Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać ?
Kupimy Je za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Sprawdź rozwiązanie, jakie proponuje skup mieszkań Gdynia

   Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania? Jest to bardzo poważną decyzją. W takiej sytuacji warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom. Warto zapoznać się z naszą ofertą – skup mieszkań Gdynia.

   Z nami sprzedaż nieruchomości jest dziecinnie prosta. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz wypłatę gotówki lub przelew w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedażowej. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie sprzedaży.

   Szybki skup nieruchomości

   Z nami mają Państwo pewność zbycia lokalu, jest to szczególnie ważne, gdy ten ma jakieś problemy. Kupujemy mieszkania z niejasną sytuacją prawną. Dzieje się tak, gdy właściciel wyrazi taką gotowość. Dzięki temu mają Państwo możliwość sprzedać nieruchomość niemal w każdym stanie.

   Ustalamy cenę w odniesieniu do cen rynkowych. Jesteśmy w stanie zapłacić ustaloną kwotę już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy. Zapewnia to bardzo szybką sprzedaż mieszkania, nawet z problemem.

   Skup mieszkań za gotówkę w Gdyni

   Należy pamiętać, że skup nieruchomości Gdynia zapewnia:

   • darmową wycenę nieruchomości (w tym wycena online),
   • podpisywanie dokumentów u notariusza,
   • wysokie bezpieczeństwo,
   • gotówkę do 24 godzin po podpisaniu umowy,
   • zakup nieruchomości z problemami,
   • wsparcie naszego agenta na każdym etapie transakcji.

   Aby skorzystać ze wszystkich wymienionych udogodnień, warto umówić się na spotkanie. Na nim będzie istniała możliwość omówienia szczegółów naszej współpracy. Kupujemy mieszkania bez względu na stan prawny.

   Skup zadłużonych mieszkań Gdynia i okolice

   Jako firma obsługujemy klientów z różnymi trudnościami. Przedmiotami sprzedaży i skupu są między innymi mieszkania. Po dokonaniu wyceny skupujemy nieruchomości szybko i za gotówkę. Przyjmujemy na przykład mieszkania, których zakup został sfinansowany za pomocą kredytu.

   Wiemy, jak poważną sprawą jest skup zadłużonych mieszkań i innych obiektów z problemami. Właśnie, dlatego każdą umowę podpisujemy u notariusza. Zachowujemy przy tym pełen profesjonalizm.

   Działamy również na rzecz tych klientów, w przypadku, których wysokość długu przekracza wartość posiadanego majątku. Skupujemy również;

   • mieszkania z niespłacanym kredytem (hipoteka umowna),
   • mieszkania z hipoteką przymusową,
   • mieszkania z wszczętą egzekucją przez komornika lub przez urząd skarbowy,
   • mieszkania zadłużone wobec spółdzielni lub wspólnoty.

   Planujesz sprzedać mieszkanie? Zadzwoń i umów się na spotkanie!

   Jakie mieszkania możemy kupić?

   Zakres usług świadczonych przez firmy zajmujące się skupem nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im skup nieruchomości za gotówkę. Skup to szybka decyzja, jest to ogromna pomoc w przypadku problemów i zadłużenia. 

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie sprzedaży.

   Stan prawny danego domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości nie stanowi dla skupu nieruchomości żadnego problemu. Podpisanie umowy jest możliwe nawet wtedy, kiedy nieruchomość wymaga remontu. W związku z tym klientami skupów nieruchomości za gotówkę są w Polsce osoby będące właścicielami różnych nieruchomości lub udziałów w nich.

   Skup nieruchomości – co wpływa na cenę danego lokalu?

   Ceny mieszkań, domów lub innych obiektów, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Istotny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat. 

   Rzeczoznawca dokonuje wyceny nieruchomości należącej do klienta na podstawie jej rodzaju. Ważne są takie aspekty jak:

   • metraż nieruchomości,
   • położenie nieruchomości,
   • rok budowy budynku,
   • typ budynku,
   • stan techniczny nieruchomości,
   • standard wykończenia nieruchomości,
   • plan zagospodarowania przestrzennego,
   • wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   • rodzaj ogrzewania,
   • piętro,
   • wyposażenie budynku w windę,
   • wyposażenie nieruchomości w balkon, taras czy ogródek.

   Skup nieruchomości – działamy w Gdyni

   Nasz skup mieszkań za gotówkę troszczy się o klientów, którzy nam zaufali. Potrafimy znaleźć rozwiązanie z najtrudniejszej sytuacji. Zawsze staramy się zapewnić najwyższy standard usług. Bez względu na położenie lokalu i istniejące trudności.

   Taka pomoc jest ważna szczególnie w przypadku osobistych problemów właścicieli. Wiemy, że w życiu istnieje wiele nieoczekiwanych sytuacji. Zadzwoń lub napisz, a w ciągu 24 godzin uzyskasz potrzebne informacje na temat realnej kwoty, jaką możemy Państwu zaproponować. Działamy solidnie i fachowo, tak uważają nasi klienci.

   Bywa, że skorzystanie ze skupu nieruchomości to jedyne właściwe rozwiązanie. Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Wiemy, jak trudna bywa sprzedaż mieszkania, gdy jesteśmy do niego przywiązani. Może to powodować, że sztucznie zawyżamy cenę.

   Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, online (przez formularz kontaktowy) lub osobiście zgłosić się do biura. Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu.

   Pomoc, na jaką zasługujesz

   Mamy świadomość, że w życiu różnie bywa. Niewątpliwie nie wszystko da się zaplanować. Niejednokrotnie powoduje to, że pojawiają się sytuacje problematyczne. Część z nich dotyczy posiadanych domów, mieszkań lub działek.

   W konsekwencji pojawia się np. zadłużenie lokalu, zagrożenie eksmisją lub widmo licytacji komorniczej. W każdym z wymienionych przypadków jesteśmy w stanie pomóc i odkupić wasze mieszkanie. Jest to ważne, ponieważ nie pozostajecie sami.

   Wiele problemów pojawiło się obecnie, gdy występuje tak duża inflacja. Bez względu na jej przyczyny, należy stwierdzić istnienie problemu. Reasumując raty kredytów znacznie się powiększyły, co może rodzić trudności z ich spłatą. Niemniej jednak konieczne jest poszukanie właściwego rozwiązania.

   Dla kogo skup nieruchomości Gdynia?

   Sprzedaż domu lub mieszkania nie jest sprawą prostą. Wymaga to dużo zachodu, właściwego rozeznania rynku. Szczególnie, gdy właściciel jest bardzo przywiązany do miejsca i wycenia je na podstawie włożonej pracy własnej i emocji, jakie z nim się wiążą. W konsekwencji zawyża on rzeczywistą cenę, co przedłuża sprzedaż.

   Dla osób, którym zależy na szybkiej oraz bezproblemowej transakcji powstały skupy nieruchomości. Pracują tam osoby, które mają właściwe rozeznanie dotyczące rynku nieruchomości. W konsekwencji mają wiedzę, jak skutecznie zbyć mieszkanie, dom lub posiadaną działkę. Brak tej wiedzy może powodować trudności w sprzedaży.

   Brak tych kompetencji powoduje, że problemy z nieruchomością trwają dłużej niż planowano. Brak sprzedaży równa się brak potrzebnych środków. Na tej podstawie można stwierdzić, że powoduje to zwiększenie poziomu stresu. Z doświadczenia wiemy, że każdy lokal można sprzedać stosunkowo szybko.

   Jaką formę kontaktu wybierzesz?

   Możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy. Znajduje się on na naszej stronie. Jest to szybka i łatwa możliwość, zapytania o naszą ofertę. Zyskuje ona coraz większą popularność wśród osób zainteresowanych naszymi usługami.

   Co ważne, mogą Państwo kontaktować się o każdej porze dnia lub nocy. Nie ma tu ograniczeń, jak w przypadku połączeń telefonicznych. Ponadto jest to rozwiązanie gwarantujące otrzymanie szybkiej odpowiedzi. Nasz pracownik udziela jej już w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania.

   Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i zaproponuje korzystną cenę. Dzięki czemu zyskają Państwo informacje dotyczące wartości mieszkania. Pozostaje wybór, czy zaproponowana stawka jest odpowiednia. W każdym mają Państwo możliwość rezygnacji.

   Skup mieszkań za gotówkę Gdynia – jak skorzystać?

   Sprzedaż mieszkania w wybranym skupie wymaga od klientów przygotowania niezbędnych dokumentów. Konieczne może być uzyskanie na przykład zaświadczenia ze spółdzielni o przysługiwaniu prawa do lokalu.

   Niezbędne do przeprowadzenia transakcji bywa również zaświadczenie z urzędu skarbowego o niezaleganiu w opłatach z tytułu podatku od spadków i darowizn. Rodzaj niezbędnej dokumentacji jest uzależniony od wielu czynników.

   W następnym kroku przeprowadzana jest wizja lokalna. Po niej rzeczoznawca przygotowuje wycenę. Zaakceptowanie warunków planowanej transakcji oznacza możliwość podpisania umowy skupu i sprzedaży w formie aktu notarialnego. Ostatnim etapem skupu nieruchomości za gotówkę jest wypłata pieniędzy za dokonaną sprzedaż.

   Kiedy warto zdecydować się na skup mieszkań za gotówkę?

   Skup mieszkań za gotówkę jest dobrym wyborem w przypadku właścicieli problematycznych nieruchomości. Jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla klientów prywatnych. Szybka wycena i ekspresowa finalizacja transakcji zachęcają klientów do skorzystania z oferty dobrych skupów. Takie osoby są zainteresowane skupem mieszkań za gotówkę, ponieważ:

   • ich mieszkanie jest zadłużone;
   • ich nieruchomość wymaga kapitalnego remontu;
   • z powodów osobistych zależy im na szybkiej sprzedaży mieszkania;
   • nie radzą sobie ze spłatą kredytu i potrzebują gotówki;
   • potrzebują pieniędzy, dzięki którym zrealizują ważny dla siebie cel.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket