Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
Chcesz szybko sprzedać Garaż?
Kupimy Go za gotówkę w 24H!
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Kompleksowy przewodnik po skupie garaży: Jak sprzedać garaż szybko i bezpiecznie

   Kompleksowy przewodnik po skupie garaży: Jak sprzedać garaż szybko i bezpiecznie

   Informacje przedstawione w artykule pozwolą zdobyć niezbędną wiedzę o sprzedaży tego rodzaju. Umożliwi to na podjęcie ostatecznej decyzji i poznanie zalet skupu garaży.

   Czym jest skup garaży i jak działa?

   Skup garaży działających na pomorzu pozwoli na sprzedaż w szybkim czasie. Korzyść dla osób zainteresowanych szybą transakcją. Co warto wiedzieć o tego typu firmach?

   Czy skup może wykupić miejsce parkingowe?

   Czy mogę sprzedać miejsce parkingowe? Należy pamiętać, że miejsce postojowe, jak i garaż można sprzedać wyłącznie, gdy zostało ono wyodrębnione jako samodzielny lokal. W innym wypadku jego zbycie jest niemożliwe.

   Szybki skup garaży – jak to wygląda w praktyce?

   Jako firma skupujemy każdy rodzaj garażu. Jest to niezwykle szybkie i skuteczne rozwiązanie. Nasz pośrednik dokonuje wstępnej wyceny i oceny stanu faktycznego danego obiektu.

   Korzyści ze sprzedaży garażu do skupu

   Ekspresowa sprzedaż? Z nami to możliwe!

   Dlaczego skup garaży jest korzystnym rozwiązaniem?

   Skup garaży pozwala to najkorzystniejsza sprzedaż garażu – szybko i bez pośredników! Umożliwia to bezproblemowe i szybkie dokonanie sprzedaży garażu. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie posiadają niezbędnego doświadczenia w tym względzie.

   Gotówka natychmiast – szybka sprzedaż garażu

   Sprzedaż różnego typu obiektów za pośrednictwem skupu nieruchomości w praktyce jest szybkim rozwiązaniem. Właściciel zainteresowany takiego rodzaju transakcją kontaktuje się z nami. Nasz pracownik dokonuje wyceny, jeśli plan finansowy zostanie zaakceptowany przystępujemy do dalszego działania. Kolejne kroki to przekazanie praw własności u notariusza i wypłata należnej gotówki.

   Bezpieczna transakcja – sprzedaż garażu notariusz

   Przede wszystkim sprzedaż garażu odbywa się u notariusza. Krok ten pozwala zbyć swoją własność w bezpiecznych warunkach. Taka bezpośrednia sprzedaż garażu zapewnia właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa. Otrzymuje on gwarancję, że wszystko przebiega zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

   Jak sprzedać garaż do skupu – krok po kroku

   Sprzedaż nigdy nie była tak prosta, szczególnie, gdy sprzedającym zależy na czasie.

   Jak przygotować się do sprzedaży garażu?

   Czy sprzedaż garażu pomaga sprzedać nieruchomość? Oczywiście idąc tym tropem myślenia, a zarazem skrótem myślowym jest to możliwe. Właściciel garażu może przekonać się, jak funkcjonuje tego rodzaju podmiot. W przyszłości, jeśli będzie konieczna pomoc przy sprzedażach innego rodzaju obiektów, może on odwiedzić dobrze mu znane miejsce.

   Dokumenty sprzedaży garażu – co powinienem mieć przy sobie?

   Dokumenty, jakie są niezbędne przy sprzedaży garażu to:

   • wypis z rejestru gruntów,
   • numer księgi wieczystej,
   • dokument tożsamości,
   • prawny tytuł do nieruchomości (np. akt notarialny).

   Umowa kupna sprzedaży garażu – na co zwrócić uwagę

   W przypadku sprzedaży garażu konieczna jest umowa sprzedaży garażu. Jej poprawne wypełnienie jest gwarantem działania zgodnego z przepisami prawa. Na mocy umowy właściciel przekazuje swoje prawa do użytkowania obiektu na inną osobę. W trakcie wypełniania dokumentu należy postępować zgodnie ze wskazaniami. Podać aktualne imię i nazwisko, numer PESEL oraz dowodu osobistego, a także ustaloną kwotę.

   Często zadawane pytania dotyczące skupu garaży

   Wśród wielu zadawanych pytań, niektóre powtarzają się bardzo często. Zapraszamy do dalszej części tekstu.

   Czy mogę sprzedać garaż blaszany do skupu?

   Sam garaż blaszany nie jest obiektem zainteresowania skupu. Jednak sytuacja diametralnie ulega zmianie, gdy jest mu przypisane miejsce parkingowe. Należy wspomnieć, że chodzi tu nie tylko o garaż blaszany, ale również konstrukcję stalową lub drewnianą. W takiej sytuacji skup nieruchomości będzie zainteresowany transakcją.

   Czy skup garaży obejmuje miejsce w garażu podziemnym?

   Z naszej perspektywy garaż podziemny jest sprzedawany równie często, jak i inne miejsca parkingowe. Oznacza to, że bez problemu odkupimy taki rodzaj własności. Osoba zbywająca taki obiekt zdecydowanie zyska na czasie i bezpiecznie sfinalizuje całą transakcję.

   Jaki jest podatek od sprzedaży garażu?

   Obowiązujące przepisy wskazują, że podatek od czynności cywilnoprawnych od sprzedaży, obciążają osobę kupującą. Oznacza to, iż to kupujący zostaje obciążony kosztami. Jednak w przypadku garażu lub nieruchomości innego rodzaju, gdy została ona zakupiona przed upływem pięciu lat właściciel zobowiązany jest zapłacić podatek dochodowy. Na chwilę obecną wynosi on 19% i jest liczony od różnicy między ceną uzyskaną a ceną zakupionego obiektu.

   Jakie są formy własności garażu, które mogę sprzedać?

   Przed podpisaniem umowy u notariusza, warto zorientować się, czy dany garaż lub miejsce postojowe można sprzedać. Szczególnie dotyczy to sytuacji typu – sprzedaż miejsca postojowego. Do każdego miejsca typu garaż należy mieć księgę wieczystą, w innym przypadku w grę wchodzi jedynie sprzedaż z lokalem typu mieszkanie

   Podsumowanie

   W sytuacji, gdy samodzielna sprzedaż garażu wiąże się z trudnościami, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. W praktyce okazuje się, że skup garaży oferuje pomoc, jakiej potrzebujesz. Jesteśmy do dyspozycji od chwili pierwszego telefonu, po wycenę, aż do podpisania umowy u notariusza. Jest to kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket