Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
Chcesz szybko sprzedać Dom?
Kupimy Go za gotówkę w 24H!
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Czym jest skup domów i co warto wiedzieć?

   Skup domów, podobnie jak skup nieruchomości umożliwia szybką sprzedaż. Co ważne nie musi być to wyłącznie lokal bez wad. Kupujemy mieszkania, domy, gospodarstwa w różnym stanie, to samo tyczy się ich stanu prawnego.

   Szybki skup nieruchomości

   Sprzedając dom, bądź mieszkanie, działkę właściciel musi wykazać się niemałą cierpliwością. Na początku należy umieścić ogłoszenie, a następnie oczekiwać na kupujących. Popyt na daną nieruchomość jest związany z wieloma czynnikami. Zainteresowanie wiąże się między innymi z jej położeniem.

   Cena domu proponowana przez skup nieruchomości kształtowana jest w zależności od:

   • lokalizacji budynku,
   • wielkości działki,
   • warunków technicznych domu,
   • stanu prawnego domu,
   • istniejących wad (np. pleśń, konieczność remontu, pokrycie dachowe do wymiany).

   Wymienione przykłady wskaźników, wpływających na ostateczną wartość nieruchomości, mają duże znaczenie. Ważna jest również sytuacja samych właścicieli, to czy pilnie potrzebują środków. Skup domów za gotówkę będzie umożliwiał szybką sprzedaż, bez zbędnych formalności.

   Skup domów za gotówkę

   Prowadzimy skup nieruchomości, dzięki czemu mamy pojęcie o rynku mieszka oraz domów z drugiej ręki. Wiemy z jakimi problemami wiąże się taka transakcja. Wiemy, czym jest nużące oczekiwanie na kupujących. Mamy również świadomość o czekaniu na decyzję banku.

   W jednym, jak i drugim przypadku dobre chęci sprzedających niczego nie przyspieszą. Nie ma on żadnego wpływu na tempo i przebieg transakcji. W przypadku, gdy zależy im na szybkim zbyciu pojawia się problem.

   Nasz skup domów ma zawsze zabezpieczone środki i jest przygotowany na kupno domu, siedliska lub apartamentu. Jest to pewniejsze rozwiązanie niż samodzielna sprzedaż. Wypłata gotówki następuje już w ciągu 24 godzin. Bez względu, jaką formę rozliczenia Państwo wybiorą.

   Skup nieruchomości za gotówkę

   Skup nieruchomości za gotówkę zapewnia bezpieczne i pewne transakcje. Dzięki nam mają Państwo możliwość bezpłatnej wyceny posiadanego domu. Specjalista zajmujący się oceną danej nieruchomości posiada odpowiednie kompetencje, aby dokonać takowej wyceny. Co ważne, istnieje możliwość przeprowadzenia jej online.

   Wycena online jest prowadzona za pośrednictwem nowoczesnych technologii. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo czasu i zapewnia szybkie uzyskanie odpowiedzi, co do wartości domu. Pomagamy na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Po otrzymaniu niezbędnych wiadomości, jest czas na zastanowienie.

   Wycena nieruchomości (posiadanej własności) jest dokonywana w oparciu o wysokość cen rynkowych. Sumy te są niezależne od skupu nieruchomości. Należy pamiętać, że na każdym etapie mają Państwo możliwość zmiany zdania. Zwrócenie się o pomoc do skupu domów, nie wiąże się finalnie ze sprzedażą.

   Planujesz sprzedać dom?

   Jeśli chcesz sprzedać dom, mieszkanie lub nawet udziały w nieruchomości, zapoznaj się z ofertą skupu domów za gotówkę. Jesteśmy w stanie odkupić Państwa własność i zaproponować korzystną cenę. Kupujemy lokale z każdą sytuacją prawną, posiadające pewne wady. Stan taki zniechęca potencjalnych nabywców, ponieważ mają oni świadomość, że zakup wiąże się z kolejnymi inwestycjami.

   Ponadto nabycie nieruchomości z wadami (niekiedy ukrytymi) jest dla nich kłopotliwe. Co więcej, opóźnia czas zamieszkania w nowym domu. Są to główne powody braku zainteresowania ze strony kupujących. Jednak nie jedyne.

   Mogą oni nie planować zakupu dużego domu. Tak, więc wielkość posiadanego obiektu może wykluczać jego zakup. Trudną kwestią jest przekonanie potencjalnych nabywców, do zmiany zdania. Każdy ma prawo do własnych opinii.

   W skupie nieruchomości nie ma takich problemów i dywagacji. Kupimy dom, mieszkanie, czy siedlisko bez względu na jego wielkość, stan techniczny, czy sytuację prawną. Jest to optymalne rozwiązanie. Poza darmową wyceną, zapewniamy także bezpłatną konsultację z kancelarią notarialną w celu podpisania umowy.

   Sprzedaj mieszkanie za pośrednictwem skupu domów

   Za każdą zrealizowaną transakcję płacimy gotówką. Takie wyjście umożliwia sprzedaż, nawet, gdy nie są Państwo posiadaczami rachunku bankowego. Nie ma potrzeby zakładania go na potrzeby sprzedaży. Wiemy, jak bywa to kłopotliwe, szczególnie dla osób starszych.

   Poza wypłaceniem gwarantowanych środków do ręki, istnieje możliwość ich przelania na posiadane konto. Obie możliwości związane są z przekazaniem takiej samej sumy pieniędzy. Reasumując, skup nieruchomości to:

   • bezpieczna transakcja (umowa podpisywana u notariusza),
   • darmowa wycena nieruchomości,
   • wsparcie na każdym etapie transakcji,
   • gwarancja odkupienia każdej nieruchomości.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket