Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Mieszkanie?
Kupimy Je za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup mieszkań Tczew i okolice

   Próbujesz samodzielnie sprzedać mieszkanie? Niestety trwa to dłużej, niż planowałeś? Jeśli masz problemy z posiadaną nieruchomością, skontaktuj się z nami. Skup mieszkań za gotówkę Tczew pomaga w każdym przypadku.

   Skupujemy mieszkania zadbane, jak i z pewnymi problemami. Dla przykładu do takich należą nieruchomości zadłużone oraz zniszczone. Oferujemy pomoc w najróżniejszych sytuacjach. Znamy się na nieruchomościach i transakcjach z nimi związanymi.

   Z nami poczujesz się bezpiecznie i w końcu staniesz na nogi. Od tego jesteśmy, aby pomagać w sytuacjach, gdy nie widzisz wyjścia. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, online (przez formularz kontaktowy) lub osobiście zgłosić się do biura.

   Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu. Pozostanie wybranie dogodnego terminu. Przez dalszy etap sprzedaży krok po kroku prowadzi nasz agent nieruchomości. Jest to osoba zaangażowana w swoja pracę.

   Skup nieruchomości – działamy w Tczewie

   Nasz skup nieruchomości troszczy się o klientów, którzy nam zaufali. Potrafimy znaleźć rozwiązanie z najtrudniejszej sytuacji. Zawsze staramy się zapewnić najwyższy standard usług. Bez względu na położenie lokalu i istniejące trudności.

   Mamy świadomość, że w życiu istnieje wiele nieoczekiwanych zdarzeń. Zawsze trzeba szukać właściwego rozwiązania. Zadzwoń lub napisz, a w ciągu 24 godzin uzyskasz potrzebne informacje na temat realnej kwoty, jaką możemy ci zaproponować. Solidnie i fachowo proponujemy korzystny dla ciebie skup nieruchomości za gotówkę.

   Bywa, że skorzystanie ze skupu nieruchomości to jedyne właściwe rozwiązanie. Do każdej transakcji podchodzimy z dużym wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Wiemy, jak trudna bywa sprzedaż mieszkania, gdy jesteśmy do niego przywiązani. Może to niestety powodować, że sztucznie zawyżamy cenę.

   W takich okolicznościach sprzedaż na własną rękę może okazać się szczególnie trudna. Za każdym razem zgoda jest dobrowolna i warto ją dobrze dobrze przemyśleć. Sprzedający przez cały czas ma możliwość wglądu do swoich danych.

   Skup nieruchomości Tczew – co warto wiedzieć?

   Nasz skup gwarantuje uzyskanie środków, gdy zbywamy naszą nieruchomość. Istnieje możliwość skupu w całej Polsce. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się wycena online. Za pośrednictwem tego rozwiązania, mamy możliwość dokonania wyceny w szybkim czasie.

   Nie ma konieczności umawiania się na dodatkowe spotkanie w celu oceny Państwa mieszkania. Po prostu widzimy się przy użyciu nowoczesnych technologii. Taki sposób pracy zyskuje w dzisiejszym, coraz szybszym świecie. Niewątpliwie pozwala oszczędzić czas.

   Wybór naszej firmy to pewna sprzedaż nieruchomości. Nie musisz już zastanawiać się nad tym, czy ktoś kupi Twoje mieszkanie. Z przyjemnością je obejrzymy i złożymy satysfakcjonującą Cię ofertę. Sprzedaż nigdy nie była taka prosta.

   Spotkanie z notariuszem, który zatwierdza prawdziwość przełożonych dokumentów, jest umawiane na dogodny dla Państwa termin. To po naszej stronie leży opłacenie jego usług oraz wybranie odpowiedniej osoby. Podobnie zresztą jest wycena mieszkania.

   Nasza oferta dla Ciebie

   Skup nieruchomości za gotówkę umożliwia otrzymanie szybkich pieniędzy. Dokonujemy zakupu bez względu na ich stan prawny. Umowa zawsze podpisywana jest w kancelarii notarialnej, co gwarantuje duże bezpieczeństwo.

   Ceny mieszkań, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Istotny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat. 

   Rzeczoznawca dokonuje wyceny nieruchomości należącej do klienta na podstawie jej rodzaju. Ważne jest więc to, czy przedmiotem transakcji ma być na przykład dom jednorodzinny, czy lokal handlowy. Inna może być również cena działki leśnej niż mieszkania własnościowego. Do pozostałych czynników wpływających na wycenę domu lub innej nieruchomości albo udziałów w niej należy:

   • metraż nieruchomości,
   • położenie nieruchomości,
   • rok budowy budynku,
   • typ budynku,
   • stan techniczny nieruchomości,
   • standard wykończenia nieruchomości,
   • plan zagospodarowania przestrzennego,
   • wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   • rodzaj ogrzewania,
   • piętro,
   • wyposażenie budynku w windę,
   • wyposażenie nieruchomości w balkon, taras czy ogródek.

   Tczew mieszkania na sprzedaż

   Wyszukując w Internecie informacji: Tczew nieruchomości na sprzedaż, można zapoznać się z naszą ofertą. Kupujemy mieszkania typu kawalerka, czyli jednopokojowe z kuchnią lub salon z aneksem kuchennym. Skupujemy również apartamenty i duże lokale. Sprzedaż nieruchomości nie musi być już problemem.

   Dzięki naszym umiejętnościom oraz wiedzy możecie wyłącznie zyskać. Skup mieszkań z problemami Tczew to rozwiązanie problemów z przedłużającą się sprzedażą. Nie ma potrzeby, aby każdy znał się na wszystkim. Naszym obszarem działania jest rynek nieruchomości i tu osiągamy mniejsze i większe sukcesy.

   Skorzystaj z tej możliwości i daj sobie pomóc. Do każdej sprawy podchodzimy z dużym wyczuciem. Nasi agenci nieruchomości dostosowują swoje działania do indywidualnych klientów. Takie rozwiązanie sprawia, że mamy dużą skuteczność.

   Skup mieszkań Tczew – szybki zastrzyk gotówki

   Skorzystanie z naszej oferty, wiąże się z możliwością otrzymania szybkiej gotówki. Istnieje możliwość jej otrzymania już w ciągu 24 godzin po podpisaniu umowy u notariusza. W razie jakiejkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do naszego agenta. Trudne sytuacje to nasza specjalność, pomagamy z nich wybrnąć.

   Nasi specjaliści znajdą właściwe rozwiązanie i wskażą je wam. Pozwoli to Wam odetchnąć z ulgą. Szukając pomocy przy szybkiej sprzedaży mieszkania, z którym są pewne problemy warto im zaufać. Konieczna jest Wasza decyzja.

   Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Pomagamy wskazać właściwe rozwiązanie. Wystarczy umówić się na spotkanie, resztę załatwimy za Ciebie. Jedyne co musisz, to być właścicielem takiego lokalu.

   Gwarantujemy kompleksowe usługi na miarę Waszych potrzeb. Po umówieniu się na spotkanie, dokonujemy wyceny. Oczywiście, jeśli istnieje taka potrzeba. Ten krok wydaje się być ostatnim, pozostaje tylko wizyta u notariusza. 

   Jaką formę kontaktu wybierzesz?

   Możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy. Znajduje się on na naszej stronie. Jest to szybka i łatwa możliwość, zapytania o naszą ofertę. Co ważne, możesz kontaktować się o każdej porze dnia lub nocy.

   Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zaproponuje korzystną cenę. Dzięki czemu zyskasz informacje dotyczące wartości mieszkania. Pozostaje wybór, czy zaproponowana stawka jest odpowiednia. W każdym momencie masz możliwość rezygnacji.

   Zawsze staramy się znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie. Do każdej sprawy podchodzimy z dużym wyczuciem. Mamy świadomość, że za każdą nieruchomością stoi człowiek i jego historia.

   Właściwa pomoc, gdy chcesz sprzedać nieruchomość

   Jeśli planujecie Państwo szybko sprzedać mieszkanie, skup mieszkań będzie tu rewelacyjnym rozwiązaniem. Takie wyjście niewątpliwie zapewnia bezpieczeństwo sprzedającym. Każda umowa jest szczegółowo sprawdzana i podpisywana u notariusza.

   Dodatkową korzyścią jest darmowa wycena nieruchomości, bez względu na wartość posiadanego majątku. Obowiązuje ona także, gdy w zmienią Państwo zdanie i do sprzedaży nie dojdzie. Jesteśmy świadomi, że miejsce zamieszkania to wspomnienia, do których wracamy z sentymentem.

   Niestety emocje oraz włożona praca, nie przekładają się na wartość nieruchomości. Nasze działania cechuje duża otwartość na klienta i jego potrzeby. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie. A także doświadczenie będące elementem niezbędnym do oferowania produktów.

   Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy ciekawi, w czym dziś możemy ci pomóc! Proszę pamiętać, Państwa zgoda jest dobrowolna! Przede wszystkim jest to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie.

   Skup mieszkań za gotówkę Tczew

   Proces skupu nieruchomości za gotówkę przeprowadzany jest w kilku etapach. Choć przebieg transakcji może być nieznacznie różny w poszczególnych przypadkach. Na początku zbierana jest wymagana dokumentacja dotycząca nieruchomości.

   W kolejnym kroku ustalane są szczegóły współpracy i czas realizacji danych założeń. Po tym możliwa staje się finalizacja transakcji. Podpisanie umowy w kancelarii notarialnej umożliwia wypłatę klientowi gotówki.

   Co ważne, po zgromadzeniu dokumentów ma miejsce wizja lokalna. Dzięki niej rzeczoznawca robi wycenę, a my możemy przedstawić klientowi warunki skupu nieruchomości za gotówkę. W takim wypadku sprzedający nie ponosi żadnego ryzyka. W każdym momencie może zrezygnować ze współpracy.

   Jeśli zaprezentowana propozycja zostanie zaakceptowana, umawiamy się na podpisanie umowy u notariusza. Po tym następuje wypłata pieniędzy. Dzięki tak poprowadzonym działaniom oraz stałej opiece prawnika transakcja przebiega szybko i sprawnie. Należy zaznaczyć, że koszty notariusza pokrywa nasz skup.

   Co koniecznie warto wiedzieć

   W skupie mieszkań Tczew przyjmowane są m.in. mieszkania oraz apartamenty wakacyjne. Interesują nas lokale znajdujące się w centrum miasta, jak i leżące poza jego granicami.

   Możemy odkupić małe mieszkania (tzw. kawalerki), jak i przestronne, rozłożyste lokum. Takie z ogromną kuchnią sąsiadującą z jadalnią. Mogą być one jedno- oraz dwupoziomowe. Skupujemy także:

   • mieszkania z wadą prawną,
   • mieszkania zadłużonej,
   • mieszkania ze służebnością,
   • mieszkania z dożywociem,
   • mieszkania z lokatorem,
   • mieszkania z egzekucją komornika,
   • mieszkania z innym problemem prawnym.

   Stan prawny danego domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości nie stanowi dla skupu nieruchomości żadnego problemu. Podpisanie umowy jest możliwe nawet wtedy, kiedy nieruchomość wymaga remontu. W związku z tym klientami skupów nieruchomości za gotówkę są w Polsce osoby będące właścicielami różnych lokali.

   Skup nieruchomości z lokatorami

   Będąc właścicielem mieszkania albo innej nieruchomości, można napotkać rozmaite problemy. Jednym z nich jest zajmowanie lokalu przez niechcianą w nim osobę. Proces eksmisji lokatora jest bardzo żmudny i nie zawsze skuteczny.

   Trudność z tym związana tkwi przede wszystkim w ochronie lokatorów gwarantowanej przez polskie prawo. Nawet jeśli sąd postanowi o eksmisji, to nie musi do niej dojść od razu.

   Kluczowe jest to, czy lokatorowi przysługuje lokal socjalny. Takie lokum powinno mu zostać zapewnione przez gminę. Zanim jednak gmina zrealizuje tę powinność, może minąć wiele lat.

   W skupach nieruchomości kupowane są między innymi mieszkania zajmowane przez byłego męża lub żonę. Do opisywanych nieruchomości należą również mieszkania z najemcami, którzy nie płacą czynszu. Niechcianym lokatorem może być też jeden ze spadkobierców.

   Sytuacje bywają różne…

   Mamy świadomość, że w życiu bywają bardzo różne sytuacje. Niewątpliwie nie wszystko da się zaplanować. Niejednokrotnie powoduje to, że pojawiają się wydarzenia problematyczne. Część z nich dotyczy nieruchomości.

   W konsekwencji pojawia się np. zadłużenie lokalu, zagrożenie eksmisją lub widmo licytacji komorniczej. W każdym z wymienionych przypadków jesteśmy w stanie pomóc i odkupić wasze mieszkanie. Jest to ważne, ponieważ nie pozostajecie sami.

   Wiele problemów pojawiło się obecnie, gdy występuje tak duża inflacja. Bez względu na jej przyczyny, należy stwierdzić istnienie problemu. Reasumując raty kredytów znacznie się powiększyły, co może rodzić trudności z ich spłatą. Niemniej jednak konieczne jest poszukanie właściwego rozwiązania.

   Skup nieruchomości za gotówkę – zalety

   Główną zaletą sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem skupu mieszkań jest czas. Taki wybór gwarantuje uzyskanie szybkiej gotówki. Wystarczy zgłosić chęć sprzedaży w naszym biurze. Reszta dzieje się bardzo szybko.

   Gromadzimy niezbędne dokumenty i umawiamy spotkanie z notariuszem. Wasza zgoda jest dobrowolna i w każdym momencie możecie się wycofać. Jesteśmy zdania, że to klienci wiedzą, czego potrzebują najbardziej. Wasze zdanie zawsze jest najważniejsze.

   W następnej kolejności, po podpisaniu umowy, wystarczy poczekać jedynie do 24 godzin na otrzymanie ustalonej kwoty. Tutaj istnieją dwie możliwości wynagrodzenia:

   1. przelew pieniężny na wskazane konto;
   2. otrzymanie gotówki do ręki.

   W obu przypadkach sprzedający otrzyma taką samą, należną mu kwotę. Nie ma potrzeby oczekiwać na pozytywną decyzję z banku. Po prostu otrzymujesz ustalone środki od skupu nieruchomości Tczew. Wszystko to sprawia, że transakcja za każdym razem jest bardzo szybka.

   Kiedy warto sprzedać nieruchomość w skupie mieszkań?

   Niezależnie od tego, czy skup mieszkań przyjmuje mieszkanie, dom, obiekt firmy, czy inną nieruchomość z problemami. Przeprowadzenie transakcji wraz ze skupem mieszkań jest korzystnym wyborem przede wszystkim w następujących sytuacjach:

   • właścicielowi mieszkania zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości za gotówkę,
   • posiadaczem mieszkania jest spadkobierca, który nie potrzebuje odziedziczonej nieruchomości,
   • właściciel przedmiotu planowanej transakcji nie ma czasu na tradycyjną sprzedaż,
   • przedmiotem planowanej transakcji jest mieszkanie z problemami.

   Skorzystanie z możliwości skupu nieruchomości za gotówkę pozwala na szybkie otrzymanie pieniędzy za dokonaną sprzedaż. Dla wielu osób ekspresowa wycena i szybkie zbycie nieruchomości w skupie mieszkań ma ogromne znaczenie. Transakcje tego typu bywają bardzo opłacalne dla wielu klientów, posiadających mieszkania w różnym stanie. Oferty są korzystne, a dokonywana wycena mieszkania i cały proces skupu zajmuje niedużo czasu.

   Sprzedaż w skupie mieszkań za gotówkę

   Posiadanie nieruchomości, na przykład mieszkania nie zawsze wiąże się z czerpaniem z tego tytułu profitów. Czasami stanowi problem, z którym trudno sobie poradzić bez pomocy skupu mieszkań. Jedną z sytuacji, w której bycie właścicielem mieszkania generuje więcej strat niż korzyści, jest jego zadłużenie.

   Coraz więcej właścicieli nieruchomości z problemami decyduje się na ich sprzedaż. Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest skup mieszkań. Otrzymane od firmy pieniądze rozwiązują nierzadko ich liczne problemy. Transakcje odbywają się szybko, a oferty skupów mieszkań bywają bardzo korzystne dla licznej grupy klientów.

   Kupujemy mieszkania w każdym stanie, szczególnie z problemami. Często bywa to jedyna możliwość, aby dokonać szybkiej sprzedaży. Nasz skup nieruchomości to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na bezproblemowej transakcji. Z naszej strony jest to zawsze szybka decyzja.

   Moje mieszkanie ma problem, co robić?

   Często zdarza się, że sprzedaż się przedłuża. Sytuacja taka może występować, gdy mieszkanie nie jest w idealnym stanie. Zniszczona tapeta lub ściany z widoczną pleśnią to tylko przykłady. W grę może wchodzić również większy problem, jak stan po pożarze lub zalaniu, wtedy szkody są jeszcze większe.

   Właściciele takiego lokalu będą mieli problem z samodzielną sprzedażą. Wynika to z konieczności przeznaczenia większych środków, niż pierwotnie zakładał kupujący. Poza tym nabywcy chcą przeprowadzić się natychmiast po zakupie. Zazwyczaj nie mają czasu na generalny remont, aby móc mieszkać w nowym miejscu.

   Sprzedający niejednokrotnie nie przyjmuje do wiadomości tego faktu. Powoduje to, że sztucznie zawyżają cenę. W konsekwencji sprzedaż się przedłuża, a mieszkanie niszczeje jeszcze bardziej. Uruchamia to błędne koło, ponieważ sprzedaż nieruchomości znów się opóźnia.

   Jakie mieszkania kupuje skup nieruchomości?

   Skup mieszkań z założenia ma sprawnie przeprowadzić Was przez cały proces sprzedaży. Dzięki szczegółowo zaplanowanemu działaniu, całość jest niezwykle bezpieczna. Zapewniamy ekspresowy zastrzyk gotówki. Każda umowa jest podpisywana u notariusza, który sygnuje ją swoim podpisem.

   Jesteśmy zainteresowani zakupem różnych mieszkań. Mogą być to:

   • mieszkania po zalaniu,
   • mieszkania po pożarze,
   • mieszkania zniszczone,
   • mieszkania z widoczną pleśnią,
   • mieszkania zadłużone,
   • mieszkania z obciążoną hipoteką,
   • mieszkania z lokatorem.

   Kupujemy mieszkania bez względu na ich stan prawny. Zawsze warto zadzwonić i spytać o szczegóły. Postaramy się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.

   Jednak nie tylko takie obiekty podlegają skupowi nieruchomości za gotówkę. Transakcje, do których dochodzi w firmach takich jak nasza, dotyczą także domów oraz udziałów w nich. W skupie nieruchomości można również sprzedać działkę.

   Szybki skup mieszkań za gotówkę

   Podejmując decyzję o współpracy ze skupem nieruchomości Tczew, oszczędzasz pieniądze. Jak to możliwe? Współpraca z nami to gwarancja darmowej wyceny, również w wariancie online. Jeśli jednak wolisz, aby odwiedził Cię nasz agent nie ma problemu.

   Istnieje taka możliwość. Ta opcja także jest bezpłatna. W jednym, jak i drugim przypadku nasz pracownik dokona szczegółowego rozeznania lokalu. Pozwoli to na otrzymanie informacji o jego faktycznej wartości.

   Wycena nieruchomości jest niezwykle ważna, ponieważ dostarcza rzetelnej wiedzy sprzedającemu. Gdy chodzi o pieniądze nie ma miejsca na spekulacje i domysły. Bezsprzecznie jest to najistotniejszy aspekt całego procesu.

   Oferta zakupu nieruchomości Tczew

   Sprzedaż mieszkania w skupie mieszkań odbywa się w kilku prostych etapach. Dzięki temu pieniądze są wypłacane w bliskim terminie od wyceny i rozpoczęcia transakcji. Klientów, którzy chcą sprzedać mieszkanie z problemami lub udziały w nieruchomości, prosimy o wykonanie następujących kroków:

   1. Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.
   2. Zgromadź niezbędną dokumentację, która pomoże nam w przygotowaniu oferty.
   3. Pokaż nam mieszkanie na sprzedaż.
   4. Opowiedz nam o stanie swojej nieruchomości.
   5. Zaczekaj na wiadomość zwrotną od rzeczoznawcy dokonującego wyceny.
   6. Umów się z nami na sprzedaż u notariusza.
   7. Odbierz pieniądze za transakcję.

   Proces sprzedaży i skupu mieszkania jest prowadzony w skupie mieszkań pod kontrolą prawnika. Stanowi to duże zabezpieczenie dla klientów. Dzięki temu mają pewność, że nieruchomość została zbyta zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Zadzwoń i spytaj o szczegóły!

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket