Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Udział w nieruchomości?
Kupimy Go za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup udziałów w nieruchomości Wejherowo

   Sprzedażą mieszkań zajmujemy się profesjonalnie, kupujemy nieruchomości w całej Polsce. Jeśli posiadasz dom, gospodarstwo lub apartament, który posiada pewne wady, warto skontaktować się z nami. Udzielamy wsparcia nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

   Skup udziałów w nieruchomości Wejherowo to darmowa wycena, duże bezpieczeństwo oraz pewność sprzedaży swojej własności. Każda umowa jest podpisywana w kancelarii notarialnej, co gwarantuje pewność jej

   Jak działają firmy skupujące udziały w nieruchomościach?

   Skupujemy każdy rodzaj udziałów – także tych, które zostały nabyte bez działu spadku czy podziału majątku. Zajmujemy się również skupem udziałów w nieruchomości z lokatorami.

   Nieistotne jest też to, ile wynosi sprzedawany udział. Niezależnie od specyfiki transakcji skup udziałów w nieruchomości, przebiega szybko i sprawnie. Co jednak najważniejsze, skupujemy udziały w nieruchomości za gotówkę!

   Każdy zakup udziału w nieruchomości rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Skorzystaj również z bezpłatnej wyceny posiadanych przez Ciebie udziałów i dowiedz się, ile zyskasz na sprzedaży swojej części nieruchomości za gotówkę.

   Skup mieszkań do remontu Wejherowo

   Sprzedaż domów, mieszkań lub innych nieruchomości, może wiązać się z pewnymi trudnościami. Chociażby wtedy, gdy sprzedający nie przyjmuje do wiadomości, że jego własność posiada jakiekolwiek mankamenty. Być może chodzi o zadłużenie lokalu lub konieczność pilnego remontu. Zdarzają się także inne trudności.

   Z pewnością ciężka jest również transakcja, gdy lokal położony jest w mało atrakcyjnym miejscu. Może chodzić o uciążliwy dojazd do pracy lub szkoły, bądź o położenie poza granicami miasta. Niekiedy chodzi o położenie mieszkania w mało atrakcyjnej dzielnicy. W praktyce okazuje się, że lokalizacja ma duże znaczenie dla kupujących.

   Warto będzie skorzystać z pomocy specjalistów. Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybkiej gotówki. Pomagamy w sprzedaży mieszkania, domu również z nieuregulowaną sytuację prawną. Skontaktuj się z nami, ponieważ skupem domów zajmujemy się od lat! W związku z czym znamy się na tym bardzo dobrze.

   Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo

   Skup nieruchomości w Wejherowie jest przede wszystkim idealnym rozwiązaniem dla wszystkich chcących szybko sprzedać posiadany dom. Przy czym nie ma tu znaczenia ich stan prawny. Skup domów umożliwia pozbycie się problemów wynikających z posiadania nierentownej nieruchomości. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku sprzedaży udziałów w nieruchomości.

   W przypadku skupu domów, przede wszystkim chodzi tu o lokale w złym stanie technicznym np. wymagające remontu, zaniedbane. Niemniej jednak są to również nieruchomości zadłużone oraz posiadające inne niewymienione tutaj wady. Mogą być to również działki położone z dala od miasta, posiadające złą infrastrukturę.

   Reasumując, skup pozwoli Państwu odpocząć i zapomnieć o problemach. Dajemy pewność niezbędnego wsparcia. Zawsze mogą Państwo umówić się w dogodnym terminie! Jesteśmy na każdym etapie transakcji, co pozwala poczuć się bezpiecznie. 

   Nawet osoby niemające wiedzy o rynku nieruchomości, będą zadowolone z otrzymanego wsparcia. Tym samym po podpisaniu umowy, będą mogły odetchnąć i szybko zapomnieć o problemie. Przez cały czas istnieje możliwość wglądu do swoich danych.

   Planujesz sprzedać mieszkanie, dom lub działkę?

   Planujesz sprzedać nieruchomość w Wejherowie lub jego okolicach? W takim wypadku warto zapoznać się z możliwościami skupu domów w Wejherowie. Wyceny nieruchomości zawsze dokonujemy za darmo. Dodatkowo istnieje możliwość oceny stanu lokalu online.

   Co więcej, pieniądze otrzymasz już w 24 godziny po transakcji. Takie rozwiązanie gwarantuje duży zastrzyk gotówki. Znamy niemal wszystkie nieruchomości w Wejherowie. Tu się urodziliśmy i bardzo dobrze poznaliśmy specyfikę tutejszego rynku.

   W związku z tym możemy udzielić fachowej porady. Nasz skup mieszkań w Wejherowie dopasuje najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że inne ceny dotyczą nowych mieszkań, a inne z rynku wtórnego.

   Skup mieszkań Wejherowo

   Sprzedaż mieszkań Wejherowo nigdy nie była tak prosta. Wystarczy umówić się na dogodny dla Państwa terminie. Resztą zajmą się nasi pracownicy: dokonają wyceny, sprawdzą sytuację prawną oraz przygotują wstępną umowę. Ostateczna decyzja należy do Państwa.

   Godne uwagi jest to, że w nasze działania angażujemy kancelarię notarialną. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzedaż nieruchomości jest bezpieczna. Sprzedaż domów Wejherowo często wiąże się z brakiem zrozumienia specyfiki tego rynku. Sprzedający nie przyjmuje do wiadomości, że cena, którą chce otrzymać, jest zbyt wysoka.

   Nabywca nie chce nawet obejrzeć takiego lokalu. Z pewnością niejednokrotnie mogliście się spotkać z ogłoszeniami typu – sprzedam mieszkanie. Pozostają one aktualne przez długi czas. Powodem takiego stanu jest wspomniany brak znajomości rynku nieruchomości.

   Sprzedaż udziałów w nieruchomości Wejherowo

   Warto zastanowić się, czym jest udział w nieruchomości i co można z nim zrobić. Udział jak możemy przypuszczać jest pewną częścią całości. Posiadając udział w domu, siedlisku lub działce jesteśmy właścicielami jej określonej części. Fakt ten wskazuje nam również, że istnieją inni współwłaściciele mający takie same prawa jak my.

   Jeśli wiemy już co to są udziały, warto zastanowić się jak można je nabyć lub stać się ich prawnym właścicielem. Możemy stać się ich właścicielami w drodze podziału majątku, i tu są dwie takie drogi.

   1. Po pierwsze, gdy dochodzi do podziału majątku wspólnego spółki cywilnej.
   2. Drugą możliwością jest nabycie udziałów po rozpadzie małżeństwa.
   3. Otrzymanie udziałów w drodze ich dziedziczenia (udziały otrzymujemy w spadku). 

   Czym jest udział w nieruchomości i jak można go nabyć?

   Udział to część prawa własności do określonej nieruchomości. Wyrażany jest ułamkiem lub procentem. Oznacza to, że możliwe jest posiadanie jednej drugiej czy nawet jednej dziesiątej udziału w nieruchomości.

   Można też być właścicielem jednej czwartej czy jednej szóstej udziału w nieruchomości. Proporcjonalny podział własności nie jest wcale konieczny. Udział w nieruchomości dotyczy mieszkań, ale można mieć go również w przypadku domu. Przedmiotem przeprowadzanych przez nas transakcji może być nieruchomość gruntowa, budynkowa lub lokalowa.

   W naszej ofercie znaleźć można zarówno skup mieszkań czy domu, jak i udziałów w nieruchomościach. W drugim przypadku naszymi klientami są osoby posiadające prawa do nieruchomości nabyte w różny sposób. Podczas realizowanych przez nas czynności skupowane są udziały w nieruchomościach, które powstały przede wszystkim w drodze na dziedziczenia lub podziału majątku wspólnego po ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej.

   Jakie znaczenie ma rodzaj współwłasności?

   W kontekście opisywanego tematu kluczowe znaczenie ma rozróżnienie współwłasności łącznej i współwłasności udziałowej – tylko druga z nich może być przedmiotem transakcji przeprowadzanych przez takie firmy jak nasza, mających w swojej ofercie skup nieruchomości, na przykład skup mieszkań czy domu, a także skup udziałów w nieruchomościach. Rodzaje współwłasności zostały opisane w art. 196. Kodeksu cywilnego:

   Art. 196. [Rodzaje współwłasności]

   1. Współwłasność jest albo współwłasnością w częściach ułamkowych, albo współwłasnością łączną.
   2. Współwłasność łączną regulują przepisy dotyczące stosunków, z których ona wynika. Do współwłasności w częściach ułamkowych stosuje się przepisy niniejszego działu.

   Współwłasność łączna a współwłasność udziałowa – czy to ważne dla skupu udziałów w nieruchomości?

   Przykładem współwłasności łącznej (współwłasności bezudziałowej) jest wspólność małżeńska. Oznacza to, że mąż i żona, którzy nabyli nieruchomość w trakcie trwania związku małżeńskiego, nie mając przy tym rozdzielności majątkowej, są właścicielami kupionego dobra w jednakowym zakresie. O współwłasności udziałowej natomiast należy wiedzieć, że (na podstawie Kodeksu cywilnego):

   Art. 197. Domniemywa się, że udziały współwłaścicieli są równe.

   Art. 198. Każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem bez zgody pozostałych współwłaścicieli.

   Art. 199. Do rozporządzania rzeczą wspólną oraz do innych czynności, które przekraczają zakres zwykłego zarządu, potrzebna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli. W braku takiej zgody współwłaściciele, których udziały wynoszą co najmniej połowę, mogą żądać rozstrzygnięcia przez sąd, który orzeknie mając na względzie cel zamierzonej czynności oraz interesy wszystkich współwłaścicieli.

   Czy można sprzedać swoje udziały w nieruchomości?

   Działalność firm specjalizujących się w skupie udziałów w nieruchomości cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bycie właścicielem np. mieszkania nie zawsze związane jest z czerpaniem licznych korzyści z tego tytułu.

   Czasami dochodzi do sytuacji, w której dana osoba chce pozbyć się ciążących na niej zobowiązań poprzez sprzedaż posiadanej nieruchomości, z czym nie zgadzają się pozostali współwłaściciele. Ma ona jednak możliwość sprzedaży wyłącznie swoich udziałów i uporania się tym samym ze swoimi problemami.

   W czym specjalizuje się skup nieruchomości Wejherowo?

   Podmioty funkcjonujące na rynku i zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomości, przede wszystkim kupują majątki od właścicieli, którym zależy na szybkiej sprzedaży. Mogą być to posesje w pewien sposób obciążone. Rozumie się przez to np. mieszkania, które wymagają gruntownego remontu bądź mają obciążoną hipotekę.

   Lokal, który będzie ciężko samodzielnie sprzedać to również dom znajdujący się w mało atrakcyjnej dzielnicy, gdzie ciężko jest dojechać, ma słabą infrastrukturę. Takie mieszkanie z góry jest obarczone ryzykiem, jeśli chodzi o jego nabycie. Osoby młode chcą mieć łatwy dostęp do lokali gastronomicznych, klubów lub swoich znajomych.

   Problem z dojazdem wyklucza zakup przez taką grupę wiekową. Podobnie jest w przypadku rodzin z dziećmi, które poszukują miejsca zamieszkania w bliskiej odległości szkoły lub przedszkola. Ważna jest również odległość na zajęcia dodatkowe lub w miejsca rozrywki.

   Zdarzają się również sytuacje, gdy osoba otrzymuje lokal lub udziały w nieruchomości w spadku. Okazuje się, że nie zawsze jest to pożądany prezent. Jednak w dłuższej perspektywie jest to otrzymana gotówka. Takie spojrzenie na problem można nabyć, gdy skorzystasz z usług, jakie oferują podmioty zajmujące się wykupem mieszkań oraz domów.

   Kiedy warto skorzystać ze skupu domów Wejherowo i sprzedać nam dom, mieszkanie lub inną nieruchomość?

   Sprzedaż nieruchomości za gotówkę w wybranym skupie nieruchomości jest opłacalna na przykład wtedy, kiedy dany dom czy mieszkanie jest zadłużone. Umożliwia to ochronę jej właściciela przed licytacją komorniczą.

   Oferta skupów nieruchomości za gotówkę cieszy się zainteresowaniem także wśród osób mających trudności ze spłatą hipoteki. Jest dobrym pomysłem również w przypadku tych osób, których nieruchomość jest w złym stanie. 

   W każdej sytuacji staramy się wspólnie poszukać, satysfakcjonującego Was rozwiązania. Nie należy zapominać, że skup ma dużo większe możliwości, niż osoby prywatne. Pomagamy również w przypadku nieruchomości zadłużonych. Zawsze zgoda jest dobrowolna.

   Skup nieruchomości za gotówkę Wejherowo – pieniądze dla Ciebie

   Skorzystanie z naszej oferty, wiąże się z możliwością otrzymania szybkiej gotówki. Istnieje możliwość jej otrzymania już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy u notariusza. W razie jakiejkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do naszego agenta. Trudne sytuacje to nasza specjalność, pomagamy z nich wybrnąć.

   Nasi specjaliści znajdą właściwe rozwiązanie i wskażą je wam. Pozwoli to Wam odetchnąć z ulgą. Szukając pomocy przy szybkiej sprzedaży mieszkania, z którym są pewne problemy warto im zaufać. Konieczna jest Wasza decyzja.

   Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Pomagamy wskazać właściwe rozwiązanie. Wystarczy umówić się na spotkanie, resztę załatwimy za Ciebie. Jedyne co musisz, to być właścicielem takiego lokalu.

   Gwarantujemy kompleksowe usługi na miarę Waszych potrzeb. Po umówieniu się na spotkanie, dokonujemy wyceny. Oczywiście, jeśli istnieje taka potrzeba. Ten krok wydaje się być ostatnim, pozostaje tylko wizyta u notariusza.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket