Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Nieruchomość?
Kupimy Ją za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Co oferuje skup nieruchomości Rumia?

   Każda osoba chcąca sprzedać swoją nieruchomość w Rumi, powinna zapoznać się z ofertą naszego biura. Bezpłatna wycena, gotówka do ręki i przede wszystkim bezpieczna transakcja.

   Skup nieruchomości Rumia i okolice to nowe możliwości. Są one przygotowane specjalnie dla osób chcących szybko sprzedać swoje mieszkanie, dom lub działkę.

   Zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomości?

   Tutaj masz kilka opcji, główne z nich to sprzedaż na własną rękę lub za pośrednictwem skupu nieruchomości. Każda z opcji ma swoje wady i zalety. Wybierając samodzielny zbyt, przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość. Bardzo często po umieszczeniu ogłoszenia, dotyczącego chęci jego zbycia zamiast osób zainteresowanych dzwonią agenci.

   Osoby te, jako pośrednicy w obrocie nie mają do zaproponowania nic poza… czekaniem. Ich celem jest zdobycie nowych klientów, niestety nie ma gwarancji faktycznej sprzedaży. Taka jest specyfika tego rynku.

   Sprzedając mieszkanie bez pomocy również musisz być cierpliwy. Na początku czekasz na potencjalnych kupujących, następnie na ich decyzję. Później zostało oczekiwanie na decyzję banku. Taka transakcja trwa zazwyczaj bardzo długo.

   Obecnie Wasze plany mogą zostać niszczone przez dużą inflację. Covid-19 spowodował, że banki uważniej przyglądają się potencjalnym kredytobiorcom. W konsekwencji niechętnie udzielają kredytów hipotecznych. Dla sprzedających mieszkanie na rynku wtórnym, oznacza to trudności w znalezieniu chętnych nabywców.

   Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom – skup nieruchomości Rumia

   Sprzedaż mieszkań Rumia z pomocą skupu to pieniądze już w 24 godziny po sfinalizowaniu transakcji. Umowa jest zawierana przez kancelarię notarialną. Gdzie notariusz sprawdzi wszelkie szczegóły, a także wytłumaczy istniejące niejasności. Takie rozwiązanie powoduje, że sprzedaż nieruchomości jest bezpieczna i przebiega bezproblemowo.

   Wyceny nieruchomości zawsze są bezpłatne. Warto zwrócić uwagę, że istnieje możliwość jej dokonania online. Z pewnością takie rozwiązanie usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów, chcących sprzedać nieruchomości w Rumii. Taka forma zyskuje coraz większą popularność.

   Niewątpliwie przy zbyciu mieszkania zgoda jest dobrowolna. Jeśli nie jesteście do końca przekonani, czy warto sprzedać nieruchomość, nie ma problemu. Wiemy, że jest to poważna decyzja i warto się dobrze zastanowić. Przez cały czas masz możliwość wglądu do swoich danych

   Wycena na dobrym poziomie

   Osoby szukające pomocy w skupie nieruchomości, obawiają się otrzymania niskiej kwoty. Zupełnie niepotrzebnie. Zawsze proponujemy cenę odpowiednią do wskazań rynku. Tutaj nie ma żadnego ryzyka.

   Po dokonaniu wyceny lokalu, przedstawiamy naszą propozycję. Jeśli zostanie przez Państwa zaakceptowana, przechodzimy do realizacji dalszej części transakcji. Bywa, że sprzedaż jest jedynym dobrym rozwiązaniem. Możliwa jest również wycena twojego mieszkania online.

   Skup mieszkań Rumia gwarantuje, otrzymanie należnych Państwu pieniędzy już w ciągu 24 godzin. Ich otrzymanie zależne jest od podpisania umowy. Tutaj można wybrać dwie możliwości:

   • otrzymanie gotówki do ręki;
   • otrzymanie przelewu na wskazaną kwotę.

   Bez względu na wybór, sprzedający otrzyma taką samą kwotę. Zawsze jest to najprzyjemniejsza część całej transakcji.

   Skup nieruchomości – co wpływa na wycenę?

   Ceny mieszkań, domów lub innych obiektów, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Istotny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat. 

   Rzeczoznawca dokonuje wyceny nieruchomości należącej do klienta na podstawie jej rodzaju. Ważne jest więc to, czy przedmiotem transakcji ma być na przykład dom jednorodzinny, czy lokal handlowy. Inna może być również cena działki leśnej niż mieszkania własnościowego. Do pozostałych czynników wpływających na wycenę domu lub innej nieruchomości należy:

   • metraż nieruchomości,
   • położenie nieruchomości,
   • rok budowy budynku,
   • typ budynku,
   • stan techniczny nieruchomości,
   • standard wykończenia nieruchomości,
   • plan zagospodarowania przestrzennego,
   • wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   • rodzaj ogrzewania,
   • piętro,
   • wyposażenie budynku w windę,
   • wyposażenie nieruchomości w balkon, taras czy ogródek.

   Jeśli podane elementy wydają Ci się niejasne lub w pierwszej chwili nie wiesz, co odpowiedzieć. Spokojnie, wspólnie dokonamy oceny. Po to właśnie jest wycena nieruchomości.

   Skup nieruchomości Rumia – jesteśmy dla Ciebie

   Chcesz sprzedać dom? A może posiadasz zdewastowane mieszkanie, którego chcesz się pozbyć? W takim wypadku lepiej zaufać profesjonalistom i skontaktować się ze skupem nieruchomości Rumia.

   Jesteśmy w stanie nabyć Twój lokal, gdy ma on pewne problemy. Do takich należy zaliczyć:

   • mieszkania do remontu,
   • mieszkania zalane przez sąsiadów,
   • domy z widocznymi uszkodzeniami ścian lub podłóg,
   • mieszkania zadłużone,
   • domy po pożarze,
   • lokale z widoczną pleśnią.

   W takich przypadkach wielu kupujących zrezygnuje, będą obawiali się oni dodatkowych kosztów. Nasz skup nie boi się wyzwań. Obejrzymy i zaproponujemy rozsądną cenę w każdej sytuacji. Działamy w całej Polsce.

   Niejednokrotnie zdarza się, że sprzedający sztucznie zawyża cenę swojego lokalu. Nie przyjmuje do wiadomości, że jego mieszkanie nie cieszy się, wzięciem na rynku. Taka rozbieżność między oczekiwaniami, a rzeczywistością wpływają na czas sprzedaży. W skrajnych przypadkach, brak jest jakichkolwiek zainteresowanych.

   Czy warto zainteresować się możliwościami, jakie daje skup nieruchomości?

   Odpowiadamy – warto! Skupy nieruchomości Rumia pozwalają odzyskać stabilność finansową, gdy jesteśmy posiadaczami posiadłości na sprzedaż. Co więcej, może być to lokal mający pewne problemy. W niektórych przypadkach skorzystanie z usług firm zajmujących się profesjonalnie skupem mieszkań i innych lokali okazuje się jedynym wyjściem z trudnej sytuacji. 

   Firmy umożliwiające szybki odkup majątku nieruchomego mogą być genialnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko sprzedać posiadany lokal. Jeśli ma on pewne problemy, tym bardziej warto dowiedzieć się jak podmiot odkupujący lokale może Ci pomóc. Jest on na pewno dobrym rozwiązaniem, gdy planujesz sprzedać nieruchomość rodzącą pewne trudności. 

   Nie musisz już niepokoić się i stresować, czy transakcja skończy się pomyślnie. Korzystając z firm kupujących posiadłości, masz gwarancję otrzymania pewnych pieniędzy, które Ci się należą. Dodatkowo może okazać się, że Twój lokal jest usytuowany w mało atrakcyjnym inwestycyjnie miejscu. Gdy działamy indywidualnie, rodzi to problem w postaci znalezienia potencjalnych klientów.

   W czym specjalizuje się skup nieruchomości Rumia?

   Podmioty zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomości, przede wszystkim kupują majątki od właścicieli, którym zależy na szybkiej sprzedaży. Mogą być to posesje w pewien sposób obciążone. Rozumie się przez to np. mieszkania, które wymagają gruntownego remontu bądź mają obciążoną hipotekę.

   Nieruchomość, którą będzie ciężko samodzielnie sprzedać to również lokal znajdujący się w mało atrakcyjnej dzielnicy. Taki, gdzie ciężko jest dojechać, ma słabą infrastrukturę. Takie mieszkanie z góry jest obarczone ryzykiem, jeśli chodzi o jego nabycie. Osoby młode chcą mieć łatwy dostęp do lokali gastronomicznych, klubów lub swoich znajomych.

   Problem z dojazdem wyklucza zakup przez taką grupę wiekową. Podobnie jest w przypadku rodzin z dziećmi, które poszukują miejsca zamieszkania w bliskiej odległości szkoły lub przedszkola. Ważna jest również odległość na zajęcia dodatkowe lub w miejsca rozrywki. Rodzi to problem w postaci znalezienia potencjalnych klientów, gdy działamy indywidualnie.

   Czy skup nieruchomości kupi moje mieszkanie?

   Jeśli zastanawiasz się, czy podmioty zajmujące się kupnem na rynku wtórnym mieszkań są odpowiednie dla Ciebie, po prostu zadzwoń. Dzięki temu dowiesz się wszystkich potrzebnych Ci informacji. Wystarczy umówić się na bezpłatną wycenę i dowiesz się, czy istnieje możliwość odkupienia Twojego lokalu. Generalnie podmioty odkupujące nieruchomości są zainteresowane takim obiektami jak:

   • mieszkania;
   • apartamenty wakacyjne;
   • domy;
   • działki (budowlane, rolne);
   • kamienice.

   Jednak jesteśmy otwarci na Twoją propozycje. Jeśli rodzaj posiadłości, jaką posiadasz, nie znajduje się na podanej liście to nic straconego, możemy umówić się na spotkanie i omówić sytuację Twojego lokalu. Będzie to niezobowiązujące dla Ciebie, a zyskasz gruntowną i rzetelną wiedzę. Z dużym prawdopodobieństwem nasza firma odkupi posiadany przez Ciebie majątek, a Ty w końcu zyskasz stabilność finansową i pozbędziesz się problemu.

   Dodatkowo nie będziesz musiał ponosić żadnych kosztów, tym bardziej tych, jakie wiążą się z posiadaniem mieszkania, z którego nie korzystasz. Podsumowując, jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób zabieganych, jak i nieznających się na sprzedaży nieruchomości.

   Skupujemy nieruchomości z problemami w Rumi

   Zakres usług świadczonych przez firmy zajmujące się skupem nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im skup nieruchomości za gotówkę.

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów.

   W skupach nieruchomości przyjmowane są mieszkania, apartamenty wakacyjne, domy, działki (budowlane, rolne) oraz kamienice. Ponadto są w nich skupowane udziały w nieruchomościach. Naszymi klientami są zazwyczaj te osoby, którym zależy na sprzedaży domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości:

   • z wadą prawną,
   • zadłużonej,
   • ze służebnością,
   • z dożywociem,
   • z lokatorem,
   • z egzekucją komornika,
   • z innym problemem prawnym.

   Oprócz skupu standardowych nieruchomości, zapewniamy skup zadłużonych lokali.

   Jakie są rodzaje zadłużonych nieruchomości?

   Wyróżnić można kilka rodzajów zadłużonych mieszkań, domów oraz innych nieruchomości. Dzieli się je w szczególności ze względu na wierzyciela. Skupy mieszkań przyjmują rozmaite nieruchomości z problemami.

   Na przykład takie, które są zadłużone na rzecz urzędu skarbowego albo ZUS-u. Mieszkanie lub inna nieruchomość może być też zadłużona na rzecz banku. Zadłużenie może również wynikać z nieuiszczania opłat należnych spółdzielni lub wspólnocie mieszkaniowej.

   Warto przy tym podkreślić, że wysokość zadłużeń może być różna w poszczególnych przypadkach. Czasami wartość długu przekracza wartość zadłużonej nieruchomości. Niezależnie jednak od tej kwestii można wyróżnić cztery rodzaje zadłużonych nieruchomości:

   • nieruchomości z niespłacanym kredytem (hipoteka umowna),
   • nieruchomości z hipoteką przymusową,
   • nieruchomości z wszczętą egzekucją przez komornika lub przez urząd skarbowy,
   • nieruchomości zadłużone wobec spółdzielni lub wspólnoty.

   Będąc właścicielem takiego lokalu, nie musisz już dłużej zastanawiać się, jakie kroki należy podjąć. Po prostu umów się na wizytę i tyle. Resztę załatwimy za Ciebie.

   Co mogę zrobić z zadłużoną nieruchomością?

   Sprzedaż zadłużonych mieszkań, w przypadku których wierzycielem jest bank, obecnie jest coraz częściej spotykana. Nagminnie dotyczy to także domów i innych zadłużonych nieruchomości. W takich sytuacjach skup zadłużonego mieszkania albo innego obiektu z zadłużeniem, niesie pewne konsekwencje.

   W niektórych sytuacjach hipoteki naszych klientów mają charakter przymusowy. Oznacza to, że zostali nią obciążeni odgórnie, na przykład w wyniku niespłacania alimentów. Może zdarzyć się, iż w przypadku sprzedaży nieruchomości tego typu, ważne staje się wykreślenie zadłużenia z księgi wieczystej. W przeciwnym razie dług przejdzie na nowego właściciela mieszkania lub innej nieruchomości.

   Istnieją także inne wypadki, gdy mieszkanie jest obciążone. Przykład będzie stanowić mieszkanie z wszczętą egzekucją. Zadłużenie spółdzielcze lub wobec wspólnoty mieszkaniowej natomiast wymaga poznania innych zobowiązań zbywcy.

   Skup mieszkań Rumia – fakty i mity

   Przede wszystkim skupy nieruchomości są dedykowane właścicielom lokalu, którzy planują sprzedaż. Co ważne, muszą oni być jego prawnymi posiadaczami. Osoby, które dotychczas nie interesowały się takimi transakcjami i nie wiedzą, jak do tego zabrać mogą być spokojne, ponieważ skup załatwia wszystko kompleksowo.

   Kolejnym istotnym faktem jest to, że sprzedający nie musi już czekać na decyzję banku dotyczącą tego, czy klient otrzyma kredyt na zakup jego mieszania, czy gruntu. Takie problemy go nie dotyczą. Jest to szczególnie ważne obecnie – w czasach dużej inflacji.

   Pieniądze ze sprzedaży trafiają od razu do sprzedającego! Nie musisz już niepokoić się i stresować, czy transakcja skończy się pomyślnie. Korzystając z firm kupujących posiadłości, masz gwarancję otrzymania pewnych pieniędzy, które Ci się należą.

   Kiedy warto skontaktować się ze skupem?

   Sprzedaż nieruchomości za gotówkę w wybranym skupie nieruchomości jest opłacalna na przykład wtedy, kiedy dany dom czy mieszkanie jest zadłużone. Umożliwia to ochronę jej właściciela przed licytacją komorniczą.

   Oferta skupów nieruchomości za gotówkę cieszy się zainteresowaniem także wśród osób mających trudności ze spłatą hipoteki. Jest dobrym pomysłem również w przypadku tych osób, których nieruchomość jest w złym stanie. 

   W każdej sytuacji staramy się wspólnie poszukać, satysfakcjonującego Was rozwiązania. Nie należy zapominać, że skup ma dużo większe możliwości, niż osoby prywatne. Pomagamy również w przypadku nieruchomości zadłużonych.

   Skup nieruchomości za gotówkę Rumia

   Skorzystanie z naszej oferty, wiąże się z możliwością otrzymania szybkiej gotówki. Istnieje możliwość jej otrzymania już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy u notariusza. W razie jakiejkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do naszego agenta. Trudne sytuacje to nasza specjalność, pomagamy z nich wybrnąć.

   Nasi specjaliści znajdą właściwe rozwiązanie i wskażą je wam. Pozwoli to Wam odetchnąć z ulgą. Szukając pomocy przy szybkiej sprzedaży mieszkania, z którym są pewne problemy warto im zaufać. Konieczna jest Wasza decyzja.

   Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Pomagamy wskazać właściwe rozwiązanie. Wystarczy umówić się na spotkanie, resztę załatwimy za Ciebie. Jedyne co musisz, to być właścicielem takiego lokalu.

   Bez względu na to, jak wygląda Twoja nieruchomość, będziemy mogli zaproponować dobrą cenę. Godne uwagi jest to, że jesteśmy zainteresowani zakupem, gdy Twoja nieruchomość jest zadłużona. Te mogą powstać z różnych względów.

   Nasza oferta dla Ciebie

   Każda osoba chcąc sprzedać swoją nieruchomość (bez względu na jej stan), wie jak trudne jest to zadanie. Nawet mieszkania z potencjałem są trudne do zbycia, gdy nie ma zainteresowanego kupca. Konieczne jest wtedy wsparcie. Ułatwia ono przejście przez całą transakcję.

   Brak efektów w próbie samodzielnej sprzedaży może wynikać między innymi z nieznajomości rynku. Inna ewentualność to brak wiedzy o przepisach prawa dotyczących sprzedaży nieruchomości. Nasze działania to zawsze profesjonalne wsparcie. Warto zauważyć, że specjalizujemy się w sprawach beznadziejnych.

   Zatrudnieni w naszym biurze specjaliści w każdej sytuacji służą pomoc i fachową wiedzą. Pracują tu nie tylko z racji kompetencji, ale również zamiłowania. Dlatego tak chętnie dzielą się wiedzą. Umożliwia to szczegółowe pochylenie się nad każdą sprawą.

   Dzięki czemu każdy otrzyma pomoc, na jaką zasługuje. Pozwoli to Wam szybko sprzedać mieszkanie.

   Skup nieruchomości Rumia, to jeszcze koniec

   Należy pamiętać, że skup nieruchomości Rumia to:

   • bezpłatna wycena (w tym wycena online),
   • dokumenty podpisywane u notariusza,
   • wysokie bezpieczeństwo,
   • gotówka do 24 godzin po podpisaniu umowy,
   • zakup nieruchomości z problemami,
   • wsparcie naszego agenta na każdym etapie transakcji.

   Aby skorzystać ze wszystkich wymienionych udogodnień, warto umówić się na spotkanie. Na nim będzie istniała możliwość omówienia szczegółów naszej współpracy.

   Skup mieszkań za gotówkę to pewność otrzymania należnej sumy pieniędzy, już w ciąg 24 godzin od sfinalizowania transakcji. W przypadku istnienia zadłużeń darmowa wycena twojego może okazać się doskonałym początkiem przygody ze skupem nieruchomości. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie sprzedaży.

   Aby skorzystać ze wszystkich wymienionych udogodnień, warto umówić się na spotkanie. Na nim będzie istniała możliwość omówienia szczegółów naszej współpracy. Zapraszamy do kontaktu, zarówno telefonicznego, jak i online (wypełnij formularz znajdujący się na stronie). Można również odwiedzić nas osobiście!

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket