Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać Dom?
Kupimy Go za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Skup domów Tczew - szybka i bezpieczna sprzedaż

   Skup nieruchomości może odkupić Twoją posiadłość, apartament lub domek z ogródkiem w ekspresowym tempie. Jest to szansa dla wszystkich osób, których domy trudno jest sprzedać na własną rękę. Trudno wskazać jeden powód dlaczego tak się dzieje.

   Nasz skup domów za gotówkę pomaga przy sprzedaży lokali z problemami (np. mieszkania zadłużone lub do remontu). Wiemy, że każda sprawa dotycząca lokalu jest inna. Co oznacza, że poszczególni klienci mają różne potrzeby.

   Sprzedażą mieszkań zajmujemy się w pełni profesjonalnie. Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Na każdym etapie mają Państwo możliwość wglądu do swoich danych.

   Nieruchomości za gotówkę Tczew

   Z nami każda sprzedaż jest prosta. Bez względu na problemy, jakie generuje posiadany dom. Nasz skup nieruchomości działa na Państwa korzyść. W każdym przypadku zapewniamy:

   •  bezpłatną wycenę;
   •  pewną pomoc;
   •  gotówkę w 24 godziny;
   •  duże bezpieczeństwo.

   Skup mieszkań Tczew to gwarancja otrzymania szybkiej gotówki. Zawsze mamy zabezpieczone środki, aby dokonać wypłaty. Nie ma więc problemów z nieterminową spłatą. Staramy się wychodzić z pomocą do naszych klientów.

   Próbujemy znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji. Jest to bardzo ważne, gdy dużą rolę gra czas. Dla naszych klientów zazwyczaj ma to ogromne znaczenie. Zapewniamy pomoc, która jest dostosowana do istniejących potrzeb.

   Skup nieruchomości to dobre rozwiązanie dla osób zdecydowanych na szybką transakcję. Gotówkę otrzymujesz już w ciągu 24 godzin po zatwierdzeniu zakupu. Umowę podpisujemy w obecności notariusza, co zapewnia bezpieczeństwo obu stronom.

   Skup mieszkań Tczew – jesteśmy dla Ciebie

   Korzystając z naszego skupu nieruchomości, mają Państwo pewność otrzymania szybkiej gotówki bez zbędnych formalności. Wystarczy zgłosić się do biura naszej firmy, a nasi pracownicy wskażą kolejne kroki. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu sprzedaży. W każdej sytuacji służymy fachową poradą, o czym przekonali się nasi dotychczasowi klienci.

   Istnieją dwie możliwości przekazania należnych środków: wypłacamy gotówkę do ręki lub przelewamy ustaloną kwotę na wskazane konto. Przy czym w jednym, jak i drugim przypadku zawsze jest to ta sama suma pieniędzy. Tak, więc jeśli nie posiadają Państwo konta bankowego, nie ma problemu. Nie ma również konieczności jego zakładania.

   Należny Państwu przelew pieniężny znajdzie się na koncie już w ciągu 24 godzin. Czas jest tu liczony od momentu sfinalizowania transakcji. Oznacza to wizytę u notariusza i podpisanie stosownych dokumentów potwierdzających sprzedaż domu. Opłatą usług notariusza zajmuje się nasz skup nieruchomości.

   Zapewniamy łatwą sprzedaż domów, mieszkań oraz gruntów

   Mamy świadomość, że Tczew posiada nie tylko atrakcyjne apartamenty oraz posesje. Znajdują się tu również domy oraz mieszkania z problemami. Do takich należą między innymi gospodarstwa, budynki położone na obrzeżach miast. Są to tylko przykłady, ponieważ każda nieruchomość ma swoją historię oraz specyficzną sytuację.

   Każda z nich to wspomnienia oraz wyjątkowa przeszłość. Posiadamy doświadczenie oraz kompetencje potrzebne do sprawnego przeprowadzenia całej transakcji. Zadzwoń i umów się na spotkanie, termin zostanie dostosowany do twoich potrzeb!

   Oferta naszej firmy umożliwia zakup mieszkań oraz domów zadłużonych. Pomagamy także w innych sytuacjach, np. właścicielom mieszkań z problemami prawnymi lub w obliczu licytacji komorniczej. Kupujemy lokale przeznaczone do remontu oraz zadłużone, gdy mają obciążoną hipotekę.

   Jakie znaczenie ma korzystanie ze skupu nieruchomości?

   W przypadku, gdy zależy Państwu na szybkiej sprzedaży domu warto zainteresować się sprzedażą za pośrednictwem skupu nieruchomości. Ponadto jest to najodpowiedniejsze rozwiązanie, gdy Wasz lokal ma jakiekolwiek problemy. Do takich należy zaliczyć:

   •  zadłużenie domu;
   •  dom z widocznym zniszczeniem dachu lub ścian;
   •  domy po pożarze;
   •  domy posiadające pleśń;
   •  domy po zalaniu;
   •  domy z uszkodzoną instalacją elektryczną lub hydrauliczną.

   Jednak to nie wszystko, mogą pojawić się także problemy innego rodzaju. Decyzja o sprzedaży powinna być bardzo dobrze przemyślana, zgoda jest dobrowolna.

   Nie możesz sprzedać nieruchomości? Skorzystaj z fachowej pomocy

   Warto skontaktować się z nami i zapytać o szczegóły. Działamy w całej Polsce. Oprócz kontaktu telefonicznego, istnieje możliwość wysłania zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jest to bardzo wygodna i popularna forma komunikacji.

   Jeśli wybierzesz kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, odpowiedź uzyskasz już w ciągu 24 godzin. Gwarantuje to szybkie załatwienie całej procedury sprzedażowej. Taka forma jest również bardzo wygodna.

   Nasi pracownicy znają się na swojej pracy, gwarantuje to profesjonalizm działania. Nie musisz znać się na sprzedaży nieruchomości, wszystko załatwimy za ciebie. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, a nasz pracownik odpowiednio cię pokieruje! 

   Skup nieruchomości Tczew – ekspresowa gotówka do ręki

   Mamy świadomość jak trudna bywa sprzedaż, szczególnie w przypadku przywiązania do miejsca zamieszkania. Trudno być wtedy obiektywnym. Bez wątpienia warto wtedy zaufać profesjonalistom. Do każdej transakcji podchodzimy z wyczuciem, angażujemy się w cały proces. 

   Posiadają Państwo dom, który zamiast zysków powoduje straty i kolejne kłopoty finansowe? Z pewnością warto zastanowić się nad jego sprzedażą. Bezsprzecznie jest to rozwiązanie godne uwagi. Należy pamiętać, że dom w porównaniu do mieszkania, właściciele muszą remontować sami.

   Oznacza to, że nawet nie korzystając z danej nieruchomości, w dalszym ciągu trzeba liczyć się z kosztami. Niewątpliwie każdy sezon grzewczy oznacza straty. Te przekładają się na spadek wartości danego domu. W konsekwencji sprzedając lokal na własną rękę, właściciel nie otrzyma oczekiwanej sumy pieniędzy.

   Szybka pomoc przy sprzedaży domu

   Sprzedaż domu w skupie mieszkań odbywa się w kilku prostych etapach. Dzięki temu pieniądze są wypłacane w krótkim terminie od wyceny i rozpoczęcia transakcji. Klientów, którzy chcą sprzedać mieszkanie z problemami lub udziały w nieruchomości, prosimy o wykonanie następujących kroków:

   1. Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.
   2. Zgromadź niezbędną dokumentację, która pomoże nam w przygotowaniu oferty.
   3. Pokaż nam mieszkanie na sprzedaż.
   4. Opowiedz nam o stanie swojej nieruchomości.
   5. Zaczekaj na wiadomość zwrotną od rzeczoznawcy dokonującego wyceny.
   6. Umów się z nami na sprzedaż u notariusza.
   7. Odbierz pieniądze za transakcję.

   Nie musisz się martwić, że czegoś nie wiesz. Nasz pracownik przeprowadzi Państwa przez całą procedurę, wskaże na co warto zwrócić uwagę. Korzystając z naszych usług masz pewność sprzedania swojego domu w krótkim czasie.

   Domy z problemami

   W przeciwieństwie do mieszkań, okazuje się, że również sprzedaż domów może rodzić trudności. O jakie problemy chodzi? Na uwagę zasługują:

   •  domy z nieuregulowaną sytuacją prawną;
   •  domy posiadające zadłużenie;
   •  domy zniszczone;
   •  domy stanowiące zabezpieczenie kredytu hipotecznego;
   •  domy obciążone dożywociem;
   •  domy z widmem licytacji komorniczej.

   W takich przypadkach również warto skontaktować się z naszym skupem nieruchomości. Wspólnie zastanowimy się jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Do każdej sprawy podchodzimy z dużym wyczuciem i nastawieniem na potrzeby klienta.

   Faktyczne różnice w sprzedaży domów

   Sprzedaż nieruchomości będzie różniła się w zależności od wielkości miejscowości, gdzie jest położona. W dużych aglomeracjach populacja jest większa, co skutkuje tym, iż będzie łatwiej znaleźć kupca. Mniej szczęścia mają właściciele domów leżących na obrzeżach miast. Znalezienie osób zainteresowanych zakupem domu w tym przypadku jest problematyczne.

   Ponadto decyzja odnośnie zakupu jest podyktowana ustaleniami banku. To czy dana osoba otrzyma kredyt na odkupienie lokalu, zależy nie tylko od niej. W związku z tym sprzedaż domu może się przedłużać w nieskończoność. Szczególnie ma to miejsce, gdy nieruchomość jest obciążona jakimikolwiek problemami.

   W przypadku domów z problemami bank może udzielić odpowiedź odmowną kredytobiorcy. Tym samym nasz kupujący rezygnuje z nabycia lokalu. Należy zastanowić się, czy podobna sytuacja nie będzie miała miejsca, gdy zgłoszą się inni zainteresowani.

   Problem ze sprzedażą domów

   Domy bywają bardzo problematyczne, jeśli chodzi o ich sprzedaż. Kupujący pragną nabyć posiadłość, która jest dla nich idealna pod każdym względem. Niestety ich wizja nie jest spójna z zamysłem wcześniejszych właścicieli.

   Tu rodzi się frustracja. Dlaczego nikt nie chce kupić mojego domu? Większość sprzedających nie przyjmuje do wiadomości ewentualnych niedociągnięć. Sztuczne zawyżanie ceny nie ma sensu. Sprzedający muszą pokonać wiele trudności.

   W takim wypadku mogą skorzystać z pomocy skupu nieruchomości w Tczewie. Rzeczoznawca oceni, jaką faktyczną wartość ma budynek. Jest to osoba, która rzetelnie dokonuje wyceny. Wiedza, którą posiada została nabyta przez doświadczenie zawodowe.

   Szybko i fachowo – skup nieruchomości za gotówkę

   Mamy świadomość, że w życiu różnie bywa. Niewątpliwie nie wszystko da się zaplanować. Niejednokrotnie powoduje to, że pojawiają się sytuacje problematyczne. Część z nich dotyczy nieruchomości.

   W konsekwencji pojawia się np. zadłużenie dosiadanego domu, zagrożenie eksmisją lub widmo licytacji komorniczej. W każdym z wymienionych przypadków jesteśmy w stanie pomóc i odkupić waszą własność. Jest to ważne, ponieważ powoduje, że nie pozostajecie sami.

   Wiele problemów pojawiła się w obecnej sytuacji gospodarczej, gdy występuje tak duża inflacja. Bez względu na jej przyczyny, należy stwierdzić istnienie problemu. Reasumując raty kredytów znacznie się powiększyły, co może rodzić trudności z ich spłatą. Niemniej jednak konieczne jest poszukanie właściwego rozwiązania.

   Właściwe rozwiązanie – skup domów Tczew i okolice

   Oferujemy bezpłatną wycenę domu bez względu na jego stan faktyczny. Oznacza to, że koszty rzeczoznawcy leżą po stronie skupu nieruchomości. Nie ma znaczenia jego powierzchnia, stan czy odległość od aglomeracji. Wycenę nieruchomości zawsze pokrywa skup domów za gotówkę.

   Rozwiązanie takie pozwala sprzedającym oszczędzić środki. Istnieje także możliwość oszczędzenia czasu, dzięki wycenie online. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Ciągle udoskonalamy naszą ofertę tak, aby była jak najlepsza.

   Sprzedaż okazuje się szczególnie trudna, gdy posiadany lokal ma pewne wady. Do takich można zaliczyć posiadłości znajdującą się w niedogodnej lokalizacji lub wymagającą pilnego remontu. Niekiedy szybka sprzedaż staje się konieczna

   Zapewniamy duże bezpieczeństwo transakcji, wszystkie umowy z klientami są realizowane u notariusza. Posiadamy doświadczenie, jeśli chodzi o zakup nieruchomości, nawet jeśli mają one pewne problemy. Daje to pewność otrzymania profesjonalnej oraz kompleksowej pomocy. Jeśli chodzi o domy oraz mieszkania z problemami można wskazać tu chociażby na lokale wymagające generalnego remontu.

   Kiedy warto skorzystać z pomocy skupu nieruchomości?

   Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na usługi skupu mieszkań. Jednym z nich jest krótki czas oczekiwania na otrzymanie pieniędzy za dokonaną transakcję. Gotówka w tym przypadku jest wypłacana od ręki.

   Dla nas nie ma znaczenia, jaki jest to lokal i w jakim stanie się znajduje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przeprowadzenie transakcji wraz ze skupem domu Tczew jest korzystnym wyborem przede wszystkim w następujących sytuacjach:

   •  właścicielowi domu zależy na szybkiej sprzedaży i otrzymaniu gotówki,
   •  posiadaczem domu jest spadkobierca, który nie potrzebuje odziedziczonej własności,
   •  właściciel przedmiotu planowanej transakcji nie ma czasu na tradycyjną sprzedaż,
   •  przedmiotem planowanej transakcji jest dom z problemami.

   Skorzystanie z możliwości skupu domów za gotówkę pozwala na szybkie otrzymanie pieniędzy za dokonaną sprzedaż. Dla wielu osób ekspresowa wycena i szybkie zbycie nieruchomości w skupie mieszkań ma ogromne znaczenie. Transakcje tego typu bywają bardzo opłacalne dla wielu klientów, posiadających domy w różnym stanie. Oferty są korzystne, a dokonywana wycena lokalu i cały proces skupu zajmuje niedużo czasu.

   Skup domów z problemami Tczew

   Zapewniamy pomoc również w przypadku posiadania lokalu zadłużonego. Kupno takiego domu nie stanowi dla nas problemu. Szczególna sytuacja zdarza się, gdy otrzymasz nieruchomość lub udziały w niej w spadku.

   W przypadku spadków skup nieruchomości zapewnia środki na opłatę podatków i spłatę zadłużeń. Nasz skup mieszkań za gotówkę to szybka pomoc w trudnych sytuacjach. Dzięki nam odzyskasz spokój oraz stabilność finansową. Już w ciągu 24 godzin po sfinalizowaniu transakcji wypłacamy gotówkę do ręki. 

   Zapewniamy pomoc specjalistów, którzy posiadają doświadczenie ułatwiające właściwe rozeznanie i pozytywne zakończenie całej transakcji. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie. Szczególnie powinno to zainteresować osoby, które posiadają lokal w pewnym stopniu obciążony.

   Dzieje się tak w przypadku lokali zadłużonych. Kupujemy również mieszkania wymagające remontu, nawet generalnego. Takie rozwiązanie pozwoli oszczędzić, gdyż środki i czas, które byłyby przeznaczone na remont, można przeznaczyć na coś innego.

   Tczew – sprzedam dom za gotówkę

   Pomoc z naszej strony jest natychmiastowa. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na decyzję banku dotyczącą osoby, która jest zainteresowana zakupem twojego lokalu. Tutaj otrzymujesz należne ci środki w ciągu 24 godzin. Dodatkowo istnieje wyjątkowo wygodna forma kontaktu, ponieważ możliwa jest wycena twojego mieszkania online.

   Jeśli jesteś posiadaczem mieszania, które wymaga pilnego remontu lub dużego wkładu finansowego w jego odświeżenie, by je sprzedać, możesz skorzystać z usług skupu nieruchomości. Pomagamy w najróżniejszych sytuacjach i zawsze jesteśmy w stanie doradzić osobom, które nam zaufały. Znamy się na nieruchomościach.

   Możemy pomóc właścicielom lokali zadłużonych, gdy istnieją problemy finansowe. Często bywa to jedyna możliwość, aby dokonać szybkiej sprzedaży. Tym samym pozwala zaoszczędzić sobie trudności, jakie powstają przy samodzielnej sprzedaży. Dotyczy to szczególnie osób, które dotychczas nie interesowały się rynkiem nieruchomości.

   Oddam nieruchomość za gotówkę Tczew

   Istnieje wiele możliwości uzyskania sporego zastrzyku gotówki. Jednym z nich będzie zbycie mieszkania za pomocą skupu nieruchomości Tczew. Jest to zupełnie bezpieczne oraz wygodne rozwiązanie. Po podpisaniu dokumentów u notariusza otrzymujesz określoną kwotę pieniędzy.

   Tutaj istnieją dwie opcje:

   1. gotówkę ze sprzedaży otrzymujesz do ręki;
   2. otrzymujesz przelew na wskazane przez Ciebie konto.

   Nie musisz już niepokoić się i stresować, czy transakcja skończy się pomyślnie. Korzystając z firm kupujących posiadłości, masz gwarancję otrzymania pewnych pieniędzy, które Ci się należą. Dodatkowo może okazać się, że Twoja własność jest usytuowany w mało atrakcyjnym inwestycyjnie miejscu. Rodzi to problem w postaci znalezienia potencjalnych klientów, gdy działamy indywidualnie.

   Zawsze można skorzystać z możliwość korekty swoich danych osobowych. Firma skupująca nieruchomości w Tczewie poprowadzi Państwa przez całość procesu. W związku z tym mogą Państwo poczuć się pewniej. Zgoda jest dobrowolna, co oznacza, że decyzję o współpracy należy rozważyć indywidualnie.

   Jaka forma kontaktu ze skupem mieszkań będzie najlepsza?

   Mogą Państwo skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy. Znajduje się on na naszej stronie. Jest to szybka i łatwa możliwość, zapytania o naszą ofertę. Co ważne, możesz kontaktować się o każdej porze dnia lub nocy.

   Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i zaproponuje korzystną cenę. Dzięki czemu istnieje możliwość uzyskania kluczowych informacje dotyczące wartości mieszkania. Pozostaje wybór, czy zaproponowana stawka jest odpowiednia. W każdym momencie pozostaje realna możliwość rezygnacji.

   Skup domów za gotówkę – co wpływa na wycenę?

   Ceny mieszkań, domów lub innych obiektów, które są przedmiotami przeprowadzanych przez nas transakcji, bywają różne. Mają na nie wpływ czynniki bezpośrednio związane ze specyfiką danej nieruchomości. Ważny jest przede wszystkim ich stan prawny, stan techniczny oraz inne szczegółowe informacje na ich temat. 

   Rzeczoznawca dokonuje rzeczowej wyceny nieruchomości, należącej do klienta. Ważne są takie aspekty jak:

   •  metraż nieruchomości,
   •  położenie nieruchomości,
   •  rok budowy budynku,
   •  typ budynku,
   •  stan techniczny nieruchomości,
   •  standard wykończenia nieruchomości,
   •  plan zagospodarowania przestrzennego,
   •  wielkość zapotrzebowania na tego typu nieruchomości,
   •  rodzaj ogrzewania,
   •  wyposażenie domu w balkon, taras czy ogródek.

   Co warto wiedzieć o skupie domów Tczew?

   Nasz skup gwarantuje uzyskanie środków, gdy zbywamy naszą nieruchomość. Istnieje możliwość skupu w całej Polsce. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się wycena online. Za pośrednictwem tego rozwiązania, mamy możliwość dokonania wyceny w szybkim czasie.

   Nie ma konieczności umawiania się na dodatkowe spotkanie w celu oceny Państwa domu. Po prostu widzimy się przy użyciu nowoczesnych technologii. Taki sposób pracy zyskuje w dzisiejszym, coraz szybszym świecie. Niewątpliwie pozwala oszczędzić czas.

   Wybór naszej firmy to pewna sprzedaż nieruchomości. Nie musisz już zastanawiać się nad tym, czy ktoś kupi Twój dom. Z przyjemnością go obejrzymy i złożymy satysfakcjonującą Cię ofertę. Sprzedaż nigdy nie była taka prosta.

   Nasza misja – skup nieruchomości z problemami

   Bez względu na to, jak wygląda Twoja nieruchomość, będziemy mogli zaproponować dobrą cenę. Godne uwagi jest to, że jesteśmy zainteresowani zakupem, gdy Twoja nieruchomość jest zadłużona. Zadłużenia mogą powstać z różnych względów.

   Chcesz sprzedać mieszkanie za gotówkę? Zadzwoń koniecznie i umów się na bezpłatną wycenę. Skupujemy domy, mieszkania, działki bez względu na ich stan prawny. Chętnie obejrzymy również Twój lokal, zwłaszcza, gdy dotychczas nie interesowałeś się sprzedażą nieruchomości.

   Sprawdź w jakich miastach jeszcze możemy Ci pomóc:

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket