Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Udział w nieruchomości?
Kupimy Ją za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup udziałów w nieruchomości Rumia

   Prowadząc skup udziałów w nieruchomości Rumia, dobrze znamy rynek nieruchomości. Mamy świadomość, jakie zasady nim kierują. Dlatego też, sprzedaż domu, mieszkania, działki lub udziałów w nich, warto powierzyć profesjonalistom. Działamy w całej Polsce.

   Zastanawiasz się, czy skup mieszkań Rumia jest dla Ciebie odpowiedni? Po prostu umów się na wizytę lub zadzwoń, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Proponujemy ekspresową sprzedaż i gotówkę już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy. Warto dowiedzieć się więcej

   Jak działają firmy skupujące udziały w nieruchomościach?

   Skupujemy każdy rodzaj udziałów – także tych, które zostały nabyte bez działu spadku czy podziału majątku. Zajmujemy się również skupem udziałów w nieruchomości z lokatorami.

   Nieistotne jest też to, ile wynosi sprzedawany udział. Niezależnie od specyfiki transakcji skup udziałów w nieruchomości, przebiega szybko i sprawnie. Co jednak najważniejsze, skupujemy udziały w nieruchomości za gotówkę!

   Każdy zakup udziału w nieruchomości rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Skorzystaj również z bezpłatnej wyceny posiadanych przez Ciebie udziałów i dowiedz się, ile zyskasz na sprzedaży swojej części nieruchomości za gotówkę.

   Czym jest udział w nieruchomości i jak można go nabyć?

   Udział to część prawa własności do określonej nieruchomości. Wyrażany jest ułamkiem lub procentem. Oznacza to, że możliwe jest posiadanie jednej drugiej czy nawet jednej dziesiątej udziału w nieruchomości.

   Można też być właścicielem jednej czwartej czy jednej szóstej udziału w nieruchomości. Proporcjonalny podział własności nie jest wcale konieczny. Udział w nieruchomości dotyczy mieszkań, ale można mieć go również w przypadku domu. Przedmiotem przeprowadzanych przez nas transakcji może być nieruchomość gruntowa, budynkowa lub lokalowa.

   W naszej ofercie znaleźć można zarówno skup mieszkań czy domu, jak i udziałów w nieruchomościach. W drugim przypadku naszymi klientami są osoby posiadające prawa do nieruchomości nabyte w różny sposób. Podczas realizowanych przez nas czynności skupowane są udziały w nieruchomościach, które powstały przede wszystkim w drodze na dziedziczenia lub podziału majątku wspólnego po ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej.

   Współwłasność łączna a współwłasność udziałowa – czy to ważne dla skupu udziałów w nieruchomości?

   Przykładem współwłasności łącznej (współwłasności bezudziałowej) jest wspólność małżeńska. Oznacza to, że mąż i żona, którzy nabyli nieruchomość w trakcie trwania związku małżeńskiego, nie mając przy tym rozdzielności majątkowej, są właścicielami kupionego dobra w jednakowym zakresie. O współwłasności udziałowej natomiast należy wiedzieć, że (na podstawie Kodeksu cywilnego):

   Art. 197. Domniemywa się, że udziały współwłaścicieli są równe.

   Art. 198. Każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem bez zgody pozostałych współwłaścicieli.

   Art. 199. Do rozporządzania rzeczą wspólną oraz do innych czynności, które przekraczają zakres zwykłego zarządu, potrzebna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli. W braku takiej zgody współwłaściciele, których udziały wynoszą co najmniej połowę, mogą żądać rozstrzygnięcia przez sąd, który orzeknie mając na względzie cel zamierzonej czynności oraz interesy wszystkich współwłaścicieli.

   Jakie znaczenie ma rodzaj współwłasności?

   W kontekście opisywanego tematu kluczowe znaczenie ma rozróżnienie współwłasności łącznej i współwłasności udziałowej – tylko druga z nich może być przedmiotem transakcji przeprowadzanych przez takie firmy jak nasza, mających w swojej ofercie skup nieruchomości, na przykład skup mieszkań czy domu, a także skup udziałów w nieruchomościach. Rodzaje współwłasności zostały opisane w art. 196. Kodeksu cywilnego:

   Art. 196. [Rodzaje współwłasności]

   1. Współwłasność jest albo współwłasnością w częściach ułamkowych, albo współwłasnością łączną.
   2. Współwłasność łączną regulują przepisy dotyczące stosunków, z których ona wynika. Do współwłasności w częściach ułamkowych stosuje się przepisy niniejszego działu.

   Skup nieruchomości za gotówkę Rumia

   Dzięki nam szybko dokonasz sprzedaży nieruchomości. Wiąże się to z otrzymaniem gotówki już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy. Dokumenty sprzedażowe zawsze podpisywane są w kancelarii notarialnej. Rozwiązanie takie sprawia, że transakcja jest bezpieczna.

   Notariusz sprawdza wszystkie dokumenty dotyczące danej nieruchomości i odpowiednio je przygotowuje. Jedyne co musisz zrobić to złożyć podpis w stosownym miejscu. Nie ulega również wątpliwości, że umowa jest podpisywana wyłącznie z prawnym właścicielem lokalu.

   Od lat z powodzeniem zajmujemy się skupem mieszkań, apartamentów, lokali usługowych oraz działek. Dzięki temu mamy wiedzę dotyczącą rynku, co ułatwia transakcję. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie, co pozwala poczuć się pewniej.

   Dotyczy to szczególnie tych osób, które dotychczas nie musiały decydować w tak poważnych kwestiach. Pamiętamy każdą zakupioną posesję. Reasumując skup nieruchomości w Rumii to miejsce właściwe, aby sprzedać nieruchomość.

   Skup domów Rumia

   Podejmując decyzję o współpracy ze skupem nieruchomości, oszczędzasz pieniądze. Jak to możliwe? Współpraca z nami to gwarancja darmowej wyceny, również w wariancie online. Jeśli jednak wolisz, aby odwiedził Cię nasz agent, nie ma problemu.

   Istnieje taka możliwość. Ta opcja także jest bezpłatna. W jednym, jak i drugim przypadku nasz pracownik dokona szczegółowego rozeznania lokalu. Pozwoli to na otrzymanie informacji o jego faktycznej wartości.

   Wycena nieruchomości jest niezwykle ważna, ponieważ dostarcza rzetelnej wiedzy sprzedającemu. Gdy chodzi o pieniądze nie ma miejsca na spekulacje i domysły. Bezsprzecznie jest to najistotniejszy aspekt całego procesu. W każdej sytuacji zgoda jest dobrowolna.

   Chcesz sprzedać mieszkania? Skup mieszkań Rumia będzie odpowiedni

   Główną zaletą sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem skupu mieszkań jest czas. Taki wybór gwarantuje uzyskanie szybkiej gotówki. Wystarczy zgłosić chęć sprzedaży w naszym biurze. Reszta dzieje się bardzo szybko.

   Gromadzimy niezbędne dokumenty i umawiamy spotkanie z notariuszem. Wasza zgoda jest dobrowolna i w każdym momencie możecie się wycofać. Jesteśmy zdania, że to klienci wiedzą, czego potrzebują najbardziej. Wasze zdanie zawsze jest najważniejsze.

   W następnej kolejności, po podpisaniu umowy, wystarczy poczekać jedynie do 24 godzin na otrzymanie ustalonej kwoty. Tutaj istnieją dwie możliwości wynagrodzenia:

   przelew pieniężny na wskazane konto; otrzymanie gotówki do ręki.

   W obu przypadkach sprzedający otrzyma taką samą, należną mu kwotę. Nie ma potrzeby oczekiwać na pozytywną decyzję z banku. Po prostu otrzymujesz ustalone środki od podmiotu odkupującego Twoją własność. Wszystko to sprawia, że transakcja jest bardzo szybka.

   Czy można sprzedać swoje udziały w nieruchomości?

   Działalność firm specjalizujących się w skupie udziałów w nieruchomości cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bycie właścicielem np. mieszkania nie zawsze związane jest z czerpaniem korzyści z tego tytułu. Tak dzieje się, gdy posiadamy dom z zadłużeniem lub wymagający pilnego remontu.

   Czasami dochodzi do sytuacji, w której dana osoba chce pozbyć się ciążących na niej zobowiązań poprzez sprzedaż posiadanej nieruchomości, z czym nie zgadzają się pozostali współwłaściciele. Ma ona jednak możliwość sprzedaży wyłącznie swoich udziałów i uporania się tym samym ze swoimi problemami.

   Przerobiliśmy już wiele scenariuszy i pomogliśmy niejednemu właścicielowi mieszkania. Pozwól, że pomożemy również i Tobie! Mamy wielu zadowolonych klientów! Dostępna jest darmowa wycena twojego mieszkania (w tym wycena online).

   Skup udziałów w domach – Rumia i okolice

   W przypadku spadków skup nieruchomości zapewnia środki na opłatę podatków i spłatę zadłużeń. Nasz skup mieszkań za gotówkę to szybka pomoc w trudnych sytuacjach. Dzięki nam odzyskasz spokój oraz stabilność finansową. Już w ciągu 24 godzin po sfinalizowaniu transakcji wypłacamy gotówkę do ręki.

   Zapewniamy pomoc specjalistów, którzy posiadają doświadczenie ułatwiające właściwe rozeznanie i pozytywne zakończenie całej transakcji. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie. Szczególnie powinno to zainteresować osoby, które posiadają lokal w pewnym stopniu obciążony.

   Nie musisz już niepokoić się i stresować, czy transakcja skończy się pomyślnie. Korzystając z firm kupujących posiadłości, masz gwarancję otrzymania pewnych pieniędzy, które Ci się należą. Dodatkowo może okazać się, że Twoja własność jest usytuowany w mało atrakcyjnym inwestycyjnie miejscu. Rodzi to problem w postaci znalezienia potencjalnych klientów, gdy działamy indywidualnie.

   Profesjonalnie zajmiemy się sprzedażą mieszkania

   Sprzedaż mieszkania w skupie mieszkań odbywa się w kilku prostych etapach. Dzięki temu pieniądze są wypłacane w bliskim terminie od wyceny i rozpoczęcia transakcji. Klientów, którzy chcą sprzedać mieszkanie z problemami lub udziały w nieruchomości, prosimy o wykonanie następujących kroków:

   • ✔ Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.
   • ✔ Zgromadź niezbędną dokumentację, która pomoże nam w przygotowaniu oferty.
   • ✔ Pokaż nam mieszkanie na sprzedaż.
   • ✔ Opowiedz nam o stanie swojej nieruchomości.
   • ✔ Zaczekaj na wiadomość zwrotną od rzeczoznawcy dokonującego wyceny.
   • ✔ Umów się z nami na sprzedaż u notariusza.
   • ✔ Odbierz pieniądze za transakcję.

   Proces sprzedaży i skupu jest prowadzony w skupie mieszkań pod kontrolą prawnika. Stanowi to duże zabezpieczenie dla klientów. Dzięki temu mają pewność, że nieruchomość została zbyta zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

   Skup mieszkań z problemami

   Poza sprzedażą udziałów w nieruchomości, zajmujemy się także odkupywaniem domów oraz mieszkań. Szczególnie interesują nas lokale z problemami. Próba samodzielnej sprzedaży mieszkania z problemami to nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza gdy ogranicza nas czas bądź brak pomysłów.

   Skup mieszkań z problemami to idealne rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, co zrobić np. w przypadku otrzymania udziałów w nieruchomości w spadku lub posiadają mieszkanie zadłużone. Trudne sytuacje to nasza specjalność, dla nas zawsze istnieje wiele możliwości.

   Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, resztę załatwimy sami. Gwarantujemy ci szybką odpowiedź, jeśli będzie pozytywna otrzymasz gotówkę do ręki. Uzyskane pieniądze pozwolą rozwiązać twoje problemy. Wiemy, że każda sytuacja jest inna, podchodzimy do niej indywidualnie.

   Sprzedam nieruchomość w Rumi

   Sprzedaż udziałów w nieruchomości w Rumii z pomocą skupu to pieniądze już w 24 godziny po sfinalizowaniu transakcji. Umowa jest zawierana przez kancelarię notarialną. Gdzie notariusz sprawdzi wszelkie szczegóły, a także wytłumaczy istniejące niejasności. Takie rozwiązanie powoduje, że sprzedaż nieruchomości jest bezpieczna i przebiega bezproblemowo.

   Należy pamiętać, że wyceny nieruchomości zawsze są bezpłatne. Warto zwrócić uwagę, że istnieje możliwość jej dokonania online. Z pewnością takie rozwiązanie usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów chcących sprzedać mieszkanie w Rumii.

   Niewątpliwie przy zbyciu lokalu zgoda właściciela jest dobrowolna. W sytuacji, gdy nie jesteście do końca przekonani, czy warto sprzedać nieruchomość, nie ma problemu. Wiemy, że jest to poważna decyzja i warto się dobrze zastanowić.

   Jakie nieruchomości skupujemy?

   Zakres usług świadczonych przez firmy zajmujące się skupem nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im skup nieruchomości za gotówkę.

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów. Kupimy:

   • ✔ dom  wymagający pilnego remontu;
   • ✔ udziały w nieruchomości;
   • ✔ zadłużone mieszkanie;
   • ✔ budynki z wadliwą instalacją elektryczną lub hydrauliczną;
   • ✔ apartamenty, posesje zadłużone;
   • ✔ nieruchomość z hipoteką;
   • ✔ i wiele, wiele innych.

   Stan prawny danego domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości nie stanowi dla skupu nieruchomości żadnego problemu. Podpisanie umowy jest możliwe nawet wtedy, kiedy nieruchomość wymaga remontu. W związku z tym klientami skupów nieruchomości za gotówkę są w Polsce osoby będące właścicielami różnych nieruchomości lub udziałów w nich.

   Takie ujęcie kwestii nieruchomości sprawia, że możemy pomóc wielu osobom. Wystarczy skontaktować się z nami lub odwiedzić nasze biuro. Nasz pracownik udzieli Państwu wyczerpujących informacji i będziemy mogli rozpocząć współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket