatacyjnych,
   •  zaświadczenie o braku przeszkód do założenia księgi wieczystej,
   •  zaświadczenie z ewidencji ludności o liczbie osób zameldowanych,

   Ale nie martw się! My to załatwimy za Ciebie lub pomożemy załatwić powyższe dokumenty.

   Skup mieszkań za gotówkę – usługi skupu nieruchomości. Jakie dokumenty do sprzedaży będą potrzebne?

   Ceny mieszkań, domów lub innych obiektów, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Istotny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat. 

   Rzeczoznawca dokonuje wyceny nieruchomości należącej do klienta na podstawie jej rodzaju. Ważne jest więc to, czy przedmiotem transakcji ma być na przykład dom jednorodzinny, czy lokal handlowy. Inna może być również cena działki leśnej niż mieszkania własnościowego. Do pozostałych czynników wpływających na wycenę domu lub innej nieruchomości albo udziałów w niej należy:

   •  metraż nieruchomości,
   •  położenie nieruchomości,
   •  rok budowy budynku,
   •  typ budynku,
   •  stan techniczny nieruchomości,
   •  standard wykończenia nieruchomości,
   •  plan zagospodarowania przestrzennego,
   •  wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   •  rodzaj ogrzewania,

   Potrzebujesz szybko sprzedać mieszkanie? Najlepiej bez negocjacji?

   Chcesz szybko sprzedać nieruchomość bez pośredników? Sprzedaż nieruchomości za gotówkę w wybranym skupie nieruchomości jest opłacalna na przykład wtedy, kiedy dany dom czy mieszkanie jest zadłużone. Chroni jej właściciela przed licytacją komorniczą.

   Skup domów za gotówkę cieszy się zainteresowaniem także wśród osób mających trudności ze spłatą hipoteki. Jest dobrym pomysłem również w przypadku tych osób, których nieruchomość jest w złym stanie. Jak sprzedać w skupie mieszkanie? Czy warto skorzystać ze skupu?

   Nas skup pomaga szybko sprzedać mieszkanie. Skupujemy lokale w różnym stanie, nawet nieruchomości z komornikiem. Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość z problemem, warto poszukać pomocy. Każdy etap procesu skupu nieruchomości jest u nas szczegółowo określony. Dlatego nie ma niespodzianek!

   U nas gwarantowana jest:

   • szybka wycena,
   • bezpłatna wycena online,
   • bezpieczeństwo transakcji,
   • najszybsza oferta.

   Gwarantowana bezpłatna wycena nieruchomości daje pewność, co do ostatecznej kwoty, jaką możemy osiągnąć. Bardzo ułatwia to decyzję, gdy konieczna jest pilna sprzedaż. Dzięki temu właściciele nieruchomości mogą czuć się bezpiecznie.

   Skup zadłużonych nieruchomości – przejrzysty proces sprzedaży mieszkania

   Sprzedaż zadłużonego mieszkania lub innej nieruchomości bardzo często okazuje się niemałym problemem. Wiele osób ma obawy dotyczące tego typu transakcji. W związku z tym rezygnuje z nabycia nieruchomości z problemami. W ten sposób właściciele zadłużonych mieszkań, domów albo innych obiektów znajdują się w trudnej sytuacji.

   Szybki skup nieruchomości? Na szczęście istnieją firmy oferujące skup nieruchomości, dla których zakup zadłużonych przedmiotów transakcji nie stanowi żadnego kłopotu. Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

   Warto przy tym podkreślić, że wysokość zadłużeń może być różna w poszczególnych przypadkach. Czasami wartość długu przekracza wartość zadłużonej nieruchomości. Niezależnie jednak od tej kwestii można wyróżnić cztery rodzaje zadłużonych nieruchomości:

   •  nieruchomości z niespłacanym kredytem (hipoteka umowna),
   •  nieruchomości z hipoteką przymusową,
   •  nieruchomości z wszczętą egzekucją przez komornika lub przez urząd skarbowy,
   •  nieruchomości zadłużone wobec spółdzielni lub wspólnoty.

   Typy nieruchomości zadłużonych – skuteczny skup

   Sprzedaż zadłużonych mieszkań, w przypadku których wierzycielem jest bank, stanowi coraz częstszy przypadek. Dotyczy to oczywiście również domów i innych zadłużonych nieruchomości. W takich sytuacjach skup zadłużonego mieszkania albo innego obiektu z zadłużeniem obarczone jest pewnymi wymogami.

   W niektórych sytuacjach hipoteki naszych klientów mają charakter przymusowy. Oznacza to, że zostali nią obciążeni odgórnie, na przykład w wyniku niespłacania alimentów. W przypadku sprzedaży nieruchomości tego typu bardzo ważne jest wykreślenie zadłużenia z księgi wieczystej. W przeciwnym razie dług przejdzie na nowego właściciela mieszkania lub innej nieruchomości.

   Może się tak stać również wtedy, kiedy skupowane jest na przykład mieszkanie z wszczętą egzekucją. Zadłużenie spółdzielcze lub wobec wspólnoty mieszkaniowej natomiast wymaga poznania innych zobowiązań zbywcy.

   Jak działa skup zadłużonych nieruchomości? Bezpieczny skup i uczciwa cena

   Firma skupująca nieruchomości? Jako firma obsługujemy klientów z różnymi problemami. Przedmiotami sprzedaży i skupu są między innymi mieszkania. Po dokonaniu wyceny skupujemy nieruchomości szybko i za gotówkę. Przyjmujemy na przykład mieszkania, których zakup został sfinansowany za pomocą kredytu.

   Wiemy, jak poważną sprawą jest skup zadłużonych mieszkań i innych obiektów z problemami. Właśnie dlatego każdą umowę podpisujemy u notariusza. Zachowujemy przy tym pełen profesjonalizm.

   Działamy również na rzecz tych klientów, w przypadku których wysokość długu przekracza wartość posiadanego majątku.

   Na czym polega działanie skupu? Czy kupujemy wszystkie nieruchomości?

   Jak można sprzedać nieruchomość z komornikiem? Transakcja sprzedaży nieruchomości za gotówkę może zostać przeprowadzona przed licytacją komorniczą. Może do niej dojść po przygotowaniu opisu i oszacowaniu nieruchomości. Szybka sprzedaż za gotówkę w skupie nieruchomości jest możliwa nawet wtedy, kiedy został wyznaczony termin licytacji.

   Zajmujemy się skupem zadłużonych mieszkań oraz innych nieruchomości. Wykonywanym przez naszego rzeczoznawcę wycenom podlegają między innymi nieruchomości ze służebnością, z dożywociem, z lokatorem oraz z innymi problemami prawnymi. Pomagamy również tym klientom, którzy mają problem ze spłatą zaciągniętego kredytu. Uwaga! zawsze przy wyborze firmy sprawdź jakie ma skup nieruchomości opinie.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket