Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Mieszkanie?
Kupimy Je za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup mieszkań Pruszcz Gdański - oferta godna uwagi

   Planując sprzedaż mieszkania warto sprawdzić co do zaproponowania ma skup nieruchomości. Jest to sprawdzone rozwiązanie, które z powodzeniem funkcjonuje od lat. Współcześnie wkracza również na rynek Polski. Stąd wynikają pewne nieporozumienia.

   Skup nieruchomości oferuje pewne pieniądze. Bowiem już w ciągu 24 godzin po podpisaniu z Państwem dokumentów, pieniądze znajdą się na koncie. Jesteśmy na każdym etapie transakcji. Dzięki czemu możecie poczuć się pewniej i bezpieczniej.

   Spotkanie z notariuszem, który zatwierdza prawdziwość przełożonych dokumentów, jest umawiane w dogodnym dla Państwa termin. To po naszej stronie leży opłacenie jego usług oraz wybranie odpowiedniej osoby. Podobnie zresztą dzieje się w wypadku wyceny mieszkania.

   Skup nieruchomości za gotówkę

   W wypadku, gdy zależy Państwu na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży mieszkania, warto poznać możliwości, jakie daje skup nieruchomości za gotówkę Pruszcz Gdański. Mamy także możliwość skupu udziałów w nieruchomości. Zajmujemy się również skupem działek.

   Korzyści, jakie gwarantuje współpraca ze skupem mieszkań to:

   • bezpłatna wycena (możliwość wyceny online),
   • dokumenty podpisywane u notariusza,
   • wysokie bezpieczeństwo,
   • gotówka do 24 godzin po podpisaniu umowy,
   • zakup nieruchomości z problemami,
   • wsparcie naszego agenta na każdym etapie transakcji.

   Pomoc z naszej strony jest natychmiastowa. Nie muszą już Państwo z niecierpliwością oczekiwać na decyzję banku dotyczącą osoby, która jest zainteresowana zakupem posiadanego lokalu. Tutaj otrzymujesz należne ci środki w ciągu 24 godzin. Dodatkowo istnieje wyjątkowo wygodna forma kontaktu, ponieważ możliwa jest wycena Państwa mieszkania online.

   Zapewniamy pomoc specjalistów, którzy posiadają doświadczenie ułatwiające właściwe rozeznanie i pozytywne zakończenie całej transakcji. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie. Szczególnie powinno to zainteresować osoby, które posiadają lokal w pewnym stopniu obciążony.

   Dzieje się tak na przykład w przypadku lokali zadłużonych. Kupujemy również mieszkania wymagające remontu, nawet generalnego. Takie rozwiązanie pozwoli oszczędzić, gdyż środki i czas, które byłyby przeznaczone na remont, można przeznaczyć na coś innego.

   A może skup mieszkań Pruszcz Gdański będzie odpowiedni?

   Jeśli planujecie Państwo szybko sprzedać mieszkanie, skup mieszkań będzie tu rewelacyjnym rozwiązaniem. Takie wyjście niewątpliwie zapewnia bezpieczeństwo sprzedającym. Każda umowa jest szczegółowo sprawdzana i podpisywana u notariusza.

   Dodatkową korzyścią jest darmowa wycena nieruchomości, bez względu na wartość posiadanego majątku. Obowiązuje ona także, gdy zmienią Państwo zdanie i do sprzedaży nie dojdzie. Jesteśmy świadomi, że miejsce zamieszkania to wspomnienia, do których wracamy z sentymentem.

   Niestety emocje oraz włożona praca, nie przekładają się na wartość nieruchomości. Nasze działania cechuje duża otwartość na klienta i jego potrzeby. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie. A także doświadczenie będące elementem niezbędnym do oferowania produktów.

   Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy ciekawi, w czym dziś możemy Państwu pomóc! Proszę pamiętać, Państwa zgoda jest dobrowolna! Przede wszystkim jest to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie.

   Oprócz skupu standardowych nieruchomości, zapewniamy skup zadłużonych lokali. Co zdecydowanie rozszerza nasz profil działalności. A tym samym daje większe możliwości sprzedającym. Notariusz sprawdzi wszelkie szczegóły, a także wytłumaczy istniejące niejasności.

   Skup mieszkań Pruszcz Gdański

   Na każdym etapie mają Państwo możliwość wglądu do swoich danych. Pozwala to na duży poziom zabezpieczenia. Kupujemy mieszkania bez względu na ich stan prawny. Zawsze zgoda jest dobrowolna, co oznacza, że sprzedaży mieszkania muszą być Państwo pewni.

   W przypadku sprzedaży nieruchomości z zadłużeniem lub innymi problemami, wycena nieruchomości jest darmowa. Nie ma dla nas znaczenia stan lokalu bądź jego umiejscowienie na mapie. Dodatkowo istnieją pewne zasady, którymi kieruje się rynek nieruchomości. Warto je poznać.

   Jedną z nich jest popyt lokali uzależniony względem liczby mieszkańców danej lokalizacji. Większe zainteresowanie mają mieszania znajdujące się w dużych metropoliach. Kolejna z zasad wskazuje, że łatwiej będzie sprzedać mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta.

   Jeśli planujecie Państwo szybko sprzedać mieszkanie, skup mieszkań będzie tu rewelacyjnym rozwiązaniem. Takie wyjście niewątpliwie zapewnia bezpieczeństwo sprzedającym. Każda umowa jest szczegółowo sprawdzana i podpisywana u notariusza.

   Skup nieruchomości Pruszcz Gdański

   Bez względu na to, jak wygląda Państwa nieruchomość, będziemy mogli zaproponować dobrą cenę. Godne uwagi jest to, że jesteśmy zainteresowani zakupem, gdy nieruchomość jest zadłużona. Te mogą powstać z różnych względów.

   Chcesz sprzedać mieszkanie za gotówkę? Zadzwoń koniecznie i umów się na bezpłatną wycenę. Skupujemy nieruchomości bez względu na ich stan prawny. Chętnie obejrzymy również Państw lokal, zwłaszcza, gdy dotychczas nie interesowali się Państw tym obszarem.

   Sprzedaż mieszkań w Pruszczu Gdańskim z pomocą skupu to pieniądze już w 24 godziny po sfinalizowaniu transakcji. Umowa jest zawierana przez kancelarię notarialną. Gdzie notariusz sprawdzi wszelkie szczegółu, a także wytłumaczy istniejące niejasności. Takie rozwiązanie powoduje, że sprzedaż nieruchomości jest bezpieczna i przebiega bezproblemowo.

   Nasi klienci są różni, dotyczy to zarówno statusu materialnego, wieku oraz sytuacji życiowej. Jednak każdy z nich może uzyskać pomoc, jakiej potrzebuje. Posiadamy wiedzę dotyczącą rynku i wiemy, jak ją zastosować, aby pomóc w każdej sytuacji.

   Mamy świadomość, że większy popyt mają mieszkania zlokalizowane w centrum, nowoczesne oraz gotowe do zamieszkania. Jednak nie przekreśla to możliwości sprzedaży mieszkań posiadających jakikolwiek trudności.

   Posiadasz zadłużone mieszkanie? Sprawdź koniecznie

   Oprócz skupu standardowych nieruchomości, zapewniamy skup zadłużonych lokali. Co zdecydowanie rozszerza nasz profil działalności. A tym samym daje większe możliwości sprzedającym. Notariusz sprawdzi wszelkie szczegóły, a także wytłumaczy istniejące niejasności.

   Rozwiązanie takie powoduje, że sprzedaż nieruchomości jest bezpieczna i przebiega bezproblemowo. W takim wypadku skup mieszkań to idealne rozwiązanie. Nasze działania obejmują współpracę z różnymi osobami, tak prywatnymi, jak i przedsiębiorcami.

   Prowadzony przez nas skup nieruchomości, jest doskonałym rozwiązanie dla wszystkich chcących szybko sprzedać swoje mieszkanie lub dom. Z naszej strony gwarantowana jest błyskawiczna decyzja i pomoc nawet w wydawałoby się beznadziejnych przypadkach. Do takich można zaliczyć wszelkie problemy utrudniające zbycie danego lokalu (np. zadłużenie mieszkania, konieczność generalnego remontu).

   Skup mieszkań za gotówkę to pewność otrzymania należnej sumy pieniędzy, już w ciąg 24 godzin od sfinalizowania transakcji. W przypadku istnienia zadłużeń darmowa wycena twojego może okazać się doskonałym początkiem przygody ze skupem nieruchomości. 

   Skup mieszkań Pruszcz Gdański, co możemy zaproponować

   Przede wszystkim należy odczarować instytucję skupu nieruchomości. Istnieją one, aby pomóc w trudnych sytuacjach dotyczących lokali. Należy zaniechać myślenia, odnośnie ich nieuczciwej działalności dotyczącej wyceny. Sprzedający musi pogodzić się, że jego mieszkanie nie jest warte, zaproponowanej przez niego ceny.

   Szczególnie, gdy mocno zależy mu na czasie. Rozumiemy, że oczekiwania różnią się od rzeczywistości. Podobną strategie powinni przyjąć sprzedający. Mieszkanie z problemami, na rynku wtórnym nie równa się wartości nowego lokalu.

   Jeśli jesteś posiadaczem mieszania, które wymaga pilnego remontu lub dużego wkładu finansowego w jego odświeżenie, by je sprzedać, możesz skorzystać z usług skupu nieruchomości. Pomagamy w najróżniejszych sytuacjach i zawsze jesteśmy w stanie doradzić osobom, które nam zaufały. Znamy się na nieruchomościach.

   Możemy pomóc właścicielom lokali zadłużonych, gdy istnieją problemy finansowe. Kupujemy domy, a także mieszkania w każdym stanie. Często bywa to jedyna możliwość, aby dokonać szybkiej sprzedaży. Tym samym pozwala zaoszczędzić sobie trudności, jakie powstają przy samodzielnej sprzedaży.

   Jakie mieszkania możemy kupić?

   Zakres usług świadczonych przez firmy zajmujące się skupem nieruchomości bywa zróżnicowany. W naszej firmie dbamy o potrzeby rozmaitych klientów, oferując im skup nieruchomości za gotówkę. Skup to szybka decyzja, jest to ogromna pomoc w przypadku problemów i zadłużenia. 

   Możliwa jest na przykład szybka sprzedaż mieszkania. Oferta skupów nieruchomości skierowana jest również do właścicieli działek. Także domy bywają przedmiotami zawieranych przez nas umów. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie sprzedaży.

   Stan prawny danego domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości nie stanowi dla skupu nieruchomości żadnego problemu. Podpisanie umowy jest możliwe nawet wtedy, kiedy nieruchomość wymaga remontu. W związku z tym klientami skupów nieruchomości za gotówkę są w Polsce osoby będące właścicielami różnych nieruchomości lub udziałów w nich.

   Skup nieruchomości – jesteśmy w Pruszczu Gdańskim

   Nasz skup mieszkań za gotówkę troszczy się o klientów, którzy nam zaufali. Potrafimy znaleźć rozwiązanie z najtrudniejszej sytuacji. Zawsze staramy się zapewnić najwyższy standard usług. Bez względu na położenie lokalu i istniejące trudności.

   Taka pomoc jest ważna szczególnie w przypadku osobistych problemów właścicieli. Wiemy, że w życiu istnieje wiele nieoczekiwanych sytuacji. Zadzwoń lub napisz, a w ciągu 24 godzin uzyskasz potrzebne informacje na temat realnej kwoty, jaką możemy Państwu zaproponować. Działamy solidnie i fachowo, tak uważają nasi klienci.

   Bywa, że skorzystanie ze skupu nieruchomości to jedyne właściwe rozwiązanie. Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. Wiemy, jak trudna bywa sprzedaż mieszkania, gdy jesteśmy do niego przywiązani. Może to powodować, że sztucznie zawyżamy cenę.

   Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, online (przez formularz kontaktowy) lub osobiście zgłosić się do biura. Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu.

   Skup nieruchomości – co wpływa na cenę danego lokalu?

   Ceny mieszkań, domów lub innych obiektów, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Istotny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat. 

   Rzeczoznawca dokonuje wyceny nieruchomości należącej do klienta na podstawie jej rodzaju. Ważne są takie aspekty jak:

   • metraż nieruchomości,
   • położenie nieruchomości,
   • rok budowy budynku,
   • typ budynku,
   • stan techniczny nieruchomości,
   • standard wykończenia nieruchomości,
   • plan zagospodarowania przestrzennego,
   • wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   • rodzaj ogrzewania,
   • piętro,
   • wyposażenie budynku w windę,
   • wyposażenie nieruchomości w balkon, taras czy ogródek.

   Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży nieruchomości za gotówkę?

   Sprzedaż mieszkania wymaga od sprzedawcy zgromadzenia niezbędnych dokumentów. Kluczowy jest tutaj akt własności. Taki dokument stanowi w Polsce podstawowe potwierdzenie posiadania tytułu prawnego do nieruchomości.

   Naszymi klientami są jednak również takie osoby, w przypadku których prawo własności wymaga uregulowania. Zapewniamy im wówczas niezbędną opiekę prawną oraz wsparcie podczas całej transakcji.

   Do sprzedaży na przykład swojego mieszkania w skupie nieruchomości będą potrzebne również inne dokumenty. Wpływa na to przede wszystkim specyfika danej nieruchomości. Ważny jest między innymi jej rodzaj oraz stan prawny.

   Osoba chcąca dokonać w Polsce sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (bez księgi wieczystej) w skupie nieruchomości może być zobligowana do przygotowania na przykład takich dokumentów jak:

   • zaświadczenie ze spółdzielni o przysługiwaniu prawa do lokalu,
   • saldo należności z tytułu opłat czynszowych i eksploatacyjnych,
   • zaświadczenie o braku przeszkód do założenia księgi wieczystej,
   • zaświadczenie z ewidencji ludności o liczbie osób zameldowanych,

   Ale nie martw się! My to załatwimy za Ciebie lub pomożemy załatwić powyższe dokumenty. Jesteśmy na każdym etapie sprzedaży. Nie zostajecie, więc sami, a z kompetentnymi osobami, które znają się na swojej pracy.

   Skup nieruchomości z lokatorami

   Będąc właścicielem mieszkania albo innej nieruchomości, można napotkać rozmaite problemy. Jednym z nich jest zajmowanie lokalu przez niechcianą w nim osobę. Proces eksmisji lokatora jest bardzo żmudny i nie zawsze skuteczny.

   Trudność z tym związana tkwi przede wszystkim w ochronie lokatorów gwarantowanej przez polskie prawo. Nawet jeśli sąd postanowi o eksmisji, to nie musi do niej dojść od razu. Zazwyczaj cały proces bardzo się przedłuża, co uniemożliwia samodzielne zbycie lokalu.

   Kluczowe jest to, czy lokatorowi przysługuje lokal socjalny. Takie lokum powinno mu zostać zapewnione przez gminę. Zanim jednak gmina zrealizuje tę powinność, może minąć wiele lat. Taka opieszałość szkodzi pełnoprawnym właścicielom mieszkania.

   W skupach nieruchomości kupowane są między innymi mieszkania zajmowane przez byłego małżonka lub partnera, bądź rodziców. Do opisywanych nieruchomości należą również mieszkania z najemcami, którzy nie płacą czynszu. Niechcianym lokatorem może być też jeden ze spadkobierców.

   Mamy świadomość, że każda sprawa jest inna. Dodatkowo stoją za nimi ludzie. W konsekwencji, potrzebne jest tu duże wyczucie i umiejętność skutecznego działania. Osoby zatrudniane przez nasz skup nieruchomości taką wiedzę posiadają.

   Skup mieszkań to idealne rozwiązanie, gdy istnieją pewne problemy

   Z pewnością spotkaliście się z określeniem “mieszkanie z problemami”. Do takich będą należeć wszelkie lokale posiadające zadłużenie. Można wskazać tu:

   • mieszkania z niespłacanym kredytem (hipoteka umowna),
   • mieszkania z hipoteką przymusową,
   • mieszkania z wszczętą egzekucją przez komornika lub przez urząd skarbowy,
   • mieszkania zadłużone wobec spółdzielni lub wspólnoty.

   Sprzedaż zadłużonych mieszkań, w przypadku których wierzycielem jest bank, stanowi coraz częstszy przypadek. Dotyczy to oczywiście również domów i innych zadłużonych nieruchomości. W takich sytuacjach skup zadłużonego mieszkania albo innego obiektu z zadłużeniem obarczone jest pewnymi wymogami.

   W niektórych sytuacjach hipoteki naszych klientów mają charakter przymusowy. Oznacza to, że zostali nią obciążeni odgórnie, na przykład w wyniku niespłacania alimentów. W przypadku sprzedaży nieruchomości tego typu bardzo ważne jest wykreślenie zadłużenia z księgi wieczystej. W przeciwnym razie dług przejdzie na nowego właściciela mieszkania lub innej nieruchomości.

   Jeśli nie sprzedaż mieszkania, to może jego wynajem?

   Jeśli nie sprzedaż to może wynajem? Dylemat ten nęka niejednego sprzedającego. Polskie prawo niestety bardzo słabo chroni osoby, które wynajmują swój lokal. W konsekwencji, chcąc zdobyć dodatkowy dochód, narażają się na duży stres.

   Wynika to chociażby z braku możliwości skutecznego egzekwowania swoich praw. Wynajmujący powinien opłacać mieszkanie, które zajmuje, jednak nie zawsze tak bywa. Mogły przekonać się o tym właściciele nieruchomości, którzy trafili na nieuczciwego lokatora. Niestety nawet wynajem zatwierdzony prawnie, nie gwarantuje comiesięcznego dochodu.

   Z całą pewnością osoby, które w przeszłości doświadczyły podobnego problemu, łatwiej zdecydują się na sprzedaż. Wiedzą, jaki wpływ będzie miał na nie niepotrzebny stres. Ten pojawia się, przy każdej nieudanej próbie odzyskania należności.

   Pomoc, jakiej potrzebujesz

   Mamy świadomość, że w życiu różnie bywa. Niewątpliwie nie wszystko da się zaplanować. Niejednokrotnie powoduje to, że pojawiają się sytuacje problematyczne. Część z nich dotyczy posiadanych domów, mieszkań lub działek.

   W konsekwencji pojawia się np. zadłużenie lokalu, zagrożenie eksmisją lub widmo licytacji komorniczej. W każdym z wymienionych przypadków jesteśmy w stanie pomóc i odkupić wasze mieszkanie. Jest to ważne, ponieważ nie pozostajecie sami.

   Wiele problemów pojawiło się obecnie, gdy występuje tak duża inflacja. Bez względu na jej przyczyny, należy stwierdzić istnienie problemu. Reasumując raty kredytów znacznie się powiększyły, co może rodzić trudności z ich spłatą. Niemniej jednak konieczne jest poszukanie właściwego rozwiązania.

   Skup mieszkań Pruszcz Gdański, to warto wiedzieć

   Skup mieszkań z założenia ma sprawnie przeprowadzić Was przez cały proces sprzedaży. Dzięki szczegółowo zaplanowanemu działaniu, całość jest niezwykle bezpieczna. Zapewniamy ekspresowy zastrzyk gotówki. Każda umowa jest podpisywana u notariusza, który sygnuje ją swoim podpisem.

   Jesteśmy zainteresowani zakupem różnych mieszkań. Mogą być to:

   • mieszkania po zalaniu,
   • mieszkania po pożarze,
   • mieszkania zniszczone,
   • mieszkania z widoczną pleśnią,
   • mieszkania zadłużone,
   • mieszkania z obciążoną hipoteką,
   • mieszkania z lokatorem.

   Kupujemy mieszkania bez względu na ich stan prawny. Zawsze warto zadzwonić i spytać o szczegóły. Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na usługi skupu mieszkań. Jednym z nich jest krótki czas oczekiwania na otrzymanie pieniędzy za dokonaną transakcję skupu mieszkania.

   Kiedy warto zainteresować się pomocą skupu mieszkań?

   Niezależnie od tego, czy skup mieszkań przyjmuje mieszkanie, dom, obiekt firmy, czy inną nieruchomość z problemami. Przeprowadzenie transakcji wraz ze skupem mieszkań jest korzystnym wyborem przede wszystkim w następujących sytuacjach:

   • właścicielowi mieszkania zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości za gotówkę,
   • posiadaczem mieszkania jest spadkobierca, który nie potrzebuje odziedziczonej nieruchomości,
   • właściciel przedmiotu planowanej transakcji nie ma czasu na tradycyjną sprzedaż,
   • przedmiotem planowanej transakcji jest mieszkanie z problemami.

   Skorzystanie z możliwości skupu nieruchomości za gotówkę pozwala na szybkie otrzymanie pieniędzy za dokonaną sprzedaż. Dla wielu osób ekspresowa wycena i szybkie zbycie nieruchomości w skupie mieszkań ma ogromne znaczenie. Transakcje tego typu bywają bardzo opłacalne dla wielu klientów, posiadających mieszkania w różnym stanie. Oferty są korzystne, a dokonywana wycena mieszkania i cały proces skupu zajmuje niedużo czasu.

   Dla kogo skup nieruchomości Pruszcz Gdański?

   Sprzedaż domu lub mieszkania nie jest sprawą prostą. Wymaga to dużo zachodu, właściwego rozeznania rynku. Szczególnie gdy właściciel jest bardzo przywiązany do miejsca i wycenia je na podstawie włożonej pracy własnej i emocji, jakie z nim się wiążą. W konsekwencji zawyża on rzeczywistą cenę, co przedłuża sprzedaż.

   Dla osób, którym zależy na szybkiej oraz bezproblemowej transakcji powstały skupy nieruchomości. Pracują tam osoby, które mają właściwe rozeznanie dotyczące rynku nieruchomości. W konsekwencji mają wiedzę, jak skutecznie zbyć mieszkanie, dom lub posiadaną działkę. Brak tej wiedzy może powodować trudności w sprzedaży.

   Brak tych kompetencji powoduje, że problemy z nieruchomością trwają dłużej niż planowano. Brak sprzedaży równa się brak potrzebnych środków. Na tej podstawie można stwierdzić, że powoduje to zwiększenie poziomu stresu. Z doświadczenia wiemy, że każdy lokal można sprzedać stosunkowo szybko.

   Należy nadmienić, że właściciele mieszkań położonych na uboczu miasta oraz wymagające remontu nie mają takiego szczęścia, jak właściciele apartamentów znajdujących się w centrum miasta. W tym pierwszym przypadku sprzedaż potrafi trwać bardzo długo.

   Na czym polega skup nieruchomości za gotówkę?

   Sprzedaż mieszkania w skupie nieruchomości odbywa się w kilku prostych etapach. Dzięki temu pieniądze są wypłacane w krótkim terminie od wyceny i rozpoczęcia transakcji. Klientów, którzy chcą sprzedać mieszkanie z problemami lub udziały w nieruchomości, prosimy o wykonanie następujących kroków:

   1. Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.
   2. Zgromadź niezbędną dokumentację, która pomoże nam w przygotowaniu oferty.
   3. Pokaż nam mieszkanie na sprzedaż.
   4. Opowiedz nam o stanie swojej nieruchomości.
   5. Zaczekaj na wiadomość zwrotną od rzeczoznawcy dokonującego wyceny.
   6. Umów się z nami na sprzedaż u notariusza.
   7. Odbierz pieniądze za transakcję.

   Całość jest niezwykle prosta w praktyce. Tym bardziej, że przez tę drogę nasz skup nieruchomości prowadzi Was krok po kroku.

   Proces sprzedaży i skupu mieszkania jest prowadzony w skupie mieszkań pod kontrolą prawnika. Stanowi to duże zabezpieczenie dla klientów. Dzięki temu mają pewność, że nieruchomość została zbyta zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

   Ponadto umowa skupu i sprzedaży mieszkania zawierana jest u notariusza. Daje to klientom pełną gwarancję jej poprawności. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa dla obu stron sprzedaży.

   Sprzedaż samodzielna, czy skup mieszkań

   Główną zaletą sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem skupu mieszkań jest czas. Taki wybór gwarantuje uzyskanie szybkiej gotówki. Wystarczy zgłosić chęć sprzedaży w naszym biurze. Reszta dzieje się bardzo szybko.

   Gromadzimy niezbędne dokumenty i umawiamy spotkanie z notariuszem. Wasza zgoda jest dobrowolna i w każdym momencie możecie się wycofać. Jesteśmy zdania, że to klienci wiedzą, czego potrzebują najbardziej. Wasze zdanie zawsze jest najważniejsze.

   W następnej kolejności, po podpisaniu umowy, wystarczy poczekać jedynie do 24 godzin na otrzymanie ustalonej kwoty. Tutaj istnieją dwie możliwości wynagrodzenia:

   1. przelew pieniężny na wskazane konto;
   2. otrzymanie gotówki do ręki.

   Wybór najlepszego rozwiązania należy do osób zbywających nieruchomość. Niemniej jednak jest to taka sama suma pieniędzy. Reasumując, osoby, które nie posiadają rachunku bankowego, nie muszą go specjalnie zakładać na ten cel.

   Co jeszcze warto wiedzieć?

   W naszym skupie przyjmowane są m.in. mieszkania oraz apartamenty wakacyjne. Interesują nas lokale znajdujące się w centrum miasta, jak i leżące poza jego granicami. Zdajemy sobie sprawę, że z powodzeniem funkcjonują jedne, jak i drugie.

   Możemy odkupić małe mieszkania (tzw. kawalerki), jak i przestronne, rozłożyste lokum. Takie z ogromną kuchnią sąsiadującą z jadalnią. Mogą być one jedno- oraz dwupoziomowe. Skupujemy także:

   • mieszkania z wadą prawną,
   • mieszkania zadłużonej,
   • mieszkania ze służebnością,
   • mieszkania z dożywociem,
   • mieszkania z lokatorem,
   • mieszkania z egzekucją komornika,
   • mieszkania z innym problemem prawnym.

   Stan prawny danego domu, mieszkania, działki lub innej nieruchomości nie stanowi dla skupu nieruchomości żadnego problemu. Podpisanie umowy jest możliwe nawet wtedy, kiedy nieruchomość wymaga remontu. W związku z tym klientami skupów nieruchomości za gotówkę są w Polsce osoby będące właścicielami różnych lokali.

   Skup nieruchomości odkupi również lokal z zadłużeniem

   Sprzedaż problematycznego domu czy mieszkania okazuje się nierzadko najlepszym rozwiązaniem problemu. Właśnie dlatego wielu właścicieli takich nieruchomości decyduje się na zawarcie umowy z wybranym skupem mieszkań.

   Daje im to pewność, że planowana transakcja sprzedaży mieszkania przebiegnie szybko i bez zbędnych komplikacji. Warto przy tym podkreślić, że skorzystanie z oferty dobrego skupu nieruchomości nie powinno budzić żadnych obaw. Gwarantem bezpieczeństwa zawieranych z nami umów są w szczególności takie kwestie jak:

   • wykwalifikowana kadra,
   • stała opieka prawna,
   • podpisanie umowy w formie aktu notarialnego,
   • wieloletnie doświadczenie w skupie mieszkań za gotówkę.

   Kiedy warto zdecydować się na skup mieszkań za gotówkę?

   Skup mieszkań za gotówkę jest dobrym wyborem w przypadku właścicieli problematycznych nieruchomości. Jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla klientów prywatnych. Szybka wycena i ekspresowa finalizacja transakcji zachęcają klientów do skorzystania z oferty dobrych skupów. Takie osoby są zainteresowane skupem mieszkań za gotówkę, ponieważ:

   • ich mieszkanie jest zadłużone;
   • ich nieruchomość wymaga kapitalnego remontu;
   • z powodów osobistych zależy im na szybkiej sprzedaży mieszkania;
   • nie radzą sobie ze spłatą kredytu i potrzebują gotówki;
   • potrzebują pieniędzy, dzięki którym zrealizują ważny dla siebie cel.

   Skup mieszkań za gotówkę – jak skorzystać?

   Sprzedaż mieszkania w wybranym skupie wymaga od klientów przygotowania niezbędnych dokumentów. Konieczne może być uzyskanie na przykład zaświadczenia ze spółdzielni o przysługiwaniu prawa do lokalu.

   Niezbędne do przeprowadzenia transakcji bywa również zaświadczenie z urzędu skarbowego o niezaleganiu w opłatach z tytułu podatku od spadków i darowizn. Rodzaj niezbędnej dokumentacji jest uzależniony od wielu czynników.

   W następnym kroku przeprowadzana jest wizja lokalna. Po niej rzeczoznawca przygotowuje wycenę. Zaakceptowanie warunków planowanej transakcji oznacza możliwość podpisania umowy skupu i sprzedaży w formie aktu notarialnego. Ostatnim etapem skupu nieruchomości za gotówkę jest wypłata pieniędzy za dokonaną sprzedaż.

   Skup mieszkań, działamy w Pruszczu Gdańskim i jego okolicach

   Proces skupu nieruchomości za gotówkę przeprowadzany jest w kilku etapach. Choć przebieg transakcji może być nieznacznie różny w poszczególnych przypadkach. Na początku zbierana jest wymagana dokumentacja dotycząca nieruchomości.

   W kolejnym kroku ustalane są szczegóły współpracy i czas realizacji danych założeń. Po tym możliwa staje się finalizacja transakcji. Podpisanie umowy w kancelarii notarialnej umożliwia wypłatę klientowi gotówki.

   Co ważne, po zgromadzeniu dokumentów ma miejsce wizja lokalna. Dzięki niej rzeczoznawca robi wycenę, a my możemy przedstawić klientowi warunki skupu nieruchomości za gotówkę. W takim wypadku sprzedający nie ponosi żadnego ryzyka. W każdym momencie może zrezygnować ze współpracy.

   Jeśli zaprezentowana propozycja zostanie zaakceptowana, umawiamy się na podpisanie umowy u notariusza. Po tym następuje wypłata pieniędzy. Dzięki tak poprowadzonym działaniom oraz stałej opiece prawnika transakcja przebiega szybko i sprawnie. Należy zaznaczyć, że koszty notariusza pokrywa nasz skup.

   Jaką formę kontaktu wybierzesz?

   Możesz skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy. Znajduje się on na naszej stronie. Jest to szybka i łatwa możliwość, zapytania o naszą ofertę. Zyskuje ona coraz większą popularność wśród osób zainteresowanych naszymi usługami.

   Co ważne, mogą Państwo kontaktować się o każdej porze dnia lub nocy. Nie ma tu ograniczeń, jak w przypadku połączeń telefonicznych. Ponadto jest to rozwiązanie gwarantujące otrzymanie szybkiej odpowiedzi. Nasz pracownik udziela jej już w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania.

   Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i zaproponuje korzystną cenę. Dzięki czemu zyskają Państwo informacje dotyczące wartości mieszkania. Pozostaje wybór, czy zaproponowana stawka jest odpowiednia. W każdym mają Państwo możliwość rezygnacji.

   Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket