Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać ?
Kupimy za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Sprzedaż domu z kredytem: Kompletny przewodnik

   Decyzja o sprzedaży domu z kredytem może być trudna, ale nie jest niemożliwa do zrealizowania. W tym przewodniku omówimy najważniejsze aspekty tego procesu, aby pomóc Ci w podjęciu właściwych kroków i zminimalizować ryzyko związane z taką transakcją.

   W pierwszej kolejności warto zrozumieć, że sprzedaż domu z kredytem wiąże się z kilkoma wyzwaniami, takimi jak konieczność spłaty kredytu, rozliczenie z bankiem oraz wykreślenie hipoteki. Warto również pamiętać o kosztach związanych z taką sprzedażą, takich jak prowizje bankowe czy koszty notarialne.

   W kolejnych sekcjach tego artykułu omówimy szczegółowo poszczególne etapy procesu sprzedaży domu z kredytem, takie jak:

   • Rozważanie sprzedaży domu z kredytem i co warto wiedzieć
   • Jak sprzedać mieszkanie obciążone kredytem
   • Sprzedaż obciążonej hipoteką nieruchomości: kroki do podjęcia
   • Spłata kredytu i saldo kredytu: co musisz wiedzieć
   • Rozliczenie z bankiem i wykreślenie hipoteki: jak to zrobić?
   • Proces sprzedaży mieszkania z kredytem: od notarialnego aktu do finalizacji transakcji
   • Koszty sprzedaży mieszkania z kredytem: od prowizji bankowej do kosztów notarialnych
   • Bezpieczeństwo transakcji sprzedaży mieszkania z kredytem

   Przeczytanie tego przewodnika pozwoli Ci na lepsze zrozumienie procesu sprzedaży domu z kredytem oraz na podjęcie właściwych decyzji, które pozwolą Ci sprzedać nieruchomość w sposób bezpieczny i korzystny finansowo.

   Rozważasz sprzedaż domu z kredytem? Oto co musisz wiedzieć

   Sprzedać dom z kredytem to wyzwanie, które może wydawać się skomplikowane, ale z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem jest możliwe do zrealizowania. Warto zacząć od zrozumienia podstawowych informacji na temat sprzedaży domu z kredytem oraz różnic między sprzedażą domu a sprzedażą nieruchomości.

   Podstawową kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że sprzedać nieruchomość z kredytem oznacza, że musisz spłacić pozostałą część kredytu. W związku z tym warto sprawdzić, czy wartość nieruchomości jest wystarczająca, aby pokryć saldo kredytu oraz ewentualne koszty związane z transakcją. Jeśli wartość nieruchomości jest niższa niż saldo kredytu, możesz stanąć przed problemem tzw. „ujemnego kapitału własnego”, co może utrudnić sprzedaż.

   Warto również zwrócić uwagę na różnice między sprzedażą domu a sprzedażą nieruchomości. Sprzedaż domu z kredytem dotyczy sytuacji, gdy właściciel domu chce sprzedać nieruchomość, na której ciąży kredyt hipoteczny. Natomiast sprzedaż nieruchomości może obejmować różne rodzaje obiektów, takich jak mieszkania, działki czy lokale użytkowe, które mogą być obciążone innymi rodzajami kredytów lub zobowiązań.

   Przed podjęciem decyzji o sprzedaży domu z kredytem warto również zastanowić się nad następującymi kwestiami:

   • Twoja sytuacja finansowa i zdolność do spłaty pozostałej części kredytu
   • Wartość rynkowa nieruchomości i jej potencjał wzrostu
   • Możliwość renegocjacji warunków kredytu z bankiem
   • Alternatywne rozwiązania, takie jak wynajem nieruchomości czy zamiana na inną

   Podsumowując, decyzja o sprzedaży domu z kredytem wymaga gruntownego zrozumienia podstawowych informacji na ten temat oraz analizy swojej sytuacji finansowej. Warto również zwrócić uwagę na różnice między sprzedażą domu a sprzedażą nieruchomości oraz rozważyć alternatywne rozwiązania przed podjęciem ostatecznej decyzji.

   Jak sprzedać mieszkanie obciążone kredytem?

   Sprzedaż mieszkania z kredytem może wydawać się skomplikowana, ale z odpowiednim podejściem i przygotowaniem jest możliwa do przeprowadzenia. W tym celu warto poznać kroki, które należy podjąć, aby sprzedać mieszkanie obciążone kredytem oraz porady, które mogą ułatwić cały proces.

   1. Zorientuj się w swojej sytuacji finansowej – sprawdź saldo kredytu oraz wartość mieszkania. Jeśli wartość mieszkania jest niższa niż saldo kredytu, sprzedaż może być trudniejsza, ale nie niemożliwa. W takiej sytuacji warto rozważyć renegocjację warunków kredytu z bankiem.
   2. Zgłoś zamiar sprzedaży mieszkania do banku – bank musi wyrazić zgodę na sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem. W związku z tym warto wcześnie poinformować bank o swoich planach i uzyskać jego akceptację.
   3. Znajdź kupca – aby sprzedać mieszkanie obciążone kredytem, musisz znaleźć kupca, który będzie w stanie przejąć kredyt lub spłacić go w całości. Warto skorzystać z usług profesjonalnego pośrednika nieruchomości, który pomoże w znalezieniu odpowiedniego nabywcy.
   4. Uzgodnij warunki sprzedaży – sprzedaż mieszkania z kredytem może odbyć się na kilka sposobów, np. poprzez spłatę kredytu przez kupującego lub przejęcie kredytu przez kupującego. Warto omówić te kwestie z bankiem oraz kupującym i ustalić najlepsze rozwiązanie dla obu stron.
   5. Podpisz umowę przedwstępną – umowa przedwstępna powinna zawierać informacje o warunkach sprzedaży mieszkania obciążonego kredytem, takich jak cena, sposób spłaty kredytu oraz termin zawarcia umowy ostatecznej.
   6. Spłać kredyt lub przekaż go kupującemu – w zależności od uzgodnionych warunków, kredyt musi zostać spłacony lub przejęty przez kupującego. W przypadku spłaty kredytu, bank powinien wydać zaświadczenie o spłacie, które będzie potrzebne do wykreślenia hipoteki.
   7. Podpisz umowę ostateczną – po spełnieniu wszystkich warunków, strony mogą podpisać umowę ostateczną, która przenosi własność mieszkania na kupującego. Umowa powinna być zawarta w formie aktu notarialnego.
   8. Wykreśl hipotekę – po spłacie kredytu i podpisaniu umowy ostatecznej, należy wystąpić do sądu z wnioskiem o wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej.

   Podsumowując, sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem wymaga podjęcia kilku kroków, takich jak zgłoszenie zamiaru sprzedaży do banku, znalezienie kupca, uzgodnienie warunków sprzedaży oraz podpisanie umowy przedwstępnej i ostatecznej. Warto również pamiętać o poradach dotyczących sprzedaży mieszkania z kredytem, takich jak zorientowanie się w swojej sytuacji finansowej czy skorzystanie z usług pośrednika nieruchomości.

   wepik export 20240108204814p9Y6

   Sprzedaż obciążonej hipoteką nieruchomości: kroki do podjęcia

   Sprzedaż obciążonej hipoteką nieruchomości może być wyzwaniem, ale z odpowiednim podejściem i przygotowaniem jest możliwa do przeprowadzenia. Poniżej przedstawiamy kroki, które warto podjąć, aby sprzedać nieruchomość obciążoną hipoteką:

   1. Upewnij się, że bank wyrazi zgodę na sprzedaż – podobnie jak w przypadku sprzedaży mieszkania z kredytem, bank musi wyrazić zgodę na sprzedaż nieruchomości obciążonej hipoteką. Skontaktuj się z bankiem i przedstaw swoje plany, aby uzyskać akceptację.
   2. Oceń wartość nieruchomości – aby sprzedać nieruchomość obciążoną hipoteką, warto znać jej aktualną wartość. Możesz skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego lub porównać ceny podobnych nieruchomości w okolicy.
   3. Znajdź kupca – poszukaj kupca, który będzie w stanie przejąć hipotekę lub spłacić ją w całości. Warto skorzystać z usług profesjonalnego pośrednika nieruchomości, który pomoże w znalezieniu odpowiedniego nabywcy.
   4. Uzgodnij warunki sprzedaży – sprzedaż nieruchomości obciążonej hipoteką może odbyć się na kilka sposobów, np. poprzez spłatę hipoteki przez kupującego lub przejęcie hipoteki przez kupującego. Warto omówić te kwestie z bankiem oraz kupującym i ustalić najlepsze rozwiązanie dla obu stron.
   5. Podpisz umowę przedwstępną – umowa przedwstępna powinna zawierać informacje o warunkach sprzedaży nieruchomości obciążonej hipoteką, takich jak cena, sposób spłaty hipoteki oraz termin zawarcia umowy ostatecznej.
   6. Spłać hipotekę lub przekaż ją kupującemu – w zależności od uzgodnionych warunków, hipoteka musi zostać spłacona lub przejęta przez kupującego. W przypadku spłaty hipoteki, bank powinien wydać zaświadczenie o spłacie, które będzie potrzebne do wykreślenia hipoteki.
   7. Podpisz umowę ostateczną – po spełnieniu wszystkich warunków, strony mogą podpisać umowę ostateczną, która przenosi własność nieruchomości na kupującego. Umowa powinna być zawarta w formie aktu notarialnego.
   8. Wykreśl hipotekę – po spłacie hipoteki i podpisaniu umowy ostatecznej, należy wystąpić do sądu z wnioskiem o wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej.

   Podsumowując, sprzedaż obciążonej hipoteką nieruchomości wymaga podjęcia kilku kroków, takich jak uzyskanie zgody banku, znalezienie kupca, uzgodnienie warunków sprzedaży oraz podpisanie umowy przedwstępnej i ostatecznej. Warto również pamiętać o poradach dotyczących sprzedaży nieruchomości z hipoteką, takich jak ocena wartości nieruchomości czy skorzystanie z usług pośrednika nieruchomości.

   Spłata kredytu i saldo kredytu: co musisz wiedzieć

   Spłata kredytu oraz ustalenie saldo kredytu są kluczowymi elementami procesu sprzedaży nieruchomości obciążonej kredytem. W tej sekcji omówimy, jak obliczyć saldo kredytu, jak spłacić kredyt wraz z odsetkami, jak spłacić zobowiązanie, jak spłacić kredyt i wydać środki oraz jak dokonać częściowej spłaty kredytu.

   Saldo kredytu to kwota, którą pozostało jeszcze do spłaty. Aby obliczyć saldo kredytu, należy od sumy wszystkich rat kredytu odjąć sumę już spłaconych rat. W przypadku saldo kredytu hipotecznego, warto również uwzględnić odsetki naliczone przez bank.

   Spłata kredytu wraz z odsetkami polega na uregulowaniu całego zobowiązania wobec banku, uwzględniając zarówno kapitał, jak i naliczone odsetki. Aby to zrobić, należy skontaktować się z bankiem i poprosić o wyliczenie całkowitej kwoty do spłaty, a następnie dokonać przelewu na wskazane konto bankowe.

   Spłata zobowiązania to proces uregulowania długu wobec banku. Może to obejmować spłatę kredytu w całości lub częściowo. W przypadku sprzedaży nieruchomości z kredytem, spłata zobowiązania może być dokonana przez kupującego, który przejmuje kredyt lub spłaca go w całości.

   Spłata kredytu wydanie środków odnosi się do sytuacji, gdy kupujący spłaca kredyt, a następnie wydaje środki na zakup nieruchomości. W takim przypadku, wartość nieruchomości musi być równa lub wyższa niż saldo kredytu. Po spłacie kredytu, bank przekazuje środki na konto sprzedającego, który może je wykorzystać na dowolny cel.

   Częściowa spłata kredytu to proces, w którym spłacana jest tylko część zobowiązania. Może to być opcja, gdy kupujący nie jest w stanie spłacić całego kredytu, ale chce zmniejszyć wysokość rat. W takim przypadku, wartość nieruchomości musi być równa lub wyższa niż kwota częściowej spłaty kredytu. Po częściowej spłacie kredytu, bank obniża saldo kredytu oraz wysokość rat.

   Podsumowując, spłata kredytu oraz ustalenie saldo kredytu są kluczowymi elementami procesu sprzedaży nieruchomości obciążonej kredytem. Warto znać różne opcje spłaty kredytu, takie jak spłata kredytu wraz z odsetkami, spłata zobowiązania, spłata kredytu wydanie środków oraz częściowa spłata kredytu, aby móc wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej sytuacji.

   Rozliczenie z bankiem i wykreślenie hipoteki: jak to zrobić?

   Rozliczenie z bankiem oraz wykreślenie hipoteki przez bank to kolejne istotne kroki w procesie sprzedaży nieruchomości obciążonej kredytem. W tej sekcji omówimy, jak uzyskać zgodę banku na sprzedaż nieruchomości, jak wykreślić hipotekę oraz jak rozliczyć się z bankiem po sprzedaży nieruchomości.

   Uzyskanie zgody banku na sprzedaż nieruchomości jest kluczowe, gdyż bez niej transakcja nie może się odbyć. Aby uzyskać zgodę banku, należy zgłosić zamiar sprzedaży nieruchomości oraz przedstawić dokumenty potwierdzające wartość nieruchomości oraz zdolność kredytową kupującego. Bank może zażądać dodatkowych dokumentów, takich jak umowa przedwstępna czy wycena nieruchomości.

   Wykreślenie hipoteki przez bank następuje po spłacie kredytu lub przejęciu go przez kupującego. Aby wykreślić hipotekę, należy złożyć wniosek o wykreślenie hipoteki wraz z dokumentami potwierdzającymi spłatę kredytu lub przejęcie go przez kupującego. Bank ma obowiązek wykreślić hipotekę w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku.

   Rozliczenie z bankiem po sprzedaży nieruchomości polega na uregulowaniu wszelkich zobowiązań wynikających z kredytu hipotecznego. Może to obejmować spłatę kredytu w całości, częściową spłatę kredytu lub przejęcie kredytu przez kupującego. Po rozliczeniu z bankiem, sprzedający otrzymuje środki ze sprzedaży nieruchomości, które może wykorzystać na dowolny cel.

   Podsumowując, rozliczenie z bankiem oraz wykreślenie hipoteki przez bank są istotnymi elementami procesu sprzedaży nieruchomości obciążonej kredytem. Aby sprawnie przeprowadzić te kroki, warto znać procedury uzyskania zgody banku na sprzedaż nieruchomości, wykreślenia hipoteki oraz rozliczenia z bankiem po sprzedaży nieruchomości.

   wepik export 20240108205217VQzn

   Proces sprzedaży mieszkania z kredytem: od notarialnego aktu do finalizacji transakcji

   Notarialny akt sprzedaży nieruchomości to pierwszy krok w procesie sprzedaży mieszkania z kredytem. Akt ten jest niezbędny do przeprowadzenia transakcji sprzedaży i musi być sporządzony przez notariusza. W akcie sprzedaży zawarte są informacje dotyczące sprzedającego, kupującego, nieruchomości oraz warunków transakcji, takich jak cena czy sposób spłaty kredytu.

   Przebieg sprzedaży mieszkania z kredytem różni się od sprzedaży bez kredytu. Główną różnicą jest konieczność uzyskania zgody banku na sprzedaż oraz wykreślenie hipoteki. Po uzyskaniu zgody banku, sprzedający i kupujący spotykają się u notariusza, aby podpisać notarialny akt sprzedaży. Następnie, po spłacie kredytu lub przejęciu go przez kupującego, bank wykreśla hipotekę.

   Procedura sprzedaży mieszkania z kredytem obejmuje również przygotowanie odpowiednich dokumentów sprzedaży. Sprzedający musi zgromadzić dokumenty dotyczące nieruchomości, takie jak akt własności, zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami czy wycena nieruchomości. Kupujący natomiast musi przedstawić dokumenty potwierdzające jego zdolność kredytową oraz zgodę banku na przejęcie kredytu.

   W trakcie transakcji sprzedaży ważne jest również dopełnienie formalności sprzedaży, takich jak zgłoszenie zmiany właściciela nieruchomości w odpowiednich urzędach czy uregulowanie podatku od czynności cywilnoprawnych. Po zakończeniu tych formalności, sprzedaż mieszkania z kredytem jest uważana za sfinalizowaną.

   Podsumowując, proces sprzedaży mieszkania z kredytem obejmuje sporządzenie notarialnego aktu sprzedaży nieruchomości, przebieg sprzedaży mieszkania z uwzględnieniem zgody banku i wykreślenia hipoteki, procedurę sprzedaży mieszkania związanej z przygotowaniem dokumentów oraz dopełnienie formalności sprzedaży. Wszystkie te kroki są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania z kredytem.

   Koszty sprzedaży mieszkania z kredytem: od prowizji bankowej do kosztów notarialnych

   Koszty sprzedaży mieszkania z kredytem obejmują zarówno opłaty związane z kredytem bankowym, jak i koszty notarialne czy prowizję bankową. Warto zwrócić uwagę na te koszty, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek finansowych podczas transakcji.

   Koszty związane z kredytem bankowym to przede wszystkim opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu, jeśli sprzedający decyduje się na takie rozwiązanie. W przypadku zaciągnięcia kredytu przez kupującego, koszty te obejmują również opłaty za udzielenie kredytu oraz ewentualne ubezpieczenie kredytu.

   Koszty notarialne to opłaty za sporządzenie notarialnego aktu sprzedaży oraz wszelkie inne czynności notarialne związane z transakcją. Wysokość tych kosztów zależy od wartości nieruchomości oraz stawek ustalonych przez notariusza.

   Prowizja bankowa to opłata, którą bank pobiera za udzielenie zgody na sprzedaż mieszkania z kredytem oraz za wykreślenie hipoteki. Wysokość prowizji zależy od banku i może być ustalona jako procent wartości kredytu lub jako stała kwota.

   Promesa wykreślenia to dokument, który potwierdza, że bank zgodził się na wykreślenie hipoteki po spłacie kredytu. Koszt promesy wykreślenia zależy od banku i może być różny w zależności od instytucji finansowej.

   Podsumowując, koszty sprzedaży mieszkania z kredytem obejmują opłaty związane z kredytem bankowym, takie jak wcześniejsza spłata kredytu czy opłaty za udzielenie kredytu, koszty notarialne za sporządzenie aktu sprzedaży, prowizję bankową za zgodę na sprzedaż oraz promesę wykreślenia potwierdzającą wykreślenie hipoteki. Warto uwzględnić te koszty podczas planowania sprzedaży mieszkania z kredytem, aby uniknąć nieprzewidzianych wydatków.

   Bezpieczeństwo transakcji sprzedaży mieszkania z kredytem

   Bezpieczeństwo transakcji sprzedaży mieszkania z kredytem jest kluczowe dla obu stron – sprzedającego i kupującego. Aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii związanych z kredytem kupującego, bankiem kredytującym, zakupem nieruchomości kredytem, umową przeniesienia oraz ceną nieruchomości.

   Kredyt kupującego powinien być odpowiednio dobrany do jego możliwości finansowych oraz wartości nieruchomości. Warto sprawdzić, czy bank kredytujący wyraził zgodę na udzielenie kredytu oraz czy kupujący posiada zdolność kredytową. W przypadku zakupu nieruchomości kredytem, istotne jest również sprawdzenie, czy bank kredytujący zgodził się na finansowanie zakupu konkretnej nieruchomości.

   Bank kredytujący odgrywa kluczową rolę w transakcji sprzedaży mieszkania z kredytem. Warto upewnić się, że bank wyraził zgodę na sprzedaż nieruchomości oraz na wykreślenie hipoteki po spłacie kredytu. Ponadto, warto sprawdzić, czy bank kredytujący zaakceptował cenę nieruchomości oraz czy zgadza się na przekazanie środków na rachunek sprzedającego.

   Umowa przeniesienia własności nieruchomości powinna być sporządzona przez notariusza i zawierać wszystkie niezbędne informacje dotyczące transakcji, takie jak dane stron, opis nieruchomości, cenę oraz sposób zapłaty. W przypadku zakupu nieruchomości kredytem, umowa powinna również zawierać zapisy dotyczące spłaty kredytu oraz wykreślenia hipoteki.

   Cena nieruchomości powinna być ustalona na podstawie rzetelnej wyceny oraz bieżących cen rynkowych. Warto pamiętać, że bank kredytujący może zażądać dodatkowej wyceny nieruchomości, aby upewnić się, że cena jest adekwatna do wartości rynkowej. W przypadku różnicy między ceną ustaloną przez sprzedającego a wyceną banku, warto rozważyć renegocjację ceny lub poszukiwanie innego źródła finansowania.

   Podsumowując, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji sprzedaży mieszkania z kredytem, warto zwrócić uwagę na kwestie związane z kredytem kupującego, bankiem kredytującym, zakupem nieruchomości kredytem, umową przeniesienia oraz ceną nieruchomości. Dzięki temu obie strony mogą uniknąć nieprzewidzianych problemów oraz zyskać pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.

   Podsumowanie

   W artykule omówiliśmy kluczowe aspekty związane ze sprzedażą domu z kredytem. Przedstawiliśmy, jak sprzedać mieszkanie obciążone kredytem, jakie kroki należy podjąć oraz jakie koszty są związane z taką transakcją. Omówiliśmy również kwestie związane ze spłatą kredytu, rozliczeniem z bankiem i wykreśleniem hipoteki. Przedstawiliśmy także proces sprzedaży mieszkania z kredytem, od notarialnego aktu do finalizacji transakcji, oraz jak zadbać o bezpieczeństwo transakcji sprzedaży mieszkania z kredytem.

   Podczas sprzedaży domu z kredytem warto zwrócić uwagę na kredyt kupującego, bank kredytujący, zakup nieruchomości kredytem, umowę przeniesienia oraz cenę nieruchomości. Dzięki temu można uniknąć nieprzewidzianych problemów oraz zyskać pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.

   Artykuł ten stanowi kompletny przewodnik dla osób, które rozważają sprzedaż domu z kredytem. Zawiera informacje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych czytelników, prezentując konkretne rozwiązania, przykłady i argumenty. Dzięki temu każdy czytelnik może zyskać pełne zrozumienie przedstawionych tematów i podejść do sprzedaży mieszkania z kredytem w sposób świadomy i odpowiedzialny.

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket