Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Nieruchomość?
Kupimy Ją za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup nieruchomości za gotówkę Tczew

   Skup nieruchomości Tczew to miejsce, które pozwala na szybką sprzedaż domu, mieszkania lub działki. Posiadamy duże doświadczenie w tego rodzaju transakcjach. Cechuje nas duża skuteczność i bezpieczeństwo zawieranych umów.

   W praktyce okazuje się, że chcąc sprzedać mieszkanie, musimy uzbroić się w cierpliwość. Potencjalni kupujący mają wiele możliwości. Może okazać się, że mieszkanie z rynku wtórnego zupełnie ich nie interesuje.

   Sytuacja taka bywa nagminna. Podpowiadamy, co należy zrobić, by sprzedać swoją nieruchomość. Załamywanie się nie jest dobrym rozwiązaniem.

   Skup mieszkań Tczew, tu również możemy pomóc

   Skupujemy różnego rodzaju nieruchomości, bez względu na ich problemy. Dzięki czemu możemy pomóc w różnych sytuacjach. Kupujemy zarówno mieszkania po remoncie, jak i lokale zniszczone. Sprzedażą mieszkań zajmujemy się już od lat.

   Sprawia to, że mamy wielu zadowolonych klientów. Cieszymy się, gdy możemy pomóc innym. Korzystne zbycie lokalu sprawia, że osoby na powrót mogą cieszyć się życiem.

   Każdy ma możliwość wglądu do swoich danych, na każdym etapie transakcji. Sprawia to, że osoby czują się pewniej. Jednak to nie wszystko!

   Chcę sprzedać nieruchomość za gotówkę

   Każda sprzedaż wymaga poświadczenia notariusza. Po zapoznaniu się ze stosownymi dokumentami, a następnie ich podpisaniu. Można spodziewać się otrzymania należnych nam pieniędzy w czasie 24 godzin.

   Skup mieszkań Tczew gwarantuje, otrzymanie należnych Państwu pieniędzy już w ciągu 24 godzin. Ich otrzymanie zależne jest od podpisania umowy. Tutaj można wybrać dwie możliwości:

   • otrzymanie gotówki do ręki;
   • otrzymanie przelewu na wskazaną kwotę.

   Obie możliwości gwarantują otrzymanie środków w takiej samej kwocie. Zawsze jest to najprzyjemniejsza część całej transakcji.

   Skup nieruchomości Tczew, jesteśmy tu dla Ciebie!

   Działamy w Tczewie, jednak istnieje możliwość zakupu nieruchomości w całej Polsce. Należy pamiętać, że skup nieruchomości Tczew to:

   • bezpłatna wycena (w tym wycena online),
   • dokumenty podpisywane u notariusza,
   • wysokie bezpieczeństwo,
   • gotówka do 24 godzin po podpisaniu umowy,
   • zakup nieruchomości z problemami,
   • wsparcie naszego agenta na każdym etapie transakcji.

   Aby skorzystać ze wszystkich wymienionych udogodnień, warto umówić się na spotkanie. Na nim będzie istniała możliwość omówienia szczegółów naszej współpracy.

   Skup nieruchomości Tczew – szybki zastrzyk gotówki

   Skorzystanie z naszej oferty, wiąże się z możliwością otrzymania szybkiej gotówki. Istnieje możliwość jej otrzymania już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy u notariusza. W razie jakiejkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do naszego agenta. Trudne sytuacje to nasza specjalność, pomagamy z nich wybrnąć.

   Nasi specjaliści znajdą właściwe rozwiązanie i wskażą je wam. Pozwoli to Wam odetchnąć z ulgą. Szukając pomocy przy szybkiej sprzedaży mieszkania, z którym są pewne problemy warto im zaufać. Konieczna jest Wasza decyzja.

   Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Pomagamy wskazać właściwe rozwiązanie. Wystarczy umówić się na spotkanie, resztę załatwimy za Ciebie. Jedyne co musisz, to być właścicielem takiego lokalu.

   Gwarantujemy kompleksowe usługi na miarę Waszych potrzeb. Po umówieniu się na spotkanie, dokonujemy wyceny. Oczywiście, jeśli istnieje taka potrzeba. Ten krok wydaje się być ostatnim, pozostaje tylko wizyta u notariusza.

   Kiedy warto sprzedać nam dom, mieszkanie lub inną nieruchomość?

   Sprzedaż nieruchomości za gotówkę w wybranym skupie nieruchomości jest opłacalna na przykład wtedy, kiedy dany dom czy mieszkanie jest zadłużone. Umożliwia to ochronę jej właściciela przed licytacją komorniczą.

   Oferta skupów nieruchomości za gotówkę cieszy się zainteresowaniem także wśród osób mających trudności ze spłatą hipoteki. Jest dobrym pomysłem również w przypadku tych osób, których nieruchomość jest w złym stanie.

   W każdej sytuacji staramy się wspólnie poszukać, satysfakcjonującego Was rozwiązania. Nie należy zapominać, że skup ma dużo większe możliwości, niż osoby prywatne. Pomagamy również w przypadku nieruchomości zadłużonych.

   Czy skup nieruchomości kupi moje mieszkanie znajdujące się w Tczewie?

   Jeśli zastanawiasz się, czy zajmujemy się kupnem na rynku wtórnym mieszkań, po prostu zadzwoń. Dzięki temu dowiesz się wszystkich potrzebnych informacji. Wystarczy umówić się na bezpłatną wycenę, a dowiesz się, czy istnieje możliwość odkupienia Twojego lokalu. Generalnie podmioty odkupujące nieruchomości są zainteresowane takim obiektami jak:

   • mieszkania;
   • apartamenty wakacyjne;
   • domy;
   • działki (budowlane, rolne);
   • kamienice;
   • i wiele, wiele innych.

   Jednak jesteśmy otwarci na Twoją propozycje. Jeśli rodzaj posiadłości, jaką posiadasz, nie znajduje się na podanej liście to nic straconego, możemy umówić się na spotkanie i omówić sytuację Twojego lokalu. Będzie to niezobowiązujące dla Ciebie, a zyskasz gruntowną i rzetelną wiedzę. Z dużym prawdopodobieństwem nasza firma odkupi posiadany przez Ciebie majątek, a Ty w końcu zyskasz stabilność finansową i pozbędziesz się problemu.

   Zapoznaj się z naszą ofertą – skup domów Tczew

   Sprzedaż domów Tczew niekiedy wiąże się z pewnymi trudnościami. Problem pojawia się, gdy sprzedający nie przyjmuje do wiadomości, że jego własność posiada pewne mankamenty. Być może chodzi o zadłużenie lokalu lub konieczność pilnego remontu. Zdarzają się także inne trudności.

   Z pewnością ciężka jest również transakcja, gdy lokal położony jest w mało atrakcyjnym miejscu. Może chodzić o uciążliwy dojazd do pracy lub szkoły, bądź o położenie poza granicami miasta. Niekiedy chodzi o położenie mieszkania w mało atrakcyjnej dzielnicy. W takim wypadku cierpliwe czekanie i obniżenie pierwotnej ceny może być niewystarczające.

   Warto będzie skorzystać z pomocy specjalistów. Skup nieruchomości za gotówkę Tczew to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybkiej gotówki. Pomagamy w sprzedaży mieszkania, domu również z nieuregulowaną sytuację prawną. Skontaktuj się z nami, ponieważ skupem domów w Tczewie zajmujemy się od lat! W związku z czym znamy się na tym bardzo dobrze.

   Tczew jest bardzo urokliwym miejscem, jednak wciąż mało popularnym wśród nabywców. Przekona się o tym każdy zbywający, chcąc sprzedać swoją nieruchomość w tym mieście. Dotyczy to zarówno osób prywatnych jak i właścicieli lokali. Nasza pomoc obejmuje pomoc bez względu na stan prawny.

   Skup nieruchomości Tczew i okolice

   Chcesz sprzedać dom? A może posiadasz zdewastowane mieszkanie, którego chcesz się pozbyć? W takim wypadku lepiej zaufać profesjonalistom i skontaktować się ze skupem nieruchomości Tczew.

   Nasz agent przeprowadzi darmową wycenę i zaproponuje cenę, jaką możesz otrzymać. Nie musisz wkładać w to żadnej pracy.

   Jesteśmy w stanie nabyć Twój lokal, gdy ma on pewne problemy. Do takich należy zaliczyć:

   • mieszkania do generalnego remontu,
   • mieszkania zalane przez sąsiadów,
   • domy z widocznymi uszkodzeniami ścian lub podłóg,
   • mieszkania zadłużone,
   • domy po pożarze,
   • lokale z widoczną pleśnią.

   W takich przypadkach wielu kupujących zrezygnuje, będą obawiali się oni dodatkowych kosztów. Nasz skup mieszkań Tczew nie boi się wyzwań. Obejrzymy i zaproponujemy rozsądną cenę w każdej sytuacji.

   Czym jest skup nieruchomości Tczew?

   Skup nieruchomości w Tczewie jest przede wszystkim idealnym rozwiązaniem dla wszystkich chcących szybko sprzedać posiadany dom. Przy czym nie ma tu znaczenia ich stan prawny. Skup domów Tczew umożliwia pozbycie się problemów wynikających z posiadania nierentownej nieruchomości.

   Przede wszystkim chodzi tu o lokale w złym stanie technicznym np. wymagające remontu, zaniedbane. Niemniej jednak są to również nieruchomości zadłużone oraz posiadające inne niewymienione tutaj wady. Mogą być to również działki położone z dala od miasta, posiadające złą infrastrukturę.

   Reasumując, skup pozwoli Państwu odpocząć i zapomnieć o problemach. Dajemy pewność niezbędnego wsparcia. Zawsze mogą Państwo umówić się w dogodnym terminie!

   W każdej sytuacji staramy się wspólnie poszukać, satysfakcjonującego Was rozwiązania. Nie należy zapominać, że skup ma dużo większe możliwości, niż osoby prywatne. Pomagamy również w przypadku nieruchomości zadłużonych.

   Skup zadłużonych nieruchomości – szybka wypłata gotówki!

   Sprzedaż zadłużonego mieszkania lub innej nieruchomości bardzo często okazuje się niemałym problemem. Wiele osób ma obawy dotyczące tego typu transakcji. W związku z tym rezygnuje z nabycia nieruchomości z problemami. W ten sposób właściciele zadłużonych mieszkań, domów albo innych obiektów znajdują się w trudnej sytuacji.

   Na szczęście istnieją skupy nieruchomości, dla których zakup zadłużonych przedmiotów transakcji nie stanowi żadnego kłopotu. Także my skupujemy zadłużone nieruchomości. Robimy to szybko i za gotówkę. Eliminujemy w ten sposób zadłużenia ciążące na właścicielu domu, mieszkania lub innego zadłużonego obiektu.

   Jak działa skup zadłużonych nieruchomości Tczew?

   Jako firma obsługujemy klientów z różnymi problemami. Po dokonaniu wyceny skupujemy nieruchomości szybko i za gotówkę. Przyjmujemy na przykład mieszkania, których zakup został sfinansowany za pomocą kredytu.

   Wiemy, jak poważną sprawą jest skup zadłużonych mieszkań i innych obiektów z problemami. Właśnie dlatego każdą umowę podpisujemy u notariusza. Zachowujemy przy tym pełen profesjonalizm.

   Działamy również na rzecz tych klientów, w przypadku których wysokość długu przekracza wartość posiadanego majątku. W takiej sytuacji konieczna jest pomoc specjalistów, znających się na swojej pracy

   Kiedy może pomóc skup zadłużonych nieruchomości?

   Transakcja skupu i sprzedaży nieruchomości za gotówkę może zostać przeprowadzona przed licytacją komorniczą. Może do niej dojść po przygotowaniu opisu i oszacowaniu nieruchomości. Szybka sprzedaż za gotówkę w skupie nieruchomości jest możliwa nawet wtedy, kiedy został wyznaczony termin licytacji.

   Zajmujemy się skupem zadłużonych mieszkań oraz innych nieruchomości. Wykonywanym przez naszego rzeczoznawcę wycenom podlegają między innymi nieruchomości ze służebnością, z dożywociem, z lokatorem oraz z innymi problemami prawnymi. Pomagamy również tym klientom, którzy mają problem ze spłatą zaciągniętego kredytu.

   Czy warto zainteresować się możliwościami, jakie daje skup nieruchomości?

   Odpowiadamy – warto! Skupy nieruchomości Tczew pozwalają odzyskać stabilność finansową, gdy jesteśmy posiadaczami posiadłości na sprzedaż. Co więcej, może być to lokal mający pewne problemy. W niektórych przypadkach skorzystanie z usług firm zajmujących się profesjonalnie skupem mieszkań i innych lokali okazuje się jedynym wyjściem z trudnej sytuacji.

   Firmy umożliwiające szybki odkup majątku nieruchomego mogą być genialnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko sprzedać posiadany lokal. Jeśli ma on pewne problemy, tym bardziej warto dowiedzieć się jak podmiot odkupujący lokale może Ci pomóc. Jest on na pewno dobrym rozwiązaniem, gdy planujesz sprzedać nieruchomość rodzącą pewne trudności.

   Jakie nieruchomości kupujemy?

   Skupujemy wiele rodzajów nieruchomości. Wart się z nami skontaktować i omówić szczegóły. Kupujemy między innymi:

   • domy z ogródkiem,
   • kawalerki w centrum;,
   • działki na obrzeżach miast,
   • przestronne mieszkania,
   • Jednak to nie wszystko, kupujemy także:
   • mieszkania zniszczone;
   • lokale zadłużone;
   • kamienice wymagające remontu;
   • mieszkania do generalnego remontu,
   • i wiele, wiele innych.

   Po dokonaniu wyceny lokalu, przedstawiamy naszą propozycję. Jeśli zostanie przez Państwa zaakceptowana, przechodzimy do realizacji dalszej części transakcji. Bywa, że sprzedaż jest jedynym dobrym rozwiązaniem. Szczególnie, gdy istnieją jakiekolwiek trudności.

   Skup nieruchomości Tczew– najważniejsze fakty

   Przede wszystkim podmioty odkupujące nieruchomości są dedykowane osobom będącym właścicielem lokalu, który planują sprzedać. Co ważne, muszą oni być jego prawnymi posiadaczami. Osoby, które dotychczas nie interesowały się takimi transakcjami i nie wiedzą, jak do takiej sprzedaży się zabrać mogą być spokojne, ponieważ skup załatwia wszystko kompleksowo.

   Kolejnym istotnym faktem jest to, że sprzedający nie musi już czekać na decyzję banku dotyczącą tego, czy klient otrzyma kredyt na zakup jego mieszania, czy gruntu. Takie problemy go nie dotyczą. Jest to szczególnie ważne obecnie – w czasach dużej inflacji.

   Pieniądze ze sprzedaży trafiają od razu do sprzedającego! Nie musisz już niepokoić się i stresować, czy transakcja skończy się pomyślnie. Korzystając z firm kupujących posiadłości, masz gwarancję otrzymania pewnych pieniędzy, które Ci się należą.

   Skupujemy nieruchomości z problemami w Tczewie

   Zakres usług świadczonych przez firmy zajmujące się skupem nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im skup nieruchomości za gotówkę.

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów.

   W skupach nieruchomości przyjmowane są mieszkania, apartamenty wakacyjne, domy, działki (budowlane, rolne) oraz kamienice. Ponadto są w nich skupowane udziały w nieruchomościach. Naszymi klientami są zazwyczaj te osoby, którym zależy na sprzedaży domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości:

   • z wadą prawną,
   • zadłużonej,
   • ze służebnością,
   • z dożywociem,
   • z lokatorem,
   • z egzekucją komornika,
   • z innym problemem prawnym.

   Dokumenty potrzebne do sprzedaży nieruchomości za gotówkę

   Sprzedaż na przykład domu, mieszkania wymaga od sprzedawcy zgromadzenia niezbędnych dokumentów. Kluczowy jest tutaj akt własności. Taki dokument stanowi w Polsce podstawowe potwierdzenie posiadania tytułu prawnego do nieruchomości.

   Naszymi klientami są jednak również takie osoby, w przypadku których prawo własności wymaga uregulowania. Zapewniamy im wówczas niezbędną opiekę prawną.

   Do sprzedaży na przykład swojego mieszkania w skupie nieruchomości mogą być potrzebne różne dokumenty. Wpływa na to przede wszystkim specyfika danej nieruchomości. Ważny jest między innymi jej rodzaj oraz stan prawny.

   Osoba chcąca dokonać w Polsce sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (bez księgi wieczystej) w skupie nieruchomości może być zobligowana do przygotowania na przykład takich dokumentów jak:

   • zaświadczenie ze spółdzielni o przysługiwaniu prawa do lokalu,
   • saldo należności z tytułu opłat czynszowych i eksploatacyjnych,
   • zaświadczenie o braku przeszkód do założenia księgi wieczystej,
   • zaświadczenie z ewidencji ludności o liczbie osób zameldowanych,

   Ale nie martw się! My to załatwimy za Ciebie lub pomożemy załatwić powyższe dokumenty.

   Skup nieruchomości – co wpływa na wycenę?

   Ceny mieszkań, domów lub innych obiektów, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Istotny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat.

   Rzeczoznawca dokonuje wyceny nieruchomości należącej do klienta na podstawie jej rodzaju. Ważne jest więc to, czy przedmiotem transakcji ma być na przykład dom jednorodzinny, czy lokal handlowy. Inna może być również cena działki leśnej niż mieszkania własnościowego. Do pozostałych czynników wpływających na wycenę domu lub innej nieruchomości należy:

   • metraż nieruchomości,
   • położenie nieruchomości,
   • rok budowy budynku,
   • typ budynku,
   • stan techniczny nieruchomości,
   • standard wykończenia nieruchomości,
   • plan zagospodarowania przestrzennego,
   • wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   • rodzaj ogrzewania,
   • piętro,
   • wyposażenie budynku w windę,
   • wyposażenie nieruchomości w balkon, taras czy ogródek.

   Jeśli podane elementy wydają Ci się niejasne lub w pierwszej chwili nie wiesz, co odpowiedzieć. Spokojnie, wspólnie dokonamy oceny. Po to właśnie jest wycena nieruchomości.

   Skup nieruchomości Tczew, to jeszcze koniec

   Należy pamiętać, że skup nieruchomości Tczew to:

   • bezpłatna wycena (w tym wycena online),
   • dokumenty podpisywane u notariusza,
   • wysokie bezpieczeństwo,
   • gotówka do 24 godzin po podpisaniu umowy,
   • zakup nieruchomości z problemami,
   • wsparcie naszego agenta na każdym etapie transakcji.

   Aby skorzystać ze wszystkich wymienionych udogodnień, warto umówić się na spotkanie. Na nim będzie istniała możliwość omówienia szczegółów naszej współpracy.

   Skup mieszkań za gotówkę to pewność otrzymania należnej sumy pieniędzy, już w ciąg 24 godzin od sfinalizowania transakcji. W przypadku istnienia zadłużeń darmowa wycena twojego może okazać się doskonałym początkiem przygody ze skupem nieruchomości. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie sprzedaży. Zadzwoń i umów się na spotkanie, termin zostanie dostosowany do twoich potrzeb!

   Co jeszcze powinienem wiedzieć?

   Nasz skup gwarantuje uzyskanie środków, gdy zbywamy naszą nieruchomość. Istnieje możliwość skupu w całej Polsce. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się wycena online. Za pośrednictwem tego rozwiązania, mamy możliwość dokonania wyceny w szybkim czasie.

   Nie ma konieczności umawiania się na dodatkowe spotkanie w celu oceny Państwa mieszkania. Po prostu widzimy się przy użyciu nowoczesnych technologii. Taki sposób pracy zyskuje w dzisiejszym, coraz szybszym świecie. Niewątpliwie pozwala oszczędzić czas.

   Nasza oferta dla Ciebie

   Każda osoba chcąc sprzedać swoją nieruchomość (bez względu na jej stan), wie jak trudne jest to zadanie. Nawet mieszkania z potencjałem są trudne do zbycia, gdy nie ma zainteresowanego kupca. Konieczne jest wtedy wsparcie. Ułatwia ono przejście przez całą transakcję.

   Brak efektów w próbie samodzielnej sprzedaży może wynikać między innymi z nieznajomości rynku. Inna ewentualność to brak wiedzy o przepisach prawa dotyczących sprzedaży nieruchomości. Nasze działania to zawsze profesjonalne wsparcie. Warto zauważyć, że specjalizujemy się w sprawach beznadziejnych.

   Zatrudnieni w naszym biurze specjaliści w każdej sytuacji służą pomoc i fachową wiedzą. Pracują tu nie tylko z racji kompetencji, ale również zamiłowania. Dlatego tak chętnie dzielą się wiedzą. Umożliwia to szczegółowe pochylenie się nad każdą sprawą.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket