Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Udział w nieruchomości?
Kupimy Ją za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup udziałów w nieruchomości Reda

   Skup nieruchomości odkupuje nie tylko mieszkania, domy lub działki, może również kupić posiadane udziały w nieruchomości. Takie rozwiązanie jest z pewnością bardzo wygodne dla ich posiadaczy.

   Jedynie firmy profesjonalnie zajmujące się skupem udziałów w nieruchomościach, mogą być zainteresowane ich posiadaniem. Osoby prywatne nie mają wystarczającej wiedzy i chęci do stania się właścicielem części mieszkania.

   Jak działają firmy skupujące udziały w nieruchomościach?

   Skupujemy każdy rodzaj udziałów – także tych, które zostały nabyte bez działu spadku czy podziału majątku. Zajmujemy się również skupem udziałów w nieruchomości z lokatorami.

   Nieistotne jest też to, ile wynosi sprzedawany udział. Niezależnie od specyfiki transakcji skup udziałów w nieruchomości, przebiega szybko i sprawnie. Co jednak najważniejsze, skupujemy udziały w nieruchomości za gotówkę!

   Każdy zakup udziału w nieruchomości rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Skorzystaj również z bezpłatnej wyceny posiadanych przez Ciebie udziałów i dowiedz się, ile zyskasz na sprzedaży swojej części nieruchomości za gotówkę.

   Skup udziałów w nieruchomości Reda

   Nieruchomość może być własnością jednego lub kilku podmiotów. Jeżeli należy do więcej niż jednego właściciela, to każdy z nich ma odpowiednie udziały w nieruchomości.

   W takiej sytuacji zarządzanie posiadanym majątkiem może wiązać się z dużymi problemami. Wówczas niezbędne może okazać się skorzystanie z oferty firm zajmujących się skupem udziałów w nieruchomości. Sprzedaż odbywa się szybko i za gotówkę, a cała transakcja nie jest skomplikowana.

   Niekiedy wśród właścicieli współwłasności lokalu rodzi się pytanie – co zrobić z posiadanym udziałem w nieruchomości. Istnieje kilka opcji. Można sprzedać go na własną rękę lub zaufać profesjonalnym firmom, które zajmują się takimi sprawami.

   Jeśli zdecydujemy się na drugie rozwiązanie zyskamy pewność, że nasza sprawa trafi w ręce profesjonalistów. Skup udziałów w nieruchomości to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sprzedać posiadaną część lokalu bezproblemowo. Nie musicie już troszczyć się o właściwe rozwiązania prawe lub poszukiwać odpowiednich nabywców na własną rękę.

   Czym jest udział w nieruchomości i jak można go nabyć?

   Udział to część prawa własności do określonej nieruchomości. Wyrażany jest ułamkiem lub procentem. Oznacza to, że możliwe jest posiadanie jednej drugiej czy nawet jednej dziesiątej udziału w nieruchomości.

   Można też być właścicielem jednej czwartej czy jednej szóstej udziału w nieruchomości. Proporcjonalny podział własności nie jest wcale konieczny. Udział w nieruchomości dotyczy mieszkań, ale można mieć go również w przypadku domu. Przedmiotem przeprowadzanych przez nas transakcji może być nieruchomość gruntowa, budynkowa lub lokalowa.

   W naszej ofercie znaleźć można zarówno skup mieszkań czy domu, jak i udziałów w nieruchomościach. W drugim przypadku naszymi klientami są osoby posiadające prawa do nieruchomości nabyte w różny sposób. Podczas realizowanych przez nas czynności skupowane są udziały w nieruchomościach, które powstały przede wszystkim w drodze:

   • dziedziczenia,
   • podziału majątku wspólnego po ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej,
   • podziału majątku wspólnego wspólników spółki cywilnej.

   Jakie znaczenie ma rodzaj współwłasności?

   W kontekście opisywanego tematu kluczowe znaczenie ma rozróżnienie współwłasności łącznej i współwłasności udziałowej – tylko druga z nich może być przedmiotem transakcji przeprowadzanych przez takie firmy jak nasza, mających w swojej ofercie skup nieruchomości, na przykład skup mieszkań czy domu, a także skup udziałów w nieruchomościach. Rodzaje współwłasności zostały opisane w art. 196. Kodeksu cywilnego:

   Art. 196. [Rodzaje współwłasności]

   1. Współwłasność jest albo współwłasnością w częściach ułamkowych, albo współwłasnością łączną.
   2. Współwłasność łączną regulują przepisy dotyczące stosunków, z których ona wynika. Do współwłasności w częściach ułamkowych stosuje się przepisy niniejszego działu.

   Współwłasność łączna a współwłasność udziałowa – czy to ważne dla skupu udziałów w nieruchomości?

   Przykładem współwłasności łącznej (współwłasności bezudziałowej) jest wspólność małżeńska. Oznacza to, że mąż i żona, którzy nabyli nieruchomość w trakcie trwania związku małżeńskiego, nie mając przy tym rozdzielności majątkowej, są właścicielami kupionego dobra w jednakowym zakresie. O współwłasności udziałowej natomiast należy wiedzieć, że (na podstawie Kodeksu cywilnego):

   Art. 197. Domniemywa się, że udziały współwłaścicieli są równe.

   Art. 198. Każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem bez zgody pozostałych współwłaścicieli.

   Art. 199. Do rozporządzania rzeczą wspólną oraz do innych czynności, które przekraczają zakres zwykłego zarządu, potrzebna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli. W braku takiej zgody współwłaściciele, których udziały wynoszą co najmniej połowę, mogą żądać rozstrzygnięcia przez sąd, który orzeknie mając na względzie cel zamierzonej czynności oraz interesy wszystkich współwłaścicieli.

   Czy można sprzedać swoje udziały w nieruchomości?

   Działalność firm specjalizujących się w skupie udziałów w nieruchomości cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Bycie właścicielem np. mieszkania nie zawsze związane jest z czerpaniem korzyści z tego tytułu. Istnieją sytuacje różnego typu.

   Czasami dochodzi do przypadku, gdy dana osoba chce pozbyć się ciążących na niej zobowiązań poprzez sprzedaż posiadanej nieruchomości, z czym nie zgadzają się pozostali współwłaściciele. Ma ona jednak możliwość sprzedaży wyłącznie swoich udziałów i uporania się tym samym ze swoimi problemami.

   Wiele problemów pojawiła się w obecnej sytuacji gospodarczej, gdy występuje tak duża inflacja. Bez względu na jej przyczyny, należy stwierdzić istnienie problemu. Reasumując raty kredytów znacznie się powiększyły, co może rodzić trudności z ich spłatą. Niemniej jednak konieczne jest poszukanie właściwego rozwiązania.

   Skup udziałów w nieruchomości Reda – szybko i bezproblemowo

   Generalnie różnego rodzaju udziały kupują tylko profesjonalne firmy tj. skup nieruchomości. Sprzedaż takiego udziału warto powierzyć takiej wyspecjalizowanej firmie, która kupi udział. Skupujemy każdy rodzaj udziałów, również bez działu spadku lub podziału majątku, także udziały z lokatorem.

   Dla nas nie jest istotne ile wynosi twój udziału, czy jest to jedna druga, trzy czwarte czy może jedna dziesiąta. Każdy zakup udziału rozpatrujemy indywidualnie. Dodatkowo dokumenty sprzedażowe są podpisywane w kancelarii notarialnej. Zapewnimy darmową wycenę nieruchomości.

   Skontaktuj się z naszym biurem, a otrzymasz wszelkie niezbędna informacje. W konsekwencji otrzymasz wiedzę, jak postępować dalej. Na każdym etapie transakcji istnieje możliwość rezygnacji z naszych usług.

   Skup nieruchomości za gotówkę Reda

   Na każdym etapie masz możliwość wglądu do swoich danych. Tutaj zgoda jest dobrowolna, dlatego tak ważne jest przemyślenie sprzedaży. Warto zastanowić się nad korzyściami, jakie daje skup nieruchomości Reda. Z całą pewnością może być to ostatnia deska ratunku, szczególnie, jeśli chodzi o posiadane udziały.

   Umożliwiamy profesjonalne wsparci, na jakie zasługujesz. Skupujemy mieszkania, apartamenty, siedliska oraz działki w każdym stanie. Dzięki czemu pozbędziesz się niechcianych problemów. Taka sama zasada obowiązuje, gdy chcesz sprzedać wyłącznie udziały w nieruchomości.

   Skup mieszkań Reda

   Sprzedaż domów, działek bądź udziałów w nieruchomości Reda niekiedy wiąże się z pewnymi trudnościami. Kłopoty mogą pojawiać się, gdy sprzedający nie przyjmuje do wiadomości, że jego własność posiada pewne mankamenty. Z pewnością trudna jest również transakcja, gdy lokal położony jest w mało atrakcyjnym miejscu.

   W takim wypadku cierpliwe czekanie i obniżenie pierwotnej ceny może być niewystarczające. Skup nieruchomości za gotówkę Reda to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybkiej gotówki. Pomagamy w sprzedaży mieszkania, domu również z mające nieuregulowaną sytuację prawną.

   Sprzedaż nieruchomości, domu, działki

   Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu niezwykle korzystną propozycję cenową. Jest ona ustalana na podstawie obowiązującej ceny rynkowej. Ponadto brane są pod uwagę takie elementy jak: powierzchnia budynku lub działki, stan nieruchomości, rodzaj jego ogrzewania. W przypadku mieszkania ważne jest wyposażenie budynku w windę oraz posiadanie balkonu.

   Do każdej transakcji podchodzimy profesjonalnie, dokonując rzetelnej wyceny. Oceniając istniejący stan prawny. Zawsze korzystamy z pomocy wykwalifikowanego notariusza. Koszty jego pracy ponosi skup nieruchomości Reda.

   Jest to bardzo dobra propozycja dla osób chcących sprzedać małe mieszkanie lub apartament. Jednak nasz skup nieruchomości zajmie się również odkupieniem własności, która posiada pewne wady. Do takich należą chociażby:

   • domy z nieuregulowaną sytuacją prawną;
   • udziały w nieruchomości;
   • domy po pożarze, zaniedbane, wymagające pilnego remontu;
   • siedliska zadłużone;
   • mieszkania po zalaniu.

   Jednak nie zamyka to naszej listy. W przypadku, gdy Państwa lokal nie znajduje się na podanej liści, warto skontaktować się z nami. Dzięki temu istnieje możliwość omówienia szczegółów, dopytania o możliwości.

   Posiadamy doświadczenie, jeśli chodzi o zakup nieruchomości, nawet jeśli mają one pewne problemy. Daje to pewność otrzymania profesjonalnej oraz kompleksowej pomocy. Jeśli chodzi o domy oraz mieszkania z problemami można wskazać tu chociażby na lokale wymagające generalnego remontu.

   Chcę sprzedać mieszkanie za gotówkę

   Korzystając z naszego skupu nieruchomości, mają Państwo pewność otrzymania szybkiej gotówki bez zbędnych formalności. Wystarczy zgłosić się do biura naszej firmy, a nasi pracownicy wskażą kolejne kroki. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu sprzedaży. W każdej sytuacji służymy fachową poradą, o czym przekonali się nasi dotychczasowi klienci.

   Istnieją dwie możliwości przekazania należnych środków: wypłacamy gotówkę do ręki lub przelewamy ustaloną kwotę na wskazane konto. Przy czym w jednym, jak i drugim przypadku zawsze jest to ta sama suma pieniędzy. Tak, więc jeśli nie posiadają Państwo konta bankowego, nie ma problemu. Nie ma również konieczności jego zakładania.

   Należny Państwu przelew pieniężny znajdzie się na koncie już w ciągu 24 godzin. Czas jest tu liczony od momentu sfinalizowania transakcji. Oznacza to wizytę u notariusza i podpisanie stosownych dokumentów potwierdzających sprzedaż domu. Opłatą usług notariusza zajmuje się nasz skup nieruchomości.

   Zalety korzystania ze skupu domów

   Oferujemy bezpłatną wycenę domu bez względu na jego stan faktyczny. Oznacza to, że koszty rzeczoznawcy leżą po stronie skupu nieruchomości Reda. Nie ma tu znaczenia powierzchnia lokalu, jego stan czy odległość od aglomeracji. Wycenę nieruchomości zawsze pokrywa skup domów za gotówkę.

   Rozwiązanie takie pozwala sprzedającym oszczędzić środki. Istnieje także możliwość oszczędzenia czasu, dzięki wycenie online. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Ciągle udoskonalamy naszą ofertę tak, aby była jak najlepsza.

   Skup nieruchomości oraz skup udziałów w nieruchomości to gwarancja otrzymania należnych pieniędzy już w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Bez różnicy, czy chodzi tu o wypłatę gotówki, czy przelew na konto, zawsze jest to pewna suma pieniędzy.

   Planujesz sprzedać nieruchomość?

   Mamy świadomość jak trudna bywa sprzedaż, szczególnie w przypadku przywiązania do miejsca zamieszkania. Trudno być wtedy obiektywnym. Bez wątpienia warto wtedy zaufać profesjonalistom. Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. 

   Posiadają Państwo dom, który zamiast zysków powoduje straty i kolejne kłopoty finansowe? Z pewnością warto zastanowić się nad jego sprzedażą. Bezsprzecznie jest to rozwiązanie godne uwagi. Należy pamiętać, że dom w porównaniu do mieszkania, właściciele muszą remontować sami.

   Oznacza to, że nawet nie korzystając z danej nieruchomości, w dalszym ciągu trzeba liczyć się z kosztami. Niewątpliwie każdy sezon grzewczy oznacza straty. Te przekładają się na spadek wartości danego domu. W konsekwencji sprzedając lokal na własną rękę, właściciel nie otrzyma oczekiwanej sumy pieniędzy.

   Kontakt ze skupem udziałów w nieruchomości Reda

   Warto skontaktować się z nami i zapytać o szczegóły. Działamy w całej Polsce. Oprócz kontaktu telefonicznego, istnieje możliwość wysłania zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jest to bardzo wygodna i popularna forma komunikacji.

   Jeśli wybierzesz kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, odpowiedź uzyskasz już w ciągu 24 godzin. Gwarantuje to szybkie załatwienie całej procedury sprzedażowej. Taka forma jest również bardzo wygodna.

   Nasi pracownicy znają się na swojej pracy, gwarantuje to profesjonalizm działania. Nie musisz znać się na sprzedaży nieruchomości, wszystko załatwimy za ciebie. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, a nasz pracownik odpowiednio cię pokieruje! 

   Skup nieruchomości w Redzie

   Sprzedaż nieruchomości będzie różniła się w zależności od wielkości miejscowości, gdzie jest położona. W dużych aglomeracjach populacja jest większa, co skutkuje tym, iż będzie łatwiej znaleźć kupca. Mniej szczęścia mają właściciele domów leżących na obrzeżach miast. Znalezienie osób zainteresowanych zakupem domu w tym przypadku jest problematyczne.

   Ponadto decyzja odnośnie zakupu jest podyktowana ustaleniami banku. To czy dana osoba otrzyma kredyt na odkupienie lokalu, zależy nie tylko od niej. W związku z tym sprzedaż domu może się przedłużać w nieskończoność. Szczególnie ma to miejsce, gdy nieruchomość jest obciążona jakimikolwiek problemami.

   W przypadku domów z problemami bank może udzielić odpowiedź odmowną kredytobiorcy. Tym samym nasz kupujący rezygnuje z nabycia lokalu. Należy zastanowić się, czy podobna sytuacja nie będzie miała miejsca, gdy zgłoszą się inni zainteresowani.

   Skup mieszkań Reda, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki

   Nasz skup gwarantuje uzyskanie środków, gdy zbywamy naszą nieruchomość. Istnieje możliwość skupu w całej Polsce. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się wycena online. Za pośrednictwem tego rozwiązania, mamy możliwość dokonania wyceny w szybkim czasie.

   Nie ma konieczności umawiania się na dodatkowe spotkanie w celu oceny Państwa domu. Po prostu widzimy się przy użyciu nowoczesnych technologii. Taki sposób pracy zyskuje w dzisiejszym, coraz szybszym świecie. Niewątpliwie pozwala oszczędzić czas.

   Wybór naszej firmy to pewna sprzedaż nieruchomości. Nie musisz już zastanawiać się nad tym, czy ktoś kupi Twój dom. Z przyjemnością go obejrzymy i złożymy satysfakcjonującą Cię ofertę. Sprzedaż nigdy nie była taka prosta.

   Sprzedam dom za gotówkę Reda i okolice

   Pomoc z naszej strony jest natychmiastowa. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na decyzję banku dotyczącą osoby, która jest zainteresowana zakupem twojego lokalu. Tutaj otrzymujesz należne ci środki w ciągu 24 godzin. Dodatkowo istnieje wyjątkowo wygodna forma kontaktu, ponieważ możliwa jest wycena twojego mieszkania online.

   Jeśli jesteś posiadaczem mieszania, które wymaga pilnego remontu lub dużego wkładu finansowego w jego odświeżenie, by je sprzedać, możesz skorzystać z usług skupu nieruchomości. Pomagamy w najróżniejszych sytuacjach i zawsze jesteśmy w stanie doradzić osobom, które nam zaufały. Znamy się na nieruchomościach.

   Możemy pomóc właścicielom lokali zadłużonych, gdy istnieją problemy finansowe. Często bywa to jedyna możliwość, aby dokonać szybkiej sprzedaży. Tym samym pozwala zaoszczędzić sobie trudności, jakie powstają przy samodzielnej sprzedaży. Dotyczy to szczególnie osób, które dotychczas nie interesowały się rynkiem nieruchomości.

   Oddam nieruchomość za gotówkę Reda

   Istnieje wiele możliwości uzyskania sporego zastrzyku gotówki. Jednym z nich będzie zbycie mieszkania za pomocą skupu nieruchomości Tczew. Jest to zupełnie bezpieczne oraz wygodne rozwiązanie. Po podpisaniu dokumentów u notariusza otrzymujesz określoną kwotę pieniędzy.

   Nie musisz już niepokoić się i stresować, czy transakcja skończy się pomyślnie. Korzystając z firm kupujących posiadłości, masz gwarancję otrzymania pewnych pieniędzy, które Ci się należą. Dodatkowo może okazać się, że Twoja własność jest usytuowany w mało atrakcyjnym inwestycyjnie miejscu. Rodzi to problem w postaci znalezienia potencjalnych klientów, gdy działamy indywidualnie.

   Zawsze można skorzystać z możliwość korekty swoich danych osobowych. Firma skupująca nieruchomości w Tczewie poprowadzi Państwa przez całość procesu. W związku z tym mogą Państwo poczuć się pewniej. Zgoda jest dobrowolna, co oznacza, że decyzję o współpracy należy rozważyć indywidualnie.

   Kiedy warto skorzystać z pomocy skupu nieruchomości?

   Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na usługi skupu mieszkań. Jednym z nich jest krótki czas oczekiwania na otrzymanie pieniędzy za dokonaną transakcję. Gotówka w tym przypadku jest wypłacana od ręki.

   Dla nas nie ma znaczenia, jaki jest to lokal i w jakim stanie się znajduje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przeprowadzenie transakcji wraz ze skupem domu Reda jest korzystnym wyborem przede wszystkim w następujących sytuacjach:

   • właścicielowi domu zależy na szybkiej sprzedaży i otrzymaniu gotówki,
   • posiadaczem domu jest spadkobierca, który nie potrzebuje odziedziczonej własności,
   • właściciel przedmiotu planowanej transakcji nie ma czasu na tradycyjną sprzedaż,
   • przedmiotem planowanej transakcji jest dom z problemami.

   Skorzystanie z możliwości skupu domów za gotówkę pozwala na szybkie otrzymanie pieniędzy za dokonaną sprzedaż. Dla wielu osób ekspresowa wycena i szybkie zbycie nieruchomości w skupie mieszkań ma ogromne znaczenie. Transakcje tego typu bywają bardzo opłacalne dla wielu klientów, posiadających domy w różnym stanie. Oferty są korzystne, a dokonywana wycena lokalu i cały proces skupu zajmuje niedużo czasu.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket