Sprzedajesz nieruchomość? Zadzwoń do nas
+48 533 010 506
Bezpłatna wycena
czerwone podkreślenie
kobieta ze strzałką
Chcesz szybko sprzedać ?
Kupimy za gotówkę w 24H!
Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
zostaw swoje dane, pomożemy!  Jesteś właścicielem nieruchomości z problemem?
  zostaw swoje dane, pomożemy!   ręka trzymająca banknoty
   Gotówka od zaraz
   dokument na kartce z wykresami
   Umowa u Notariusza
   uścisk rok na tle tarczy
   Udana transakcja
   kotylion
   Solidna firma
   waga
   Pomoc Prawnika

   Firmy skupujące udziały w spadku: Wprowadzenie

   W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z sytuacją, gdy spadkobiercy nie są zainteresowani przejęciem nieruchomości lub innych składników majątkowych, które przysługują im z tytułu spadku. W takich przypadkach na ratunek przychodzą firmy skupujące udziały w spadku, które oferują szybkie i sprawne rozwiązanie tego problemu. Warto zatem bliżej przyjrzeć się temu zjawisku i dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z korzystania z usług takich firm.

   Skup udziałów spadkowych: Jak to działa?

   Skup udziałów spadkowych to usługa, która pozwala spadkobiercom na szybkie i łatwe pozbycie się swojego udziału w spadku. Firmy zajmujące się tym rodzajem działalności oferują gotówkę w zamian za prawa do nieruchomości lub innych składników majątkowych, które przysługują spadkobiercom. W praktyce oznacza to, że spadkobierca może sprzedać swoje prawa do spadku, nie angażując się w długotrwałe i skomplikowane procedury prawne. Warto zatem przyjrzeć się, jak przebiega proces skupu udziału spadku i jakie są jego zasady.

   Na początek, spadkobierca zgłasza się do firmy zajmującej się skupem udziałów spadkowych z zamiarem sprzedaży swojego udziału. Następnie firma dokonuje wstępnej analizy wartości udziału, biorąc pod uwagę takie czynniki jak rodzaj nieruchomości, jej lokalizacja, stan techniczny czy wartość rynkowa. Po ustaleniu wartości udziału, firma przedstawia spadkobiercy ofertę zakupu.

   Jeśli spadkobierca zaakceptuje ofertę, następuje podpisanie umowy zbycia spadku. Umowa ta reguluje warunki sprzedaży udziału, takie jak cena, termin płatności czy sposób przekazania praw do nieruchomości. Po podpisaniu umowy, firma dokonuje zapłaty za udział, a spadkobierca przekazuje swoje prawa do spadku.

   Warto zaznaczyć, że skup udziałów spadkowych może być korzystny zarówno dla spadkobierców, którzy chcą szybko pozbyć się swojego udziału, jak i dla firm, które widzą potencjał inwestycyjny w nabywanych nieruchomościach. Dzięki temu rozwiązaniu, spadkobiercy mogą uniknąć długotrwałych i skomplikowanych procedur prawnych, a firmy skupujące udziały mają możliwość zyskania atrakcyjnych nieruchomości na rynku.

   Sprzedaż części spadku: Co powinieneś wiedzieć

   Sprzedaż części spadku to proces, który pozwala spadkobiercom na pozbycie się swojego udziału w spadku, np. nieruchomości czy innych składników majątkowych. Warto zaznaczyć, że sprzedaż części spadku wiąże się z pewnymi prawami i obowiązkami, które należy znać i przestrzegać. W tym artykule omówimy najważniejsze z nich.

   Przede wszystkim, spadkobierca powinien pamiętać, że części spadku nie można sprzedać dowolnej osobie. Zgodnie z polskim prawem, współspadkobiercy mają tzw. prawo pierwokupu, co oznacza, że mają pierwszeństwo w zakupie udziału w spadku przed innymi osobami. Jeśli spadkobierca chce sprzedać swój udział, musi najpierw złożyć ofertę sprzedaży pozostałym współspadkobiercom. Dopiero gdy żaden z nich nie skorzysta z prawa pierwokupu, można sprzedać udział osobie trzeciej.

   Warto również zwrócić uwagę na fakt, że sprzedaż części spadku może być opodatkowana. Jeśli wartość sprzedanego udziału przekracza określony próg, spadkobierca może być zobowiązany do zapłaty podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). W takim przypadku, należy zgłosić transakcję sprzedaży w zeznaniu podatkowym i uiścić należny podatek.

   Przy sprzedaży części spadku, istotne jest również zawarcie odpowiedniej umowy. Umowa ta powinna zawierać informacje dotyczące sprzedawcy, nabywcy, przedmiotu sprzedaży, ceny oraz wszelkich innych istotnych warunków transakcji. Warto zwrócić się do notariusza, aby upewnić się, że umowa jest prawidłowo sporządzona i spełnia wszystkie wymogi prawne.

   Podsumowując, sprzedaż części spadku to proces, który wymaga znajomości swoich praw i obowiązków jako spadkobiercy. Należy pamiętać o prawie pierwokupu współspadkobierców, ewentualnym opodatkowaniu transakcji oraz konieczności zawarcia prawidłowej umowy sprzedaży. Znając te zasady, można sprzedać swój udział w spadku w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.

   wepik export 202401081951537XiH

   Nasz skup udziałów: Dlaczego warto nam zaufać

   Nasz skup udziałów to profesjonalna firma, która zajmuje się skupowaniem udziałów w spadkach, w tym również skup spadków nieruchomości. Współpracując z nami, możesz liczyć na wiele korzyści, które przekonają Cię, że warto nam zaufać. Oto kilka z nich:

   1. Doświadczenie i wiedza: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu znamy wszelkie niuanse prawne związane ze skupem udziałów. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy służą pomocą na każdym etapie procesu.
   2. Bezpieczeństwo transakcji: Dbamy o to, aby każda transakcja była przeprowadzona zgodnie z obowiązującym prawem. Współpracujemy z notariuszami, którzy zapewniają prawidłowe sporządzenie umów oraz bezpieczne przeprowadzenie transakcji.
   3. Szybkość działania: Nasz skup udziałów cechuje się szybkim i sprawnym działaniem. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci atrakcyjną cenę za udział w spadku oraz sfinalizować transakcję w krótkim czasie.
   4. Indywidualne podejście: Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest inna, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań, abyś był zadowolony z naszych usług.
   5. Skup spadków: Nasza firma zajmuje się również skupem spadków, co oznacza, że możemy pomóc Ci w sprzedaży całego spadku, jeśli tego potrzebujesz. Dzięki temu unikniesz konieczności dzielenia majątku ze współspadkobiercami.

   Wybierając nasz skup udziałów, zyskujesz pewność, że Twoje sprawy zostaną załatwione profesjonalnie, szybko i zgodnie z prawem. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w sprzedaży udziałów w spadku oraz skupie spadków, dając Ci możliwość rozwiązania problemów związanych z dziedziczeniem majątku. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że warto nam zaufać.

   Procedura skupu udziałów: Krok po kroku

   Procedura skupu udziałów może wydawać się skomplikowana, jednak dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, proces ten stanie się znacznie prostszy. Oto jak przebiega wykup udziałów w spadku:

   1. Kontakt z firmą skupującą udziały: Pierwszym krokiem jest nawiązanie kontaktu z firmą zajmującą się skupem udziałów, taką jak nasza. Przedstaw swoją sytuację oraz udział, który chciałbyś sprzedać.
   2. Wycena udziałów: Firma dokona wyceny udziałów, biorąc pod uwagę wartość nieruchomości, udział procentowy oraz wszelkie inne istotne czynniki. Na podstawie tej wyceny zostanie przedstawiona oferta cenowa.
   3. Akceptacja oferty: Jeśli oferta cenowa jest dla Ciebie satysfakcjonująca, możesz ją zaakceptować. W przeciwnym razie, można negocjować warunki lub poszukać innej firmy skupującej udziały.
   4. Podpisanie umowy: Po zaakceptowaniu oferty, zostanie sporządzona umowa zbycia udziałów. Umowa ta powinna zawierać wszystkie niezbędne informacje, takie jak dane stron, opis udziałów oraz cenę transakcji.
   5. Realizacja transakcji: Umowa zbycia udziałów zostanie podpisana przed notariuszem, który zapewni prawidłowe przeprowadzenie transakcji. Po podpisaniu umowy, nastąpi przekazanie środków pieniężnych na wskazane konto oraz przeniesienie udziałów na nabywcę.
   6. Zmiana współwłaściciela: Po zakończeniu transakcji, należy notariusz składa elektroniczny wniosek do ksiąg wieczystych o zmianę współwłaściciela nieruchomości, tak aby nowy nabywca udziałów został wpisany do II działu księgi wieczystej.

   Proces wykupu udziałów może być przeprowadzony sprawnie i bezproblemowo, jeśli korzystasz z usług profesjonalnej firmy skupującej udziały. Dzięki temu unikniesz nieporozumień oraz problemów prawnych związanych z przekazaniem udziałów w spadku.

   Sprzedaż spadku: Jak to zrobić prawidłowo

   Decyzja o sprzedaży spadku może być trudna, ale jeśli zdecydujesz się na ten krok, ważne jest, aby zrobić to prawidłowo. W przypadku gdy chcesz sprzedać udziały w spadku, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, które pomogą Ci uniknąć problemów prawnych i finansowych. Oto, co warto wiedzieć:

   1. Zgoda współspadkobierców: Przed sprzedażą udziałów w spadku, upewnij się, że wszyscy współspadkobiercy wyrażają na to zgodę. W przypadku braku zgody, sprzedaż może być utrudniona lub niemożliwa.
   2. Wycena nieruchomości: Aby sprzedać udziały w spadku, konieczne jest dokonanie wyceny nieruchomości. Warto skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego, który dokładnie oszacuje wartość nieruchomości, co pozwoli na ustalenie wartości udziałów.
   3. Znalezienie nabywcy: Możesz spróbować znaleźć nabywcę na własną rękę, ale warto rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnej firmy skupującej udziały w spadku. Dzięki temu proces sprzedaży będzie szybszy i mniej stresujący.
   4. Umowa zbycia udziałów: Po znalezieniu nabywcy, należy sporządzić umowę zbycia udziałów. Umowa powinna zawierać wszystkie niezbędne informacje, takie jak dane stron, opis udziałów oraz cenę transakcji.
   5. Podpisanie umowy przed notariuszem: Umowa zbycia udziałów musi zostać podpisana przed notariuszem, który zapewni prawidłowe przeprowadzenie transakcji. Po podpisaniu umowy, nastąpi przekazanie środków pieniężnych na wskazane konto oraz przeniesienie udziałów na nabywcę.
   6. Zgłoszenie zmiany współwłaściciela: Po zakończeniu transakcji, notariusz składa elektronicznie wniosek o zmianę współwłaściciela nieruchomości, tak aby nowy nabywca udziałów został wpisany do księgi wieczystej.

   Podsumowując, sprzedaż spadku wymaga przemyślenia i odpowiedniego przygotowania. Pamiętaj o uzyskaniu zgody współspadkobierców, dokonaniu wyceny nieruchomości oraz sporządzeniu umowy zbycia udziałów. Jeśli postępujesz zgodnie z tymi wskazówkami, sprzedaż udziałów w spadku przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

   Skup udziałów w różnych miastach Polski

   W Polsce istnieje wiele firm zajmujących się skupem udziałów w spadku, które oferują swoje usługi w różnych miastach. W tym artykule skupimy się na dwóch z nich: skup udziałów w Gdańsku oraz skup udziałów w Warszawie.

   Skup udziałów w Gdańsku

   Gdańsk to jedno z największych miast w Polsce, gdzie również funkcjonują firmy zajmujące się skupem udziałów w spadku. Dzięki temu mieszkańcy Gdańska i okolic mają możliwość sprzedaży swoich udziałów w nieruchomościach bez konieczności szukania nabywcy na własną rękę. Firmy oferujące skup udziałów w Gdańsku pomagają w całym procesie, od wyceny nieruchomości, przez sporządzenie umowy, aż po finalizację transakcji przed notariuszem.

   Skup udziałów w Warszawie

   Stolica Polski, Warszawa, również oferuje szeroki wybór firm zajmujących się skupem udziałów w spadku. Skup udziałów w Warszawie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać swoje udziały w nieruchomościach położonych w Warszawie lub okolicach. Podobnie jak w przypadku Gdańska, firmy te pomagają w całym procesie sprzedaży udziałów, od wyceny, przez sporządzenie umowy, aż po finalizację transakcji przed notariuszem.

   Warto zwrócić uwagę, że niektóre firmy oferujące skup udziałów działają na terenie całego kraju, co oznacza, że niezależnie od tego, czy mieszkasz w Gdańsku, Warszawie czy innym mieście, możesz skorzystać z ich usług. Przed podjęciem decyzji o sprzedaży udziałów warto sprawdzić oferty różnych firm, aby wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania i potrzeby.

   Skup wszelkich nieruchomości: Co oferujemy

   W ramach naszej oferty skup wszelkich nieruchomości, zajmujemy się nie tylko skupem udziałów w spadku, ale również innymi rodzajami nieruchomości. Nasza oferta obejmuje zarówno mieszkania, domy, działki, jak i lokale użytkowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc szerokiemu gronu klientów, którzy chcą sprzedać swoje nieruchomości lub udział nieruchomości w szybki i bezproblemowy sposób.

   Skupujemy nieruchomości w różnych stanach technicznych i lokalizacjach, co pozwala nam na elastyczne podejście do potrzeb naszych klientów. W przypadku skupu udziału nieruchomości, oferujemy pomoc w sprzedaży udziałów w nieruchomościach współwłasnościowych, takich jak mieszkania czy domy, które są współwłasnością kilku osób. Pomagamy również w przypadku nieruchomości, które są przedmiotem spadku, a udział w nich jest rozdzielony między spadkobierców.

   Współpracując z nami, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz szybką i sprawiedliwą wycenę nieruchomości. Nasz zespół ekspertów dokładnie analizuje każdą nieruchomość, aby zaproponować uczciwą cenę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron transakcji. W przypadku skupu udziału nieruchomości, wycena obejmuje również analizę wartości udziału, co pozwala na precyzyjne określenie wartości sprzedawanego udziału.

   W procesie skupu nieruchomości, dbamy o to, aby cała procedura przebiegała sprawnie i bez zbędnych formalności. Przygotowujemy wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak umowy oraz załatwiamy formalności związane z notariuszem. Dzięki temu sprzedaż nieruchomości lub udziału nieruchomości odbywa się szybko i bezproblemowo, a nasi klienci mogą cieszyć się uzyskanymi środkami finansowymi.

   Syndyk sprzeda udział: Co to oznacza?

   Termin syndyk sprzeda udział odnosi się do sytuacji, w której syndyk masy upadłościowej sprzedaje udział w nieruchomości będącej częścią majątku upadłego. Syndyk jest osobą wyznaczoną przez sąd do zarządzania majątkiem dłużnika w trakcie postępowania upadłościowego. Jego głównym zadaniem jest zaspokojenie roszczeń wierzycieli poprzez sprzedaż majątku upadłego, w tym również nieruchomości.

   W przypadku, gdy nieruchomość jest współwłasnością kilku osób, a jeden z właścicieli ogłosi upadłość, syndyk może sprzedać udział tego właściciela w nieruchomości. Proces ten może być skomplikowany, zwłaszcza gdy pozostali współwłaściciele nie wyrażają zgody na sprzedaż swojego udziału. W takiej sytuacji, możliwe jest zastosowanie skupu zadłużonych nieruchomości przez firmy specjalizujące się w tego rodzaju transakcjach.

   Firmy oferujące skup zadłużonych nieruchomości mogą pomóc w sprzedaży udziału w nieruchomości, który jest przedmiotem postępowania upadłościowego. Działają one na zasadzie szybkiego i elastycznego skupu udziałów w nieruchomościach, co pozwala na uniknięcie długotrwałych i skomplikowanych procesów sądowych. Współpracując z taką firmą, można liczyć na profesjonalne doradztwo oraz uczciwą wycenę udziału w nieruchomości.

   Warto zaznaczyć, że syndyk sprzeda udział tylko wtedy, gdy uzyska na to zgodę sądu. Sąd może wyrazić zgodę na sprzedaż udziału, jeśli uzna, że jest to korzystne dla wierzycieli i nie narusza praw pozostałych współwłaścicieli. W takim przypadku, współwłaściciele mają prawo pierwokupu, co oznacza, że mogą wykupić udział upadłego na preferencyjnych warunkach, zanim zostanie on sprzedany na wolnym rynku lub poprzez skup zadłużonych nieruchomości.

   Podsumowując, syndyk sprzeda udział to proces, w którym syndyk masy upadłościowej sprzedaje udział w nieruchomości będącej częścią majątku upadłego. W takiej sytuacji, warto rozważyć współpracę z firmami oferującymi skup zadłużonych nieruchomości, które mogą pomóc w sprzedaży udziału w nieruchomości na korzystnych warunkach i bez zbędnych formalności.

   Umowa zbycia spadku: Co powinieneś wiedzieć

   Umowa zbycia spadku to dokument, który reguluje przeniesienie praw i obowiązków związanych ze spadkiem na inną osobę. W przypadku, gdy spadkobierca chce sprzedać swoje prawa do spadku, może zawrzeć umowę zbycia spadku z innym podmiotem, takim jak firma skupująca udziały w spadku. Przed zawarciem takiej umowy, warto zrozumieć jej zasady oraz proces wyceny spadku.

   W pierwszej kolejności, spadkobierca powinien zgłosić swoje roszczenia do spadku, aby móc zawrzeć umowę zbycia spadku. Następnie, warto skonsultować się z prawnikiem lub doradcą, który pomoże w przygotowaniu umowy oraz weryfikacji jej zgodności z przepisami prawa. Ważne jest również, aby umowa zawierała wszystkie niezbędne informacje, takie jak dane stron, opis przedmiotu umowy, czyli spadku, oraz warunki zbycia.

   Proces wyceny spadku jest kluczowy dla ustalenia wartości udziałów w spadku, które mają być sprzedane. Wycena może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę majątkowego, który oceni wartość nieruchomości, ruchomości oraz innych składników majątkowych wchodzących w skład spadku. Wartość spadku może być również ustalona na podstawie porównania z innymi, podobnymi przypadkami sprzedaży udziałów w spadku.

   Warto pamiętać, że umowa zbycia spadku może być zawarta tylko wtedy, gdy spadkobierca posiada pełne prawo do dysponowania swoim udziałem w spadku. W przypadku, gdy spadkobierca jest ograniczony w swobodzie dysponowania swoim udziałem, na przykład z powodu współwłasności nieruchomości, może być konieczne uzyskanie zgody pozostałych współwłaścicieli na zawarcie umowy zbycia spadku.

   Podsumowując, umowa zbycia spadku to dokument, który pozwala spadkobiercy sprzedać swoje prawa do spadku innemu podmiotowi. Przed zawarciem takiej umowy, warto zrozumieć jej zasady oraz przeprowadzić rzetelną wycenę spadku, aby ustalić wartość udziałów w spadku. W przypadku współwłasności nieruchomości, może być konieczne uzyskanie zgody pozostałych współwłaścicieli na zawarcie umowy zbycia spadku.

   wepik export 202401081955501W4J

   Współwłasność nieruchomości: Jak to wpływa na skup udziałów

   Współwłasność nieruchomości to sytuacja, w której kilka osób posiada prawa do tej samej nieruchomości. W przypadku spadku, współwłasność może wynikać z faktu, że kilku spadkobierców otrzymało prawa do tej samej nieruchomości. Współwłasność nieruchomości wpływa na proces skupu udziałów, ponieważ może wprowadzać ograniczenia w swobodzie dysponowania udziałami przez poszczególnych współwłaścicieli.

   W przypadku, gdy spadkobierca chce sprzedać swoje udziały w nieruchomości będącej przedmiotem współwłasności, może być konieczne uzyskanie zgody pozostałych współwłaścicieli. Zgoda ta jest wymagana, aby zawrzeć umowę zbycia spadku z firmą skupującą udziały w spadku. Warto zwrócić uwagę, że zgoda współwłaścicieli może być wymagana nie tylko w przypadku sprzedaży całego udziału, ale także w przypadku sprzedaży części udziału.

   Współwłaściciele mają również prawo do tzw. prawa pierwokupu, co oznacza, że przed zawarciem umowy zbycia spadku z firmą skupującą udziały, spadkobierca musi zaoferować swoje udziały pozostałym współwłaścicielom. Jeśli żaden z nich nie skorzysta z prawa pierwokupu, spadkobierca może sprzedać swoje udziały firmie skupującej udziały w spadku.

   Warto również pamiętać, że współwłasność nieruchomości może wpłynąć na proces wyceny spadku. W przypadku współwłasności, wartość udziałów w spadku może być ustalona na podstawie wartości nieruchomości oraz udziału procentowego poszczególnych współwłaścicieli. Wycena może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę majątkowego, który oceni wartość nieruchomości oraz udziałów poszczególnych współwłaścicieli.

   Podsumowując, współwłasność nieruchomości wpływa na proces skupu udziałów w spadku, ponieważ może wprowadzać ograniczenia w swobodzie dysponowania udziałami przez poszczególnych współwłaścicieli. W przypadku współwłasności, może być konieczne uzyskanie zgody pozostałych współwłaścicieli na zawarcie umowy zbycia spadku oraz uwzględnienie prawa pierwokupu. Warto również pamiętać, że współwłasność może wpłynąć na proces wyceny spadku, który jest kluczowy dla ustalenia wartości udziałów w spadku.

   Podsumowanie

   W artykule omówiliśmy najważniejsze aspekty związane z firmami skupującymi udziały w spadku. Przedstawiliśmy, jak działa skup udziałów spadkowych, co powinieneś wiedzieć o sprzedaży części spadku oraz jakie korzyści płyną z zaufania naszej firmie. Omówiliśmy również procedurę skupu udziałów krok po kroku, jak prawidłowo sprzedać spadek oraz jak skup udziałów funkcjonuje w różnych miastach Polski.

   W dalszej części artykułu przedstawiliśmy, co oferujemy w ramach skupu wszelkich nieruchomości, co oznacza, gdy syndyk sprzeda udział oraz jakie informacje powinieneś znać na temat umowy zbycia spadku. Na koniec omówiliśmy wpływ współwłasności nieruchomości na skup udziałów, w tym ograniczenia wynikające z tego rodzaju własności oraz proces wyceny spadku.

   Artykuł ten dostarcza kompleksowej wiedzy na temat firm skupujących udziały w spadku oraz procesu sprzedaży udziałów w spadku. Dzięki temu zarówno początkujący, jak i zaawansowani czytelnicy mogą zrozumieć, jakie są kluczowe aspekty tego procesu oraz jakie korzyści płyną z korzystania z usług takich firm.

   ZADZWOŃ I ZAPYTAJ, POMOŻEMY!
   Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem z nieruchomością? Chętnie rozwiążemy go za Ciebie!
   Posiadasz udział w mieszkaniu, domu lub działce? Nie możesz dogadać się z innymi współwłaścicielami nieruchomości? Masz już dość robienia opłat za coś, z czego nie masz pożytku? Chcesz pozbyć się zobowiązań? Podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości z dożywotnikiem? A może chcesz spieniężyć posiadane udziały? Skontaktuj się z nami.
   Opinie naszych klientów:
    
   KIEDY MOŻEMY CI POMÓC?
   Jeśli posiadasz:

   mieszkanie /dom z wadą prawną,

   nieruchomość (również zadłużoną dużo powyżej wartości),

   udziały 1/2, 1/4, 1/6, 1/8 itp.,

   mieszkanie ze służebnością,

   mieszkanie z dożywociem,

   mieszkanie z lokatorem,

   mieszkanie z egzekucją komornika (wstrzymywanie egzekucji),

   mieszkanie z jakimkolwiek innym problemem prawnym.

   Kupimy każdą nieruchomość za gotówkę.
   Pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin!
   NASZ ZESPÓŁ

   Jesteśmy zgranym zespołem, który kieruje się w pracy tymi samymi wartościami. Właśnie dlatego zyskaliśmy uznanie wśród licznej grupy klientów. Pozytywna atmosfera, którą budujemy, wzajemna motywacja do działania i staranność w realizacji wszelkich transakcji ułatwiają nam ciągły rozwój, o który dbamy w trosce o zadowolenie osób potrzebujących naszego wsparcia. Podejmując z nami współpracę, decydujesz się na pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu, który świetnie sprawdzi się w tzw. zadaniach specjalnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako firma funkcjonujemy już od 2013 roku. Właśnie dlatego doskonale wiemy, jakie są oczekiwania naszych klientów i co zrobić, by obie strony były w pełni zadowolone.
   Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przekonaj się, czym jest rzetelna firma. Zapraszamy!

   Skorzystaj z profesjonalnej obsługi prawnej oraz ze wsparcia specjalistów ds. nieruchomości.
   Nie wiesz, co zrobić, by rozwiązać swój problem z nieruchomością?
   Możesz nam zaufać!
   Nasza firma została wyróżniona licznymi certyfikatami, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów
   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Tak, oczywiście, że warto skorzystać! Szczególnie w sytuacji chęci szybkiej finalizacji sprzedaży nieruchomości. Polecamy również w wypadku zajęcia przez komornika, gdy każdy dzień zwłoki powoduje rosnące odsetki od długu. Takie rozwiązanie jest korzystne w każdej sytuacji gdy musisz ekspresowo sprzedać nieruchomość.

   Skup nieruchomości polega na odkupieniu od właściciela nieruchomości w ekspresowym tempie za gotówkę, bez względu na stan prawny.

   Shopping Basket