Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Nieruchomość?
Kupimy Ją za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup nieruchomości Elbląg - nieoceniona pomoc

   Zastanawiasz się nad sprzedażą swojego mieszkania, domu lub działki. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? W takiej sytuacji zastanów się nad tym, co oferuje Ci skup nieruchomości Elbląg. Przede wszystkim jest to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie.

   Oferujemy wsparcie na każdym etapie transakcji. Zawsze dokonujemy darmową wycenę i gotówkę w ciągu 24 po podpisaniu umowy. Nad sprzedażą czuwa kompetentny notariusz, który jest w stanie wytłumaczyć wszelkie niejasności. Rozwiązanie takie zapewnia duże bezpieczeństwo.

   Czym jest skup nieruchomości Elbląg?

   Skup nieruchomości w Elblągu jest przede wszystkim idealnym rozwiązaniem dla wszystkich chcących szybko sprzedać posiadany dom. Przy czym nie ma tu znaczenia ich stan prawny. Skup domów Elbląg umożliwia pozbycie się problemów wynikających z posiadania nierentownej nieruchomości.

   Przede wszystkim chodzi tu o lokale w złym stanie technicznym np. wymagające remontu, zaniedbane. Niemniej jednak są to również nieruchomości zadłużone oraz posiadające inne niewymienione tutaj wady. Mogą być to również działki położone z dala od miasta, posiadające złą infrastrukturę.

   Reasumując, skup pozwoli Państwu odpocząć i zapomnieć o problemach. Dajemy pewność niezbędnego wsparcia. Zawsze mogą Państwo umówić się w dogodnym terminie! Jesteśmy na każdym etapie transakcji, co pozwala poczuć się bezpiecznie.

   Nawet osoby niemające wiedzy o rynku nieruchomości, będą zadowolone z otrzymanego wsparcia. Tym samym po podpisaniu umowy, będą mogły odetchnąć i szybko zapomnieć o problemie.

   Skup nieruchomości Elbląg i okolice

   Jesteśmy w stanie nabyć Twój lokal, gdy ma on pewne problemy. Do takich należy zaliczyć:

   • mieszkania do generalnego remontu,
   • mieszkania zalane przez sąsiadów,
   • domy z widocznymi uszkodzeniami ścian lub podłóg,
   • mieszkania zadłużone,
   • domy po pożarze,
   • lokale z widoczną pleśnią.

   W takich przypadkach wielu kupujących zrezygnuje, będą obawiali się oni dodatkowych kosztów. Nasz skup mieszkań Elbląg nie boi się wyzwań. Obejrzymy i zaproponujemy rozsądną cenę w każdej sytuacji.

   Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, jakie korzyści możesz otrzymać

   Sprzedaż domów, mieszkań lub innych nieruchomości, może wiązać się z pewnymi trudnościami. Chociażby wtedy, gdy sprzedający nie przyjmuje do wiadomości, że jego własność posiada jakiekolwiek mankamenty. Być może chodzi o zadłużenie lokalu lub konieczność pilnego remontu. Zdarzają się także inne trudności.

   Z pewnością ciężka jest również transakcja, gdy lokal położony jest w mało atrakcyjnym miejscu. Może chodzić o uciążliwy dojazd do pracy lub szkoły, bądź o położenie poza granicami miasta. Niekiedy chodzi o położenie mieszkania w mało atrakcyjnej dzielnicy. W praktyce okazuje się, że lokalizacja ma duże znaczenie dla kupujących.

   Złe położenie może wykluczać, nabycie takiej nieruchomości. W takim wypadku cierpliwe czekanie i obniżenie pierwotnej ceny może być niewystarczające.

   Warto będzie skorzystać z pomocy specjalistów. Skup nieruchomości za gotówkę Elbląg to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybkiej gotówki. Pomagamy w sprzedaży mieszkania, domu również z nieuregulowaną sytuację prawną. Skontaktuj się z nami, ponieważ skupem domów zajmujemy się od lat! W związku z czym znamy się na tym bardzo dobrze.

   Czy warto zainteresować się możliwościami, jakie daje skup nieruchomości?

   Odpowiadamy – warto! Skupy nieruchomości Elbląg pozwalają odzyskać stabilność finansową, gdy jesteśmy posiadaczami posiadłości na sprzedaż. Co więcej, może być to lokal mający pewne problemy. W niektórych przypadkach skorzystanie z usług firm zajmujących się profesjonalnie skupem mieszkań i innych lokali okazuje się jedynym wyjściem z trudnej sytuacji. 

   Ułatwienia oraz możliwości, jakie daje skup nieruchomości są dużo większe, aniżeli narzędzia indywidualnych osób. Właściwą ocenę posiadanego majątku, bardzo często przekreśla sentyment, jaki wiąże się z danym miejscem. 

   Nasi agenci zdają sobie sprawę z tego faktu. Mają oni właściwe rozeznanie w sytuacji na rynku nieruchomości. Do każdej sytuacji starają się podchodzić indywidualnie i z dużą dozą ostrożności. Dzięki czemu mogą być skuteczni i zawsze służyć pomocą.

   Skup nieruchomości Elbląg – najważniejsze fakty

   Przede wszystkim podmioty odkupujące nieruchomości są dedykowane osobom będącym właścicielem lokalu, który planują sprzedać. Co ważne, muszą oni być jego prawnymi posiadaczami. Osoby, które dotychczas nie interesowały się takimi transakcjami i nie wiedzą, jak do takiej sprzedaży się zabrać mogą być spokojne, ponieważ skup załatwia wszystko kompleksowo.

   Kolejnym istotnym faktem jest to, że sprzedający nie musi już czekać na decyzję banku dotyczącą tego, czy klient otrzyma kredyt na zakup jego mieszania, czy gruntu. Takie problemy go nie dotyczą. Jest to szczególnie ważne obecnie – w czasach dużej inflacji.

   Pieniądze ze sprzedaży trafiają od razu do sprzedającego! Nie musisz już niepokoić się i stresować, czy transakcja skończy się pomyślnie. Korzystając z firm kupujących posiadłości, masz gwarancję otrzymania pewnych pieniędzy, które Ci się należą.

   W czym specjalizuje się skup nieruchomości Elbląg?

   Podmioty funkcjonujące na rynku i zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomości, przede wszystkim kupują majątki od właścicieli, którym zależy na szybkiej sprzedaży. Mogą być to posesje w pewien sposób obciążone. Rozumie się przez to np. mieszkania, które wymagają gruntownego remontu bądź mają obciążoną hipotekę.

   Lokal, który będzie ciężko samodzielnie sprzedać to również dom znajdujący się w mało atrakcyjnej dzielnicy, gdzie ciężko jest dojechać, ma słabą infrastrukturę. Takie mieszkanie z góry jest obarczone ryzykiem, jeśli chodzi o jego nabycie. Osoby młode chcą mieć łatwy dostęp do lokali gastronomicznych, klubów lub swoich znajomych.

   Problem z dojazdem wyklucza zakup przez taką grupę wiekową. Podobnie jest w przypadku rodzin z dziećmi, które poszukują miejsca zamieszkania w bliskiej odległości szkoły lub przedszkola. Ważna jest również odległość na zajęcia dodatkowe lub w miejsca rozrywki.

   Zdarzają się również sytuacje, gdy osoba otrzymuje lokal lub udziały w nieruchomości w spadku. Okazuje się, że nie zawsze jest to pożądany prezent. Jednak w dłuższej perspektywie jest to otrzymana gotówka. Takie spojrzenie na problem można nabyć, gdy skorzystasz z usług, jakie oferują podmioty zajmujące się wykupem mieszkań oraz domów.

   Koniecznie sprawdzi skup mieszkań w Elblągu

   Sprzedaż mieszkań Elbląg z pomocą skupu to pieniądze już w 24 godziny po sfinalizowaniu transakcji. Umowa jest zawierana przez kancelarię notarialną. Gdzie notariusz sprawdzi wszelkie szczegóły, a także wytłumaczy istniejące niejasności. Takie rozwiązanie powoduje, że sprzedaż nieruchomości jest bezpieczna i przebiega bezproblemowo.

   Wyceny nieruchomości zawsze są bezpłatne. Warto zwrócić uwagę, że istnieje możliwość jej dokonania online. Z pewnością takie rozwiązanie usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Ta forma zyskuje coraz większą popularność, podobnie dziej się w wypadku sprzedaży.

   Niewątpliwie przy zbyciu mieszkania zgoda jest dobrowolna. Jeśli nie jesteście do końca przekonani, czy warto sprzedać nieruchomość, nie ma problemu. Wiemy, że jest to poważna decyzja i warto się dobrze zastanowić.

   Z pewnością widzieliście wiele ogłoszeń typu – sprzedam mieszkanie. Ta informacja niejednokrotnie została umieszczona zbyt pochopna. Natomiast właściciele lokalu nie mają pojęcia, jak się do tego zabrać. Stworzenie ogłoszenia jest to zdecydowanie zbyt mało.

   Konieczne jest właściwe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Jednak nie zawsze jest to wystarczające. W przypadku lokali z problemami jego odpowiednia prezentacja to wciąż za mało. W takim wypadku skup mieszkań Elbląg to idealne rozwiązanie.

   Czy skup nieruchomości kupi moje mieszkanie znajdujące się w Elblągu?

   Jeśli zastanawiasz się, czy podmioty zajmujące się kupnem na rynku wtórnym mieszkań  są odpowiednie dla Ciebie, po prostu zadzwoń. Dzięki temu dowiesz się wszystkich potrzebnych Ci informacji. Wystarczy umówić się na bezpłatną wycenę i dowiesz się, czy istnieje możliwość odkupienia Twojego lokalu. Generalnie podmioty odkupujące nieruchomości są zainteresowane takim obiektami jak:

   • mieszkania;
   • apartamenty wakacyjne;
   • domy;
   • działki (budowlane, rolne);
   • kamienice;
   • i wiele, wiele innych.

   Jednak jesteśmy otwarci na Twoją propozycje. Jeśli rodzaj posiadłości, jaką posiadasz, nie znajduje się na podanej liście to nic straconego, możemy umówić się na spotkanie i omówić sytuację Twojego lokalu. Będzie to niezobowiązujące dla Ciebie, a zyskasz gruntowną i rzetelną wiedzę. Z dużym prawdopodobieństwem nasza firma odkupi posiadany przez Ciebie majątek, a Ty w końcu zyskasz stabilność finansową i pozbędziesz się problemu.

   Dodatkowo nie będziesz musiał ponosić żadnych kosztów, tym bardziej tych, jakie wiążą się z posiadaniem mieszkania, z którego nie korzystasz. Podsumowując, jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób zabieganych, jak i nieznających się na sprzedaży nieruchomości.

   Co decyduje o cenie w skupie nieruchomości?

   Ceny mieszkań, domów lub innych obiektów, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Istotny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat. 

   Rzeczoznawca dokonuje wyceny nieruchomości należącej do klienta na podstawie jej rodzaju. Ważne jest więc to, czy przedmiotem transakcji ma być na przykład dom jednorodzinny, czy lokal handlowy. Inna może być również cena działki leśnej niż mieszkania własnościowego. Do pozostałych czynników wpływających na wycenę domu lub innej nieruchomości należy:

   • metraż nieruchomości,
   • położenie nieruchomości,
   • rok budowy budynku,
   • typ budynku,
   • stan techniczny nieruchomości,
   • standard wykończenia nieruchomości,
   • plan zagospodarowania przestrzennego,
   • wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   • rodzaj ogrzewania,
   • piętro,
   • wyposażenie budynku w windę,
   • wyposażenie nieruchomości w balkon, taras czy ogródek.

   Jeśli podane elementy wydają Ci się niejasne lub w pierwszej chwili nie wiesz, co odpowiedzieć. Spokojnie, wspólnie dokonamy oceny. Po to właśnie jest wycena nieruchomości.

   Kiedy warto sprzedać nam dom, mieszkanie lub inną nieruchomość?

   Sprzedaż nieruchomości za gotówkę w wybranym skupie nieruchomości jest opłacalna na przykład wtedy, kiedy dany dom czy mieszkanie jest zadłużone. Umożliwia to ochronę jej właściciela przed licytacją komorniczą.

   Oferta skupów nieruchomości za gotówkę cieszy się zainteresowaniem także wśród osób mających trudności ze spłatą hipoteki. Jest dobrym pomysłem również w przypadku tych osób, których nieruchomość jest w złym stanie. 

   W każdej sytuacji staramy się wspólnie poszukać, satysfakcjonującego Was rozwiązania. Nie należy zapominać, że skup ma dużo większe możliwości, niż osoby prywatne. Pomagamy również w przypadku nieruchomości zadłużonych.

   Skup zadłużonych nieruchomości – szybka wypłata gotówki!

   Sprzedaż zadłużonego mieszkania lub innej nieruchomości bardzo często okazuje się niemałym problemem. Wiele osób ma obawy dotyczące tego typu transakcji. W związku z tym rezygnuje z nabycia nieruchomości z problemami. W ten sposób właściciele zadłużonych mieszkań, domów albo innych obiektów znajdują się w trudnej sytuacji.

   Na szczęście istnieją skupy nieruchomości, dla których zakup zadłużonych przedmiotów transakcji nie stanowi żadnego kłopotu. Także my skupujemy zadłużone nieruchomości. Robimy to szybko i za gotówkę. Eliminujemy w ten sposób zadłużenia ciążące na właścicielu domu, mieszkania lub innego zadłużonego obiektu.

   Jak sprzedać zadłużoną nieruchomość?

   Sprzedaż zadłużonych mieszkań, w przypadku których wierzycielem jest bank, stanowi coraz częstszy przypadek. Dotyczy to oczywiście również domów i innych zadłużonych nieruchomości. W takich sytuacjach skup zadłużonego mieszkania albo innego obiektu z zadłużeniem obarczone jest pewnymi wymogami.

   W niektórych sytuacjach hipoteki naszych klientów mają charakter przymusowy. Oznacza to, że zostali nią obciążeni odgórnie, na przykład w wyniku niespłacania alimentów. W przypadku sprzedaży nieruchomości tego typu bardzo ważne jest wykreślenie zadłużenia z księgi wieczystej. W przeciwnym razie dług przejdzie na nowego właściciela mieszkania lub innej nieruchomości.

   Może się tak stać również wtedy, kiedy skupowane jest na przykład mieszkanie z wszczętą egzekucją. Zadłużenie spółdzielcze lub wobec wspólnoty mieszkaniowej natomiast wymaga poznania innych zobowiązań zbywcy.

   Jak działa skup zadłużonych nieruchomości Elbląg?

   Jako firma obsługujemy klientów z różnymi problemami. Przedmiotami sprzedaży i skupu są między innymi mieszkania. Po dokonaniu wyceny skupujemy nieruchomości szybko i za gotówkę. Przyjmujemy na przykład mieszkania, których zakup został sfinansowany za pomocą kredytu.

   Wiemy, jak poważną sprawą jest skup zadłużonych mieszkań i innych obiektów z problemami. Właśnie dlatego każdą umowę podpisujemy u notariusza. Zachowujemy przy tym pełen profesjonalizm.

   Działamy również na rzecz tych klientów, w przypadku których wysokość długu przekracza wartość posiadanego majątku. W takiej sytuacji konieczna jest pomoc specjalistów, znających się na swojej pracy

   Skupujemy nieruchomości z problemami w Elblągu i jego okolicach

   Zakres usług świadczonych przez firmy zajmujące się skupem nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im skup nieruchomości za gotówkę.

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów.

   W skupach nieruchomości przyjmowane są mieszkania, apartamenty wakacyjne, domy, działki (budowlane, rolne) oraz kamienice. Ponadto są w nich skupowane udziały w nieruchomościach. Naszymi klientami są zazwyczaj te osoby, którym zależy na sprzedaży domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości:

   • z wadą prawną,
   • zadłużonej,
   • ze służebnością,
   • z dożywociem,
   • z lokatorem,
   • z egzekucją komornika,
   • z innym problemem prawnym.

   Skup nieruchomości Elbląg – pieniądze dla Ciebie

   Skorzystanie z naszej oferty, wiąże się z możliwością otrzymania szybkiej gotówki. Istnieje możliwość jej otrzymania już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy u notariusza. W razie jakiejkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do naszego agenta. Trudne sytuacje to nasza specjalność, pomagamy z nich wybrnąć.

   Nasi specjaliści znajdą właściwe rozwiązanie i wskażą je wam. Pozwoli to Wam odetchnąć z ulgą. Szukając pomocy przy szybkiej sprzedaży mieszkania, z którym są pewne problemy warto im zaufać. Konieczna jest Wasza decyzja.

   Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Pomagamy wskazać właściwe rozwiązanie. Wystarczy umówić się na spotkanie, resztę załatwimy za Ciebie. Jedyne co musisz, to być właścicielem takiego lokalu.

   Gwarantujemy kompleksowe usługi na miarę Waszych potrzeb. Po umówieniu się na spotkanie, dokonujemy wyceny. Oczywiście, jeśli istnieje taka potrzeba. Ten krok wydaje się być ostatnim, pozostaje tylko wizyta u notariusza.

   Jakie nieruchomości skupujemy?

   Zakres usług świadczonych przez firmy zajmujące się skupem nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im skup nieruchomości za gotówkę.

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów.

   Stan prawny danego domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości nie stanowi dla skupu nieruchomości żadnego problemu. Podpisanie umowy jest możliwe nawet wtedy, kiedy nieruchomość wymaga remontu. W związku z tym klientami skupów nieruchomości za gotówkę są w Polsce osoby będące właścicielami różnych nieruchomości lub udziałów w nich.

   Nasza oferta dla Ciebie

   Każda osoba chcąc sprzedać swoją nieruchomość (bez względu na jej stan), wie jak trudne jest to zadanie. Nawet mieszkania z potencjałem są trudne do zbycia, gdy nie ma zainteresowanego kupca. Konieczne jest wtedy wsparcie. Ułatwia ono przejście przez całą transakcję.

   Brak efektów w próbie samodzielnej sprzedaży może wynikać między innymi z nieznajomości rynku. Inna ewentualność to brak wiedzy o przepisach prawa dotyczących sprzedaży nieruchomości. Nasze działania to zawsze profesjonalne wsparcie. Warto zauważyć, że specjalizujemy się w sprawach beznadziejnych.

   Zatrudnieni w naszym biurze specjaliści w każdej sytuacji służą pomoc i fachową wiedzą. Pracują tu nie tylko z racji kompetencji, ale również zamiłowania. Dlatego tak chętnie dzielą się wiedzą. Umożliwia to szczegółowe pochylenie się nad każdą sprawą.

   Skup nieruchomości, czyli szybki proces sprzedaży

   Działalność skupów nieruchomości cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej osób napotyka problemy z posiadanym domem lub z inną nieruchomością. Kłopoty te wynikają na przykład z zadłużenia mieszkania czy trudności w spłacie zobowiązań finansowych. W takiej sytuacji sprzedaż nieruchomości może okazać się najlepszym wyborem.

   Konieczność szybkiego pozbycia się problemu natomiast skłania ich właścicieli do ekspresowej transakcji za gotówkę. Jest to możliwe, natomiast wyłącznie w profesjonalnych skupach nieruchomości.

   Skup nieruchomości Elbląg, sprawdź nas!

   Należy pamiętać, że skup nieruchomości Elbląg to:

   • bezpłatna wycena,
   • dokumenty podpisywane u notariusza,
   • wysokie bezpieczeństwo,
   • gotówka do 24 godzin po podpisaniu umowy,
   • zakup nieruchomości z problemami,
   • wsparcie naszego agenta na każdym etapie transakcji.

   Skup mieszkań za gotówkę to pewność otrzymania należnej sumy pieniędzy, już w ciąg 24 godzin od sfinalizowania transakcji. W przypadku istnienia zadłużeń darmowa wycena twojego może okazać się doskonałym początkiem przygody ze skupem nieruchomości. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie sprzedaży. Zadzwoń i umów się na spotkanie, termin zostanie dostosowany do twoich potrzeb!

   Aby skorzystać ze wszystkich wymienionych udogodnień, warto umówić się na spotkanie. Na nim będzie istniała możliwość omówienia szczegółów naszej współpracy. Zapraszamy do kontaktu, zarówno telefonicznego, jak i online (wypełnij formularz znajdujący się na stronie). Można również odwiedzić nas osobiście!

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket